Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Canid.pl Centrum Kynologiczne Canid (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny www.canid.pl4 lat/aSMS

Otwórz www.canid.pl

Szkolenie psów w Krakowie

Centrum Kynologiczne Canid to fachowa, wieloprofilowa funkcjonalność z pułapu szkoleń a także kursów zarówno na poczet opiekunów czworonogów jaki oraz ich czworonogów. W swojej ofercie mamy m.in. zajęcia na poczet szczeniąt w tzw. Psim przedszkolu, jakie odbywają się w poniedziałki plus środy o godzinie 17:30.

Na spotkaniach w tym pułapie kładziemy przeważnie podkreślenie na harmonijną socjalizację, a również adekwatne wykształcenie przez wzgląd na wczesne tresowanie szczeniaka. Dla starszych czworonogów prowadzimy szkolenie z obrębu podstawowego posłuszeństwa na dwóch klasach zaawansowania. Tutaj pupile kształcą się asortymentu podstawowych poleceń przydatnych w normalnym życiu, a na poziomie drugim, przewodnik zgłębia zaawansowane techniki tresury.

Lekcje etapu I odbywają się w poniedziałki o godz. 18:45, we wtorki i czwartki o godz. 17:30 oraz w soboty i niedziele o godz. 10:30.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.canid.pl teraz!

Skomentuj www.canid.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 9 podobnych stron WWW:

 • Tresura psów Kraków Skuteczne szkolenia, profesjonalna kadra, podejście do szkolenia psów z pasją oraz ciekawe i przyjazne zajęcia – oto, co wyróżnia szkołę K-9 z Krakowa. Zapraszamy!
 • Blog o psach, darmowe szkolenie psa - PsiaRada.pl Zapraszam na bloga w całości poświęconemu psom. Tutaj to psy udzielają… rad swoim właś›cicielom. Na stronie możesz odebrać darmowe 4-dniowe szkolenie psa. Znajdziesz tutaj m.in. takie informacje jak: wychowanie psa, wybór psa, szkolenie i tresura psów, rozwiązanie problemów z psem, wybór rasy psa, wybór imienia dla psa i wiele więcej. Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, trzeba tylko wiedzieć jak się z nim porozumieć - na psiarada.pl dowiesz się, jak w łatwy sposób tego dokonać.
 • Szkolenie psów w Toruniu - Wyszczekani Toruńska szkoła dla psów zaprasza na zajęcia prowadzone metodą pozytywnych wzmocnień. Zapraszamy na szkolenia w komfortowych warunkach bez stresu, krzyku i negatywnych emocji.
 • Markowa Szkoła Psa i Kota Szkolenie psów w Toruniu w Markowej Szkole odbywa się w małych grupach i przyjaznej atmosferze. Szkoła nauczy Twojego pupila prostych komend, dobrych manier jak również przygotuje do zawodów agility. Trenerem jest doświadczona osoba, dyplomowany behawiorysta psów. W wybranych godzinach jest możliwość przyjścia i pobawienia się ze swoim pupilem w specjalnym psim parku z torem agility, za drobna opłatą.
 • Bielska szkoła dla psa Szkolenia grupowe i indywidualne, psie przedszkole. Dwudziestoletnie doświadczenie i sprawdzone metody szkolenia. Bezpłatne porady!
 • Szkolenie psów Warszawa Szkolenie psów w zakresie podstawowego wychowania w domu - szczeniaczków oraz psów dorosłych. Naukę prawidłowego zachowania na spacerach w różnych sytuacjach. Przygotowanie psa i właściciela do wystaw.
 • DogMasters - Szkolenie psów w Warszawie DogMasters Warszawa to profesjonalne szkolenie szczeniaków i psów dorosłych. W ofercie m.in.: przedszkole dla szczeniąt, kurs posłuszeństwa psów, szkolenie indywidualne, kursy specjalistyczne.
 • Szkolenie psów tresura Kraków Żywiec Bielsko-Biała Activdogs Kraków - szkolenie psów hodowla psów układanie psów! Tresura psów. Hodowla owczarek niemiecki. Psia szkoła Kraków Bielsko-Biała Żywiec. Szkoła psów i układanie. Układanie psów!
 • Szkolenie psów, hodowla owczarek niemiecki, tresura Szkoła psów - szkolenie psów hodowla psów! Tresura psów Układanie szkoła psów Hodowla owczarek niemiecki Kraków Bielsko-Biała Żywiec. Tresura Układanie psów. Owczarek niemiecki hodowla.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Canid.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com