Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Centrum Montessori Poznań Integracja sensoryczna Poznań (Katalog rehabilitacja)

Miniaturka domeny centrummontessori.pl6 lat/aSMS

Otwórz centrummontessori.pl

Rehabilitacja ndt-bobath Poznań

Centrummontessori.pl to edukacja, integracja bilateralna, terapia ręki, masaże, terapia dysleksji, kinesiotaping. Mamy ofertę dla dzieci, dorosłych, a także warsztaty. W centrum odbywają się zajęcia indywidualne oraz grupowe (maksymalnie 10 osób w grupie). Pedagogika Montessori to podstawa działania centrum. Najważniejsze jest uwzględnienie potrzeb każdego dziecka, zwłaszcza przy wglądzie w jego potrzeby oraz możliwości.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz centrummontessori.pl teraz!

Skomentuj centrummontessori.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 ze stycznia 2021: podgląd wyłączony!
Podgląd strony został wyłączony dla tego wpisu.

Katalog SEO zawiera 4 podobnych stron WWW:

 • Twój neurologopeda w Poznaniu Gorąco zachęcamy do korzystania z usług w ramach logopedii, neurologopedii w gabinecie "Co Ty Powiesz" zlokalizowanym w Poznaniu. Świadczone usługi mają na celu zwalczanie objaw takich chorób jak afazja, jąkanie, dyzartria. W ofercie znajdą Państwo przykładowo: regulatory funkcji MFS, terapię pedagogiczną, terapię prowadzoną zgodnie z założeniami Metody Krakowskiej, czy naukę czytania metodą sylabową. Zapraszamy do Co Ty Powiesz!
 • Logopeda Aleksandra Reysner Moja oferta, jako logopeda, obejmuje pracę nad wadami wymowy u dzieci w różnym wieku, zajmuję się dziećmi, które mają problemy w wypowiadania głosek, liter jak “r” czy “s” oraz z nadmiernym wysuwaniem języka przez żeby czy ciągłym otwieraniem buzi - wbrew pozorom to także są problemy natury logopedycznej. Gwarantuję miłe spędzenie czasu o czym można przekonać się czytając zakładkę referencję na mojej stronie.
 • Logopeda Joanna Trzyna w mieście Poznań Niniejszą propozycję stanowi oferta zajęć z profesjonalnym logopedą - Joanną Trzyną. Miłe, indywidualne podejście do każdego dziecka i konkurencyjne ceny.
 • Neurologopeda, pedagog specjalny - Swarzędz, Kostrzyn Wlkp. Gabinet terapii logopedycznej. Neurologopeda. Pedagog Specjalny.Terapia logopedyczna dzieci wymaga wnikliwej obserwacji zachowań, ich umiejętności i indywidualnych możliwości. Terapia musi obejmować stymulację funkcji poznawczych oraz uwzględniać indywidualne predyspozycje i potrzeby.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Centrummontessori.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com