Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Mantreo.pl Zarządzanie projektami tłumaczeniowymi (Katalog oprogramowanie)

Miniaturka domeny mantreo.pl2 lat/aSMS

Otwórz mantreo.pl

Zarządzanie biurem tłumaczeń

W dzisiejszych czasach biura tłumaczeń inwestują w nowe technologie, które ułatwiają im życie i zapewniają większe zyski i lepszą swobodę działania. W ten trend wpisuje się Mantreo - program do zarządzania projektami tłumaczeniowymi. Oprócz samego zarządzania projektami, posiada także prosty CRM dla biur tłumaczeń, bazę tłumaczy oraz różne funkcje finansowe, jak rozliczenia, fakturowanie, itd.. Ciekawą funkcją aplikacji jest automatyczna analiza wgrywanych plików - program sam sprawdza ile znaków, znaków ze spacjami, słów i stron znajduje się w dokumencie.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz mantreo.pl teraz!

Skomentuj mantreo.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd wyłączony!
Podgląd strony został wyłączony dla tego wpisu.

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Outsourcing IT VOL od 1991 roku dostarcza najlepsze rozwiązania informatyczne dla Twojego biznesu. Współpracujemy z najlepszymi producentami i dystrybutorami sprzętu komputerowego i oprogramowania na świecie. Zrealizowaliśmy setki projektów o różnym stopniu zaawansowania technologicznego, zarówno dla placówek publicznych, jak i dla sektora MSP i dużych firm. Skontaktuj się z naszym specjalistą przez stronę www.vol.com.pl. Pomożemy usprawnić bezpieczeństwo informatyczne w Twojej firmie.
 • Usługi doradcze i konsultingowe, optymalizacja Zespół ekspertów MDDP Business Consulting od roku 2006 wspiera polskie firmy i spółki w zakresie planowania strategii, usprawniania procesów kluczowych dla rozwoju firmy oraz raportowania menedżerskiego. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów jesteśmy w stanie zaprojektować i wdrożyć strategię optymalizacji systemu kontrolingu, co pozwala na szczegółową analizę kluczowych wskaźników efektowności.
 • ComBeeNut - zarządzanie projektami Firma ComBeeNut to przedsiębiorstwo, które oferuje usługi takie jak zarządzanie ryzykiem czy usprawnianie procesów w przedsiębiorstwach.
 • Szkolenia Agile - Scrum, Lean - Kanban, .NET Valkir Academy dostarcza usługi o wysokiej jakości z zakresu programów zwinnych transformacji, doradztwa, coachingu oraz szkoleń m.in. Agile, Lean, .NET. Oferuje szkolenia, konsulting i doradztwo w zakresie innowacyjnych technologii i nowoczesnych metod zarządzania projektami oraz organizacją. Szkolenia z zarządzania dla Scrum Master, Product Owner, project manager, Manager. Szkolenia techniczne: ASP.NET MVC, WPF, WCF, Windows 8, Windows 10. Szkolenia Microsoft i Szkolenia z Zarządzania.
 • Praca w IT ING Services Polska jest firmą zajmującą się na co dzień usługami informatycznymi świadczonymi podmiotom Grupy ING. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach.
 • Microsoft Project Professional 2013 - Project Online Skorzystaj z łatwych możliwości współpracy, aby szybko rozpocząć, realizować i nadzorować projekty przy jednoczesnym wykorzystaniu funkcji Office 365. Microsoft Project Professional 2013 i Project Online zapewnia nowe, bardziej zaawansowane sposoby skutecznego zarządzania ważnymi projektami.
 • zarządzanie projektami zarządzanie projektami to nieodłączny element zarządzania firmą. Im jest lepiej wykonywane, tym oczywiście może przynosić lepsze efekty i tym we większym stopniu pozwala się rozwijać. To ważne, ponieważ ciężka praca i umiejętności techniczne to zazwyczaj za mało, by móc sprostać wymaganiom rynku. Potrzeba czegoś więcej i tym czymś jest właśnie zarządzanie projektami: temat, któremu poświęcona jest ta strona. Zapraszamy!
 • FirstByte - zarządzanie informatyką Firma realizuje usługi w zakresie: zarządzania projektami, wdrożenia systemów, doradztwa informatycznego, audytów systemów informatycznych, studium wykonalności.
 • Oprogramowanie dla firm - Obsługa informatyczna Partner24 - usługi informatyczne w zakresie obsługi informatycznej firm i instytucji. Jest twórcą oprogramowania do zarządzania produkcją, projektami i zasobami, wizualizacji danych, rejestracji i autoryzacji.
 • Agnieszka Tomaszewska - trener, coach, konsultant Agnieszka Tomaszewska - trener umiejętności miękkich z wieloletnią praktyką menadżerską w zakresie planowania i wdrażania projektów.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Mantreo.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com