Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Bezkarność Policji Informacje na temat wymiaru (nie)sprawiedliwości (Katalog informacje z reg…)

Miniaturka domeny bezkarnoscpolicji.info5 lat/aSEO

Otwórz bezkarnoscpolicji.info

Protestujemy przeciwko uciskowi państwa! Uciskowi, którego dopuszczają się organy powołane do zapewnienia społeczeństwu rzekomego „porządku i bezpieczeństwa”.

Instytucje państwa są wypaczone i całkowicie mijają się z powołaniem. Trafiają do nich karierowicze nadużywający swej władzy, nie zaś ci, którzy faktycznie czują bezinteresowne powołanie w służbie dla społeczeństwa.

Dlaczego tak się dzieje i co to oznacza?

My, obywatele uzależnieni od kaprysów rządzących, jesteśmy zmuszani do życia w ciągłym strachu przed niepewnym jutrem, co wiążę się z nieustaną pogonią za zyskiem. Decyzje w naszym życiu i pracy nie mogą być kwestionowane, zrozumiałe – muszą być skuteczne i opłacalne. Taki stan rzeczy powoduje, że zapominamy o tym kim jesteśmy, dla kogo żyjemy i komu świadczymy usługi… Zaczynamy się odczłowieczać! Organy państwa (od samego szczytu, do lokalnych władz „samorządowych”) są wynaturzone do takiego stopnia i na tyle odbiegają od swoich oficjalnych założeń, iż „służba dla społeczeństwa” jest zwyczajnym pretekstem do zarobku. Ludzie pracujący w strukturach państwa, wszyscy odpowiedzialni za sprawne funkcjonowanie społeczeństwa są zwykłymi najemnikami, którzy „odbębniają swoją robotę”, starając się wyciągnąć z niej jak najwięcej dla siebie.

Problem ten bardzo łatwo zauważyć można w jednej z instytucji publicznych, jaką jest właśnie policja. Za aprobatą rządu i w jego interesie, ów organ pozwolił sobie na liczne nadużycia ze strony „strażników porządku” w postaci wyładowania agresji, tej fizycznej jak i psychicznej na… szarym podatniku. Wystarczy rzucić okiem na ostatnie wydarzenia opisane na naszej stronie, by uświadomić sobie, iż wykorzystywanie stanowiska dla własnych korzyści, nieliczenie się z prawem którego przestrzegania ta instytucja ma przecież chronić, aroganckie traktowanie obywatela i obchodzenie się z nim jak z bydłem lub potencjalnym terrorystą są codziennością. Natomiast w sytuacjach „skrajnych”, kiedy to obywatel stawia opór w celu wyrażenia swojego niezadowolenia wobec władzy, w ruch (jako środki „skutecznego oddziaływania”) wchodzą tasery, gaz i policyjne pałki. W porządku, który szumnie nazywamy demokratycznym, taka sytuacja nie powinna mieć nigdy miejsca!

Co dalej? Kto obroni nas przed władzą?

Nikt. Czas powiedzieć DOŚĆ i przerwać ten proceder poprzez całkowitą przebudowę struktur społecznych na prawdziwie demokratyczne. Jeśli masz dość policyjnej przemocy skrupulatnie popieranej i zatajanej przez rząd i państwo; jeśli nie chcesz, aby po ulicach naszych miast stąpali przestępcy w mundurach i garniturach, naruszający naszą wolność do decydowania o własnym losie; jeśli masz dość rządzenia i pomiatania Tobą – postaw się władzy. Milczenie oznacza przyzwolenie!

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Świetna robota, nowa wersja strony jest o wiele lepsza kapat, 2014.06.18

Skomentuj bezkarnoscpolicji.info

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z czerwca 2019: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Sklep internetowy Militaria Militaria w najlepszej cenie, bardzo dobra jakość materiałów. Najszybsza wysyłka na terenie całej polski. Przy zamówieniach hurtowych cenę ustalamy indywidualnie, czekamy na państwa telefony. Zapraszamy bardzo serdecznie. Odbiór osobisty możliwy w Katowicach po wcześniejszym uzgodnieniu.
 • Serwis o podsłuchiwaniu i inwigilacji Firma Spy Shop stworzyła stronę poświęconą podsłuchiwaniu oraz inwigilacji. Przedstawia urządzenia do monitorowania otoczenia takie jak minikamery, fotopułapki i inne. Posiadamy urządzenia takie jak spyloggery, lokalizatory GPS, dyktafony cyfrowe oraz aplikacje na telefony i tablety, które pomogą w podsłuchiwaniu i kontrolowaniu otoczenia.
 • Prawdziwa Anglia Blog o prawdziwej stronie Wielkiej Brytanii prowadzony przez polskiego emigranta pracującego jako kierowca taksówki. Nie przeczytasz tego w gazetach ani nie zobaczysz w telewizji.
 • Forum Policyjne Dyskusje na temat pracy w policji oraz, jak tą pracę otrzymać mogą dziać się tylko w jednym miejscu. Tym miejscem jest forum o policji. Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim wymarzonym zawodzie, a może pragniesz zapytać się innych, jak wygląda egzamin na policjanta. Jeśli twierdząco odpowiedziałeś / odpowiedziałaś, na któreś z powyższych pytań, to znaczy, że nasze forum jest właśnie dla Ciebie. Forumpolicyjne.com.pl to pierwsze tego typu miejsce w Polsce.
 • Forum Miasta Gostynina Forum dyskusyjne miasta Gostynina jest miejscem swobodnej wypowiedzi i zostało stworzone po to, by skupić w jednym miejscu osoby, którym bliski jest Gostynin i wszystko, co dotyczy miasta, jego rozwoju...
 • Katalog firm Darmowy katalog firm z Gostynina - dodatkowo serwis z darmowymi ogłoszeniami: nieruchomości, usługi, praca, oddam oraz aktualne adresy firm.
 • Pożary, wypadki drogowe, przestępczość Informacje z każdego regionu Polski: wypadki drogowe, w tym wypadki samochodowe, motocyklistów, karambole. Pożary, podpalenia i przestępczość. Działalność policji, straży pożarnej i pogotowia.
 • FORUMpolicja - policja, straż graniczna Największe w Polsce forum poświęcone wszelkiego rodzaju służbom specjalnym: policja, Straż Miejska, Straż Graniczna, Inspekcja Transportu Drogowego.
 • Dowcipy, kawały, humor - dowcipasy.com Zbiór jednych z najlepszych dowcipów, które można znaleźć w polskim internecie. Prosta nawigacja oraz możliwość otrzymywania dowcipu codziennie rano na maila.
 • Adwokat Wojciech Szpara Kancelaria Dębica Prezentacja kancelarii adwokackiej specjalizującej się w reprezentowaniu stron w postępowaniu karnym. Występujemy w procesach jako obrońcy podejrzanych i oskarżonych oraz pełnomocnicy pokrzywdzonych.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Bezkarnoscpolicji.info w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com