Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Ekrany akustyczne Ekrany akustyczne (Katalog budownictwo)

Miniaturka domeny www.pomiaryhalasu.com.pl8 lat/aSMS

Otwórz www.pomiaryhalasu.com.pl

Nasza firma wykonuje usługi z zakresu pomiarów hałasu, pomiarów wibroakustycznych oraz nad szkodliwością tego zjawisko na otoczenie. Posiadamy wysokiej jakości wyspecjalizowany sprzęt pozwalający nam wykonywać naszą pracę na najwyższym poziomie. Oferujemy:

 • Pomiary hałasu na stanowiskach pracy, hałasu kolejowego, turbin wiatrowych

 • Wykonywanie map akustycznych linii kolejowych, dróg, miast oraz lostnisk

 • Stawianie ekranów i paneli akustycznych (panele dźwiękochłonne)

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Instalacja paneli akustycznych przy mostach, wszelkiego rodzaju dróg ekspresowych i odcinkach autostrad tudzież stadionach. Zamów badania na dziękoszczelnością takich ekranów akustycznych! Panele dźwiękochłonne, 2013.04.12

Skomentuj www.pomiaryhalasu.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2020: podgląd wyłączony!
Podgląd strony został wyłączony dla tego wpisu.

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Eko-Akustyka - pomiary hałasu Wykonujemy pomiary hałasu środowiskowego oraz przemysłowego. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem. Doradzamy przy projektach akustycznych. Tworzymy zaawansowane systemy wygłuszeń na potrzeby lokali komercyjnych, przemysłu, budownictwa mieszkaniowego. Jesteśmy w stanie przygotować karty informacyjne przedsięwzięć i pomagamy w uzyskaniu decyzji środowiskowych.
 • Pomiary środowiska pracy W akredytowanym laboratorium środowiska pracy ENVILAB-EKO klienci znajdą szeroką ofertę usług dotyczących badań wymaganych przez przepisy prawa pracy, a także ochrony środowiska. To firma, która zatrudnia wykształconą kadrę z wieloletnim doświadczeniem w branży. Posiada laboratorium wyposażone w nowoczesny sprzęt pomiarowy. Z usług tych mogą korzystać klienci (firmy) z całej Polski.
 • Pomiar hałasu Hałas jest czynnikiem wpływającym ujemnie na nasze zdrowie. Nie pozwala zasnąć i wykonywać wielu codziennych, naturalnych czynności. Może być też źródłem stresu. Dlatego ważne jest, aby się przed nim chronić. Nasza firma Eco-Noise, która wykonuje usługi z zakresu wszelkich pomiarów hałasu w środowisku, oferuje możliwość dokonania na danym terenie lub w obiekcie profesjonalnych analiz akustycznych, które są przeprowadzane przez wysoko wykwalifikowanych wibroakustyków. Doradzamy także, jak wybrać...
 • Akustyka w budownictwie i w środowisku, hałas Firma oferuje doradztwo w zakresie akustyki. Pracujemy w języku polskim i angielskim. Rozwiążemy problemy z hałasem i wibracjami w środowisku i w budownictwie. Prowadzimy testy izolacji akustycznych. Wykonujemy m.in. projekty akustyki wnętrz, wytyczne akustyczne do fasad, ścian i stropów, przeglądy projektów arch., pomiary hałasu i modelowanie akustyki, analizy akustyczne do BREEAM i LEED, obliczenia hałasu wentylacji HVAC. Ponadto projektujemy zabezpieczenia akustyczne, wyciszenia wnętrz. Zapraszamy!
 • Adaptacje akustyczne i wyciszanie pomieszczeń Firma Akutech została założona przez pasjonatów akustyki. Zajmujemy się adaptacją akustyczną wnętrz oraz wyciszeniem pomieszczeń i stanowisk pracy. Wykonujemy obudowy oraz ekrany dźwiękochłonne. Dodatkowo zajmujemy się produkcją i sprzedażą paneli akustycznych ściennych.
 • Pomiary emisji Lab-serwis zajmuje się pomiarami emisji pyłów i gazów do atmosfery jak i innymi pomiarami na stanowiskach pracy. Posiadamy akredytację PCA a w naszym laboratorium pracują tylko wysoce wykwalifikowani pracownicy. Zapraszamy do współpracy.
 • Panele akustyczne, ekrany Tulla-bud poleca swoje usługi w zakresie prac związanych z montażem ekranów akustycznych. Testujemy, badamy i zakładamy ekrany akustyczne o cechach pochłaniania i rozpraszania dźwięku.
 • Raport oddziaływania na środowisko Dobrze i profesjonalnie opracowany raport oddziaływania na środowisko, to kluczowy element dla uzyskania pozytywnej decyzji środowiskowej dla przyszłej elektrowni wiatrowej. Ambiens wykonuje raporty środowiskowe na najwyższym poziomie, dzięki bogatej bazie partnerów terenowych oraz kadrze stałych pracowników o wysokich kwalifikacjach.
 • Producent kostki brukowej - Pozbruk Pozbruk to producent kostki brukowej i takich materiałów jak: belki stropowe, ekrany akustyczne, krawężniki, nadproża, płyty elewacyjne, płyty tarasowe a także stropy.
 • Ekrany dźwiękochłonne Ekobel to firma z bogatą tradycją. Oferta Ekobela to przede wszystkim produkcja i montaż paneli akustycznych. Produkujemy również panele typu zielona ściana oraz panele dźwiękochłonne przeźroczyste...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Pomiaryhalasu.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com