Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Twoje Biuro Tłumaczeń Tłumaczenia konferencyjne i pisemne (Katalog tłumaczenia)

Miniaturka domeny www.twojebiurotlumaczen.com2 lat/aSMS

Otwórz www.twojebiurotlumaczen.com

Krakowskie Twoje Biuro Tłumaczeń

to zespół wysokiej klasy tłumaczy technicznych i przysięgłych oferujący szybkie, tanie tłumaczenia pisemne i ustne na profesjonalnym poziomie.

Realizujemy tłumaczenia pisemne tekstów prawniczych i technicznych w języku angielskim, niemieckim oraz w innych językach europejskich i globalnych. Oferujemy kompleksowe przekłady i lokalizacje językowe w każdej formie od ekspresowych tłumaczeń krótkich tekstów aż do pełnego przygotowania do druku (DTP) obszernych tłumaczeń specjalistycznych. Podejmiemy się wykonania tłumaczeń językowych zgadnie z dowolnymi wymaganiami, specyfikacją i formą. Nasi tłumacze są specjalistami z różnorodnych dyscyplin i specjalizacji posiadającymi właściwe kwalifikacje i praktykę zawodową w tłumaczeniu tekstów specjalistycznych. Są to eksperci mający stały kontakt z językiem obcym oraz znający daną tematykę, specyficzną terminologię i styl obowiązujący w danej branży jak również sposób formułowania danego rodzaju treści. Wykonujemy tłumaczenia zarówno w formie zwykłej jak i w postaci tłumaczeń przysięgłych. Zapewniamy pełną poufność powierzonej dokumentacji, wysoka jakość i terminowość oraz atrakcyjne ceny tłumaczeń pisemnych.

W zakresie tłumaczeń ustnych zapewniamy kompleksową obsługę tłumaczeń symultanicznych i konsekutywnych podczas spotkań międzynarodowych.

W obrębie pisemnych tłumaczeń specjalistycznych realizujemy

 • tłumaczenia dokumentacji technicznej i tekstów naukowych (od artykułów prasowych i podręczników aż po specyfikacje techniczne i projektową dokumentację z zakresu energetyki, telekomunikacji, przemysłu, budownictwa czy motoryzacji)

 • tłumaczenia zwykłe prawnicze i prawne (ustawy, uchwały i regulacje, umowy, pełnomocnictwa, opinie prawne, ekspertyzy)

 • tłumaczenie tekstów medycznych, farmaceutycznych oraz zakresu kosmetologii i kosmetyki

W ramach pisemnego tłumaczenia dla firm wykonujemy min

 • tłumaczenia testów ekonomicznych, finansowych i księgowych oraz korespondencji handlowej

 • tłumaczenia wewnętrznej korespondencji firmowej - dokumentacji, materiałów szkoleniowych i instrukcji dla pracowników

W dziedzinie tłumaczenia materiałów reklamowych i informacyjnych przetłumaczymy

 • etykiety,

 • ulotki,

 • opakowania

 • instrukcji obsługi

W zakresie tłumaczeń elektronicznych realizujemy

 • tłumaczenia i lokalizacje programów komputerowych i stron internetowych

W ramach tłumaczenia tekstów humanistycznych i zwykłych zapewniamy

 • przekłady książek, przewodników i informatorów turystycznych,

 • tłumaczenia menu restauracji lub kawiarni

W zakresie pisemnych tłumaczeń przysięgłych realizujemy przekłady następujących rodzajów dokumentów

 • tłumaczenia umów

 • tłumaczenia dokumentów dla urzędów i banków (tłumaczenia dokumentacji samochodowej, umów i dokumentów rejestrowych firm i organizacji, dokumentów bankowych i finansowych)

 • tłumaczenia prawnicze aktów notarialnych oraz sądowych

 • tłumaczenia dokumentacji medycznej, szpitalnej

 • tłumaczenia dyplomów oraz innych oficjalnych dokumentów osobistych

Nasza oferta odnośnie tłumaczeń ustnych obejmuje kompleksowe usługi w zakresie:

 • symultanicznego tłumaczenia konferencji międzynarodowych; wielojęzycznych kongresów; narad i zjazdów akcjonariuszy oraz wielonarodowych seminariów i szkoleń jak również różnego rodzaju spotkań z udziałem zagranicznych gości. Zapewniamy zarówno usługi tłumacza jak i wynajem kabin symultanicznych oraz innego specjalistycznego sprzętu konferencyjnego.

 • konsekutywnego tłumaczenia rozmów, negocjacji oraz firmowych szkoleń wewnętrznych, prezentacji, konferencji prasowych oraz wywiadów;

 • przysięgłego tłumaczenia konsekutywnego różnojęzycznych transakcji finalizowanej w obecności notariusza
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.twojebiurotlumaczen.com teraz!

Skomentuj www.twojebiurotlumaczen.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • tłumaczenia z angielskiego Tłumacz przysięgły języka angielskiego z doświadczeniem od wielu lat świadczy tłumaczenia profesjonalne przysięgłe oraz nieuwierzytelnione polsko-angielskie i angielsko-polskie. Dzięki nabytemu doświadczeniu oraz kompleksowej znajomości branży tłumacz jest w stanie zapewnić usługi na wyjątkowym poziomie. Od początku priorytet stanowi jakość oferowanych tłumaczeń, terminowość oraz zadowolenie klientów, dlatego gwarantowana jest terminowość, wyjątkowa staranność oraz poprawność merytoryczna.
 • Agencja tłumaczeń tłumaczenia pisemne i ustne to specjalność biura tłumaczeń Linglord z Warszawy. Oferuje ono m.in. tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe, symultaniczne tudzież szeptane.
 • Nauka angielskiego online i kursy angielskiego Specjalizujemy się w nauce angielskiego online. Jesteśmy szkołą językową i biurem tłumaczeń. W naszej ofercie są kursy angielskiego ogólnego (np. konwersacje angielski) oraz specjalistycznego (np. kurs Business English, angielski prawniczy). Naszą misją jest szybka nauka angielskiego przez Internet oraz profesjonalne tłumaczenia na język angielski. Posiadamy doświadczony zespół tłumaczy języka angielskiego. Wykonujemy tłumaczenia z polskiego na angielski z zakresu tłumaczeń zwykłych oraz specjalistycznych.
 • Kursy i indywidualne zajęcia językowe Szkoła języków obcych Erudica - niemiecki i angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kursy językowe, zajęcia indywidualne, korepetycje z przedmiotów szkolnych, usługi językowe. Lekcje z wykorzystaniem technologii multimedialnych.
 • tłumaczenia ustne i pisemne Strona przedstawia ofertę doświadczonego tłumacza przysięgłego języka niemieckiego z Łodzi. Na stronie możesz zapoznać się z usługami jakie świadczy tłumacz Katarzyna Granosik. Jeśli szukasz dokładnych, rzetelnych i szybkich tłumaczeń to nie mogłeś trafić lepiej.
 • tłumaczenia przysięgłe i tłumaczenia zwykłe Tłumacz przysięgły węgierskiego zaprasza do skorzystania z propozycji przekładów uwierzytelnionych. Czołowi specjaliści językowi oferują tłumaczenia polsko węgierskie i węgiersko polskie. Do współpracy zapraszamy firmy oraz osoby prywatne. Gwarantujemy fachową obsługę zleceń online. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały tydzień.
 • tłumaczenia przysięgłe Działające w Bydgoszczy Centrum Lingwistyczne Krzysztof Pasiewicz od lat oferuje najwyższej jakości tłumaczenia w korzystnych cenach. Atutem firmy jest zespół doświadczonych tłumaczy, którzy specjalizują się w przekładach zwykłych i przysięgłych w językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim i ukraińskim. Dzięki rozbudowanej ofercie i płatnościom online, z usług biura CLKP można korzystać w całej Polsce.
 • tłumaczenia prawnicze i przysięgłe Warszawa Abc tłumaczenia to profesjlnalne biuro tłumaczeń z siedzibą w Warszawie, która oferuje bardzo szeroki asortyment usług transl;atorskich dla mieskzańców Warszawy jak i każdego klienta z kraju poprzez pracę zdalną. tłumaczenia prawnicze czy przysięgłe na ukraiński, rosyjski, angielski oraz niemiecki, szeroki wybór innych języków , praca wykonywana szybko i solidnie a przede wszystkim dyskretnie - to są główne zalety tej agencji tłumaczeń.
 • Materiały reklamowe BITUBI to wszystko co związane z tworzeniem materiałów reklamowych. Od pomysłu poprzez projekt do realizacji i dystrybucji. BITUBI to także unikalna aplikacja do zarządzania magazynem, zaopatrzeniem i logistyką materiałów reklamowych. Dzięki naszej aplikacji o każdej porze i z każdego miejsca na świecie masz dostęp do informacji o aktualnych stanach magazynowych swoich ulotek, katalogów czy gadżetów, możesz zlecać wysyłki oraz produkcję.
 • tłumaczenia przysięgłe online i biuro tłumaczeń Biuro tłumaczeń online, zaprasza do skorzystania z oferty tłumaczeń przysięłych w Internecie. Nasza kadra tłumaczy przysięgłych jest zawsze online. Zdalne biuro tłumaczeń zaprasza do odwiedzenia strony WWW i przesyłania zapytań celem bezpłątnej wyceny. Jesteśmy do Państwa Dokonujemy tłumaczeń również specjalsitycznych w tym medycznych i prawniczych. Specjaliści pracujący dla naszego biura tłumaczeń online to osoby o dużych umiejętnościach jezykowych. Polecamy również tłumaczenia biznesowe online i prywatne.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Twojebiurotlumaczen.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com