Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Bezkarność Policji Informacje na temat wymiaru (nie)sprawiedliwości (Katalog informacje z reg…)

Miniaturka domeny bezkarnoscpolicji.info10 lat/a Mini

Otwórz bezkarnoscpolicji.info

Protestujemy przeciwko uciskowi państwa! Uciskowi, którego dopuszczają się organy powołane do zapewnienia społeczeństwu rzekomego „porządku i bezpieczeństwa”.

Instytucje państwa są wypaczone i całkowicie mijają się z powołaniem. Trafiają do nich karierowicze nadużywający swej władzy, nie zaś ci, którzy faktycznie czują bezinteresowne powołanie w służbie dla społeczeństwa.

Dlaczego tak się dzieje i co to oznacza?

My, obywatele uzależnieni od kaprysów rządzących, jesteśmy zmuszani do życia w ciągłym strachu przed niepewnym jutrem, co wiążę się z nieustaną pogonią za zyskiem. Decyzje w naszym życiu i pracy nie mogą być kwestionowane, zrozumiałe – muszą być skuteczne i opłacalne. Taki stan rzeczy powoduje, że zapominamy o tym kim jesteśmy, dla kogo żyjemy i komu świadczymy usługi… Zaczynamy się odczłowieczać! Organy państwa (od samego szczytu, do lokalnych władz „samorządowych”) są wynaturzone do takiego stopnia i na tyle odbiegają od swoich oficjalnych założeń, iż „służba dla społeczeństwa” jest zwyczajnym pretekstem do zarobku. Ludzie pracujący w strukturach państwa, wszyscy odpowiedzialni za sprawne funkcjonowanie społeczeństwa są zwykłymi najemnikami, którzy „odbębniają swoją robotę”, starając się wyciągnąć z niej jak najwięcej dla siebie.

Problem ten bardzo łatwo zauważyć można w jednej z instytucji publicznych, jaką jest właśnie policja. Za aprobatą rządu i w jego interesie, ów organ pozwolił sobie na liczne nadużycia ze strony „strażników porządku” w postaci wyładowania agresji, tej fizycznej jak i psychicznej na… szarym podatniku. Wystarczy rzucić okiem na ostatnie wydarzenia opisane na naszej stronie, by uświadomić sobie, iż wykorzystywanie stanowiska dla własnych korzyści, nieliczenie się z prawem którego przestrzegania ta instytucja ma przecież chronić, aroganckie traktowanie obywatela i obchodzenie się z nim jak z bydłem lub potencjalnym terrorystą są codziennością. Natomiast w sytuacjach „skrajnych”, kiedy to obywatel stawia opór w celu wyrażenia swojego niezadowolenia wobec władzy, w ruch (jako środki „skutecznego oddziaływania”) wchodzą tasery, gaz i policyjne pałki. W porządku, który szumnie nazywamy demokratycznym, taka sytuacja nie powinna mieć nigdy miejsca!

Co dalej? Kto obroni nas przed władzą?

Nikt. Czas powiedzieć DOŚĆ i przerwać ten proceder poprzez całkowitą przebudowę struktur społecznych na prawdziwie demokratyczne. Jeśli masz dość policyjnej przemocy skrupulatnie popieranej i zatajanej przez rząd i państwo; jeśli nie chcesz, aby po ulicach naszych miast stąpali przestępcy w mundurach i garniturach, naruszający naszą wolność do decydowania o własnym losie; jeśli masz dość rządzenia i pomiatania Tobą – postaw się władzy. Milczenie oznacza przyzwolenie!

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Świetna robota, nowa wersja strony jest o wiele lepsza kapat, 2014-06-18

Skomentuj bezkarnoscpolicji.info

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z maja 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Bezkarnoscpolicji.info w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu bezkarnoscpolicji.info Odśwież zrzut strony

  Informacje na temat wymiaru (nie)sprawiedliwości (strona bezkarnoscpolicji.info - Bezkarność Policji)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Informatyk - Marcin Preis Biegły Sądowy Marcin Preis. Wykonuję usługi z zakresu informatyki śledczej: odzyskiwanie haseł, usługi forensic. Działam na terenie miast: Brzeg, Opole, Nysa, Wrocław.
  2. Fanklub IV RP Spieprzaj Dziadu - najnowsze wieści z frontu budowy IV RP. Strona powstała w noc powyborczą. Postanowiliśmy zrobić co w naszej mocy, aby nie musieć już nigdy więcej oglądać takich wyników wyborów...
  3. Polskie Szkoły Jazdy - nauka jazdy, prawo jazdy Jeśli chcesz zdać prawo jazdy za pierwszym razem, musisz wybrać odpowiednią szkołę nauki jazdy. Porównaj oferty wszystkich ośrodków szkoleniowych dla kierowców, sprawdź oceny i komentarze.
  4. Prawo jazdy | nauka jazdy | kursy prawa jazdy | Gliwice Nauka jazdy, prawa jazdy, szkolenie kierowców, GLIWICE, Ośrodek Szkolenia Kierowców - ELMOT, nauka, kurs, kursy, prawo jazdy...
  5. Księgarnia prawniczo-ekonomiczna Cymelia Księgarnia specjalizuje się w literaturze fachowej, lecz każdy znajdzie tu również książki do poczytania w wolnym czasie. Księgarnia posiada bogaty wybór podręczników akademickich.
  6. Serwis oferujący wzory umów - umowa kupna, sprzedaży Serwis oferujący wzory umów: umowa sprzedaży, umowa kupna, umowa najmu, umowa o dzieło, umowa o pracę oraz formularze PIT 36, 37, 36L, 38, 28... Zapraszamy!
  7. Portal pozytywnie homoseksualny Portal Homiki.pl: elementarz, świadectwa, na barykady, historia, sztuka, jak żyć, jak wierzyć, poradnia oraz wiele innych... Zapraszamy!
  8. Companies.pl - Firmy w Polsce Companies.pl - internetowy katalog firm w Polsce. Baza danych o firmach, instytucjach oraz usługach. Aktualne dane teleadresowe oraz strony internetowe firm. W serwisie również informacje ze świata biznesu oraz finansów.
  9. IKONOGRAFIA. PL - tworzymy i sprzedajemy IKONy IKONOGRAFIA. PL - tworzymy i sprzedajemy IKONy, które są wierne pierwowzorom. Nasze ikony pisane są przez dyplomowanego ikonografa po jedynej w Polsce szkole dla ikonopisarzy- zwanej Studium Ikonograficzne, zgodnie z kanonami Kościoła Wschodniego.
  10. Kursy prawa jazdy Warszawa Kursy na prawo jazdy w Warszawie w bardzo atrakcyjnych cenach, w Warszawa Śródmieście, wykłady przy metro Politechnika, jazdy z pl. Bankowy. Kursy prowadzone są przez profesjonalnego instruktora - wykładowcę nauki jazdy, natomiast jazdy odbywają się samochodami szkoleniowymi z instruktorem nauki jazdy.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com