Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Trafero PR Public relations i marketing w Internecie (Katalog marketing i rekl…)

Miniaturka domeny trafero.pl4 lat/aSMS

Otwórz trafero.pl

Trafero PR agencja public relations

Agencja public relations Trafero PR wspiera swoich Klientów w kształtowaniu dobrych relacji z ich otoczeniem, czyli z odbiorcami produktów i usług, pracownikami, partnerami, instytucjami i mediami. Upowszechnia wśród wybranych grup wizerunek organizacji, produktu lub osoby, który jest wiarygodny, oparty na faktach, pozytywny i atrakcyjny.

Każdy Klient jest traktowany przez Trafero PR indywidualnie, dlatego wszelkie działania są oparte na gruntownej analizie sytuacji wyjściowej, a następnie na przemyślanej i elastycznej strategii. Doświadczenie zespołu Trafero PR obejmuje projekty realizowane dla międzynarodowych korporacji oraz firm średniej i małej wielkości, instytucji państwowych oraz organizacji pozarządowych.

Usługi Trafero PR:

 • przygotowanie strategii komunikacji dla firmy, marki, produktu lub osoby,

 • relacje z mediami dobranymi pod kątem docelowych grup komunikacji,

 • działania w mediach społecznościowych, w których są obecni przedstawiciele docelowych grup komunikacji,

 • Employer Branding, czyli komunikacja z obecnymi i potencjalnymi pracownikami kształtująca wizerunek firmy jako atrakcyjnego pracodawcy,

 • wsparcie komunikacji w otoczeniu biznesowym (B2B),

 • planowanie i komunikacja CSR, czyli działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (działań dla społeczności lokalnych, ochrony środowiska czy własnych pracowników),

 • organizacja wydarzeń, takich jak konferencje, otwarcia obiektów, imprezy integracyjne, imprezy honorujące, spotkania biznesowe, wizyty studyjne, koncerty, wernisaże czy imprezy sportowe,

 • komunikacja kryzysowa, zorientowana na ochronę lub poprawę wizerunku w sytuacji kryzysu,

Silne strony zespołu Trafero PR:

 • wysokie zaangażowanie i wyjątkowa dbałość o Klienta,

 • profesjonalizm oparty na wiedzy, doświadczeniu oraz otwartości na nowe narzędzia i techniki komunikacji,

 • szybkość działania.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz trafero.pl teraz!

Skomentuj trafero.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Realizacje z zakresu public relations Agencja Exacto funkcjonuje w takim obszarze, jak komunikacja marketingowa i komunikacja wewnętrzna, która ma na celu kształtowanie pozytywnego wizerunku i dobrych, otwartych relacji wewnątrz firmy, jak i w środowisku zewnętrznym. Do głównych kompetencji spółki wchodzą: realizacja badań i analiz, tworzenie strategii i mediaplanów, szybkie reagowanie w sytuacjach kryzysowych, organizacja wydarzeń, internet PR i SEO PR.
 • Imprezy firmowe Zuch Dziewczyny - Spółdzielnia Pracy Twórczej to nowa w Łodzi agencja public relations. Pracujemy we dwie, działamy za całą gromadę. Zajmujemy się organizacją eventów: imprez integracyjnych, imprez firmowych, szkoleń i konferencji.
 • Agencja reklamowa Adstone to spółka mająca dwa oddziały: Poznań i Warszawa. Jesteśmy agencją reklamową oraz interaktywnom. Skupiamy się na tworzeniu efektywnej i kreatywnej reklamie w Internecie. Korzystając z naszych usług uzyskujesz fachowe doradztwo agencyjne w branży public relations, w pozycjonowaniu, w kampaniach CPC/SEM, w social media oraz domie mediowym. Zapraszamy!
 • agencja public relations Szukasz skutecznej firmy zajmującej się usługami z dziedziny PR? Cenisz sobie doświadczenie oraz profesjonalizm? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz między innymi kampanie społeczne i reklamowe, badanie opinii, wprowadzanie marek na rynek, monitoring mediów, e-PR oraz PR wewnętrzny i produktowy. Cechuje nas kreatywność, pasja oraz wykwalifikowana kadra pracowników. Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług. Zapraszamy do współpracy już dziś!
 • agencja PR Warszawa Świadczymy zintegrowane usługi komunikacyjne w zakresie startup PR, brand PR, social media oraz eventów. agencja public relations HEIMA działa na terenie Warszawy od ponad 10 lat. Tworzą ją specjaliści w branży PR. Postaw na sukces swojej firmy realizując z nami strategię swojej marki i produktów. Skuteczny PR dla start-upów gwarantuje ich przyszły rozwój i mocną pozycję na rynku. Zapraszamy do współpracy.
 • Eko gadżety reklamowe Zielone Biuro to doświadczona na rynku agencja marketingowa, która oferuje kompleksowe usługi reklamowe i ekologiczne gadżety reklamowe.
 • Agencja marketingowa Firma Entertainment Group z Warszawy oferuje kompleksowe usługi i działania promocyjne, marketingowe oraz PR-owe na najwyższym poziomie.
 • Agencja PR Monday PR to agencja zajmująca się kompleksowym oraz skutecznym dbaniem o wizerunek swoich klientów. Posiadają w tym zakresie ogromne doświadczenie, oraz wyspecjalizowany zespół specjalistów ds. PR, co jest gwarancją udanej współpracy. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą agencji Monday PR.
 • AT: reklama i public relations - agencja reklamowa i PR Wrocław Agencja AT zajmuje się obsługą firm w zakresie public relations oraz marketingu i reklamy. Łączymy różnego rodzaju narzędzia: reklamy, promocji i public relations w celu uzyskania jak najlepszych efektów. Wrocław - zapraszamy!
 • Promocja w sieci Profesjonalne usługi agencji Prublic Relations w zakresie przygotowania strony, skutecznego pozycjonowania oraz tworzenia kampanii reklamowych.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Trafero.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com