Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Akutech Adaptacje akustyczne i wyciszanie pomieszczeń (Katalog aranżacja wnętrz)

Miniaturka domeny www.akutech.pl5 lat/aSMS

Otwórz www.akutech.pl

Adaptacja akustyczna, wyciszanie wnętrz

Firma Akutech została założona przez pasjonatów akustyki. Zajmujemy się adaptacją akustyczną wnętrz oraz wyciszeniem pomieszczenia. Realizujemy adaptacje studiów nagrań, domów, mieszkań, biur, sal konferencyjnych itp. Wykonujemy pomiary akustyki oraz opracowujemy projekty akustyczne. Dodatkowo zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości paneli akustycznych oraz ekranów dźwiękochłonnych redukujących hałas.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.akutech.pl teraz!

Skomentuj www.akutech.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 4 podobnych stron WWW:

 • Akustyka Warszawa Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę EwkAkustika, która znajduje się w Warszawie. Świadczymy wszechstronne usługi z zakresu dziedziny akustyki wnętrz i ochrony przed hałasem w obiektach budowlanych. Nasze projekty realizujemy między innymi w salach koncertowych, kinach, filharmoniach, halach widowiskowo-sportowych oraz teatrach. Przeprowadzamy ekspertyzy, konsultacje oraz pomiary akustyczne, a także projekty zabezpieczeń przeciwhałasowych.
 • Sklep internetowy z panelami akustycznymi Skelp internetowy z innowacynymi ustrojami do adaptacji akustycznej wnętrz. W ofercie m.in. panele i dyfuzory akustyczne oraz mteriały do wyciszania pomieszczeń.
 • Akustyka w budownictwie i w środowisku, hałas Firma oferuje doradztwo w zakresie akustyki. Pracujemy w języku polskim i angielskim. Rozwiążemy problemy z hałasem i wibracjami w środowisku i w budownictwie. Prowadzimy testy izolacji akustycznych. Wykonujemy m.in. projekty akustyki wnętrz, wytyczne akustyczne do fasad, ścian i stropów, przeglądy projektów arch., pomiary hałasu i modelowanie akustyki, analizy akustyczne do BREEAM i LEED, obliczenia hałasu wentylacji HVAC. Ponadto projektujemy zabezpieczenia akustyczne, wyciszenia wnętrz. Zapraszamy!
 • ECO-TECH - Aparatura pomiarowa dla wibroakustyki Firma ECO-TECH prowadzi działalność z dziedziny akustyki i wibroakustyki. Zajmujemy się pomiarami i ekspertyzami akustycznymi oraz produkujemy aparaturę pomiarową i wzorcującą.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Akutech.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com