Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Poradnia Zdrowych Nóg Usługi leczenia schorzeń ortopedycznych (Katalog choroby)

Miniaturka domeny ebalans.pl4 lat/aSMS

Otwórz ebalans.pl

Poradnia Zdrowych Nóg Balans

Prowadzona przez Joannę Walas, Poradnia Balans dba o prawidłową profilaktykę stóp pacjentów specjalistycznie i kompleksowo. W przeciwieństwie do sklepów medycznych i ortopedycznych oprócz specjalistycznych wkładek supinujących profilaktycznych i wkładek żelowych oferuje także następujące usługi i produkty:

 • komputerowe badanie stóp

 • ortopedyczne buty dla dzieci

 • wkładki ortopedyczne indywidualne i seryjne

 • artykuły przeciwżylakowe

Wkładki ortopedyczne oraz buty dobierane są zawsze na podstawie rzetelnego badania, ponieważ błędne zastosowanie produktów, które mają leczyć i pomagać w rehabilitacji, może przynieść dokładnie odwrotne skutki. Badania stóp przeprowadzane są metodami komputerowymi, z użyciem podoskanera i oraz metodami manualnymi. Poradnia Balans w swojej działalności stawia na profilaktykę i łagodzenie konsekwencji złego doboru obuwia. Współpracując z Instytutem Przemysłu Skórzanego wypracowuje strategię działania i wzrostu świadomości społeczeństwa w zakresie dolegliwości ortopedycznych. W Poradni zawsze można otrzymać możliwość konsultacji i przymierzenia obuwia profilaktycznego dla dzieci czy wkładek ortopedycznych oraz wsparcie merytoryczne a także atrakcyjne rabaty na przyszłe usługi.

Opinia klientki Poradni Balans:

Pani Joanna Walas jest wspaniałym pracownikiem. Jestem jej bardzo wdzięczna, za poświęcony mi czas i cierpliwość. Doskonała w swoim fachu. Bardzo wyrozumiała, cierpliwa. Jest 100% profesjonalistką. Jestem zachwycona, że ma takie podejście do osób starszych, które często są dość niecierpliwe i marudne. Jest pozytywnie nastawiona i wykazuje chęć pomocy i z wielką uwagą i troską zajmuje się pacjentami.Z podziękowaniami.

-- Anna Ciesielska

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz ebalans.pl teraz!

Skomentuj ebalans.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z czerwca 2019: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 6 podobnych stron WWW:

 • Ostroga piętowa - leczenie W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo wkładki ortopedyczne przeznaczone do leczenia popularnych schorzeń kończyn dolnych. Dzięki wkładkom wyeliminujecie Państwo ból pięt, zapewnicie sobie komfort chodzenia po najtwardszych powierzchniach. wkładki ortopedyczne polecamy do obuwia roboczego (stale stojąca pozycja). Gwarantujemy świetną amortyzację i wiele porad odnośnie wyboru właściwej wkładki.
 • Krtanie elektryczne W naszej firmie Orto-Max od 2007 roku prowadzimy sprzedaż artykułów ortopedycznych. Realizujemy wnioski NFZ i pomagamy w uzyskaniu dofinansowania. Zapraszamy!
 • Buty profilaktyczne dla dzieci Oferta naszego sklepu medycznego to m.in. różnorodne obuwie profilaktyczne dla dzieci, wkładki ortopedyczne, skarpetki zdrowotne, akcesoria do ćwiczeń rehabilitacyjnych czy poduszki i materace ortopedyczne. Polecamy także diagnostykę i rehabilitację oraz bezpłatne badanie stóp przy zakupie obuwia czy wkładek. Realizujemy także wnioski z NFZ. Wyróżnia nas fachowa pomoc i doradztwo, najwyższa jakość, niskie ceny oraz atrakcyjne promocje. Przekonaj się sam!
 • Podolog Bydgoszcz - specjalista mgr Justyna Wytrykowska Strona specjalisty podologa mgr Justyny Wytrykowskiej z Bydgoszczy. Na stronie znajdują się informacje dotyczące oferty obejmującej między innymi leczenie stopy cukrzycowej i wrastającego paznokcia, komputerowego badania stóp itp. Poza działalnością typowo podologiczną znajduje się także informacja na temat oferty z zakresu kosmetologii, zwłaszcza pedicure specjalistyczny. Pani podolog Justyna Wytrykowska przygotowuje także indywidualne wkładki korygujące dla swoich pacjentów.
 • wkładki ortopedyczne Medic - Axel Axel centrum wkładek ortopedycznych Medic - Axel jest to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą detaliczną i hurtową akcesoriów obuwniczych.
 • Stabilizatory kolana OPPO oraz stetoskop Littmann W naszym sklepie wyszukasz stabilizatory zrobione z oddychającego materiału Coolprene. Przyrząd służy do ochrony, wzmacniania i ogrzewania stawu. Stabilizator kolana umacnia rzepkę i łagodzi ból.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Ebalans.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com