Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

BC Center sp. z o.o Szkolenia - coaching wypalenie zawodowe (Katalog usługi)

Miniaturka domeny bccenter.com.pl3 lat/aSEO

Otwórz bccenter.com.pl

Wypalenie zawodowe

Czym jest wypalenie zawodowe?

Często określane jako:

 • Wyczerpanie emocjonalne,

 • depersonalizacja

 • obniżone poczucie dokonań osobistych

Jak walczyć z wypaleniem zawodowym?

Business Coaching Center spółka z o. o. we Wrocławiu to szkoleniowe, doradcze i coachingowe centrum obsługi biznesu.

Połączenie takie oddziałuje kompleksowo i wyjątkowo korzystnie na sposób zarządzania przedsiębiorstwem przez naszych Klientów.

Zintegrowanie twardych i miękkich aspektów zarządzania pozwala na lepsze rozpoznanie przez naszych Klientów możliwości, perspektyw, potencjału ich przedsięwzięć,

jak również mogących pojawić się zagrożeń i ich wcześniejsze zneutralizowanie.

W ramach usług coachingowych spółka zajmuje się głównie aspektem wypalenia zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem służby zdrowia.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz bccenter.com.pl teraz!

Skomentuj bccenter.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Szkolenia z relacji FlowSeduction to przede wszystkim dobre szkolenia z zakresu relacji damsko-męskich. Zajmujemy się blogowaniem oraz prowadzeniem coachingow z tego tematu.
 • coaching i szkolenia CoachTrenerka Izabela Janusz - Coach/Trener rozwoju osobistego. Oferta usługi coachingowej i szkoleń dla firm, organizacji oraz osób prywatnych. coaching to efektywna metoda wspierająca rozwój oraz maksymalizacje potencjału dzięki czemu dana osoba/organizacja zwiększa swoją skuteczność działania i osiąga założone przez siebie cele. Miejsce oferowanej usługi: coaching i Warszawa.
 • Psychoterapia oraz coaching Psychoterapia zaburzeń nerwicowych, zaburzeń depresyjnych, zaburzeń odżywiania i innych. coaching - life coaching, coaching rodzicielski. Jeśli przeżywasz trudności emocjonalne lub chcesz osiągnąć swoje upragnione cele, zapraszam do skorzystania z oferty gabinetu.
 • Warszaty redukcji stresu i Mindfulness Mindfulness Inside to warsztaty i szkolenia z obszaru redukcji stresu, Mindfulness oraz inteligencji emocjonalnej. Działamy na terenie całego kraju.
 • Terapia, pomoc w kryzysie oraz wsparcie Psychoterapię kieruję do osób dorosłych będących po kryzysach psychicznych, z zaburzeniami depresyjnymi, chorujących na schizofrenię, przeżywających nadmierny lęk, poszukujących wsparcia, osób które utraciły sens życia, mają niesatysfakcjonujące relacje z ludźmi oraz do osób 60+ doświadczających problemów egzystencjalnych (starość, choroba, lęk przed śmiercią, samotność, żałoba).
 • coaching biznesowy w Lublinie Specjalnością naszej firmy jest realizowanie usług szkoleniowych. Zajmujemy się również wykonywaniem usług zakresu mentoringu, doradztwa biznesowego. Wieloletnie doświadczenie w realizowaniu szkoleń pozwala nam zapewnić naszym klientom profesjonalnie prowadzone szkolenia przez specjalistów certyfikowanych. Jednocześnie nasze szkolenia są połączeniem zarówno wiedzy teoretycznej jak też praktycznych umiejętności, które można od razu wdrożyć w działalności biznesowej.
 • Warsztaty Poznań Zajmujemy się realizowaniem szkoleń z zakresu rozwoju osobistego. Realizujemy również coaching zarówno edukacyjny, jak też z zakresu rozwoju osobistego. Oferujemy możliwość nauczenia się technik, które pozwalają na efektywne radzenie sobie ze stresem oraz napięciem poprzez umiejętną pracę z własnym ciałem oraz umysłem poprzez wykorzystanie technik relaksu. Uczymy analizy ciała oraz umysłu, które pozwalają na zapoznanie się z technikami redukcji stresu.
 • Rozwój osobisty - darmowe filmy online Elitarnycoaching.pl - wiedza z rozwoju osobistego dostępna w darmowych filmach online. Znajdziesz tu wiele informacji o inteligencji finansowej, budowaniu wartościowego biznesu, a także inteligencji emocjonalnej i relacjach...
 • Psychoterapia Rodzinna i Indywidualna Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel - usługi w zakresie psychoterapii w Krakowie. Psychoterapia rodzinna, małżeńska, par i dzieci.
 • coaching Częstochowa Usługi coachingowe oraz szkolenia i kursy z zakresu motywacji i samorealizacji stanowią przedmiot działalności firmy coaching Balance. Firma zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów, którzy są w stanie pomóc w odnalezieniu w sobie pasji i odkryciu talentów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Firma szczególnie ceni sobie współpracę z działami HR, gwarantując dostarczenie innowacyjnych rozwiązań.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Bccenter.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com