Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Drew Home Lider domów szkieletowych (Katalog architektura)

Miniaturka domeny drewhome.pl4 lat/aSMS

Otwórz drewhome.pl

Drew Home

Zalety i wady technologii szkieletowej

Zalety tegnologii szkieletowej:

 • Krótki czas budowy - około trzech miesięcy.

 • Niski koszt inwestycji - dom wybudowany w technologii szkieletowej jest o 30% tańszy niż w technologii tradydyjnej.

 • Technologia „sucha”, dająca możliwość budowy nawet w zimie.

 • Bardzo dobra ochrona cieplna domu, trudna do uzyskania w innych technologiach. W sezonie grzewczym ogrzanie naszego domu o przeciętnej powierzchni 120mkw wyniesie mniej niż 2000zł !!!

 • Ogniotrwałość. Domy szkieletowe są chronione od wewnątrz płytami gipsowo – kartonowymi, które posiadają ognioodporność zgodną z polskimi normami, oraz przylegającą do słupów i belek wełną mineralną, która jest niepalna.

 • Mały ciężar budynku. Pozwala to na znaczne ograniczenie wielkości fundamentów, co znacznym stopniu obniża koszt inwestycji. Ponadto daje to możliwość budowy domu na terenach górzystych o dużym spadku.

 • Mała grubość ścian zewnętrznych, co oznacza, że domy drewniane przy takich samych wymiarach zewnętrznych mają większą powierzchnię użytkową o około 10%.

 • Łatwość modernizacji i przebudowy - znacznie większa, niż w wypadku domów murowanych.

 • Trwałość - poprawnie zbudowany i eksploatowany dom posiada trwałość sto lat i więcej ( patrz ciekawostki ).

 • Ekologiczna czystość - do budowy używa się materiałów z drewna i jego pochodnych oraz gipsu.

 • Stosowane przez nas drewno jest najbardziej ekologicznym z możliwych budulców, o naturalnym pochodzeniu i zdolności do samoregulacji wilgotności, a przede wszystkim pozwalającym na uzyskanie niepowtarzalnego mikroklimatu wnętrza. Klimatu, który umożliwia wyciszenie i pozwala odpocząć całej Twojej rodzinie zaraz po wprowadzeniu się do Własnego Domu od DrewHome
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz drewhome.pl teraz!

Skomentuj drewhome.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Producent domów drewnianych całorocznych Firma buduje najwyższej jakości nowoczesne domy z drewna całoroczne i domki letniskowe. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w budowie domów drewnianych na terenie całej europy. W ofercie domy drewniane szkieletowe, domy pasywne, domy kanadyjskie oraz architektura ogrodowa, różnego rodzaju wiaty, tarasy i budynki gospodarcze. Wszystkie konstrukcje objęte są gwarancją a ich budowa zawsze wykonana jest w terminie. Firma współpracuje z najlepszymi architektami by projekty spełniały oczekiwania klientów.
 • Domki letniskowe W ofercie Poznańskiego producenta domków z drewna można znaleźć szeroki wybór domków ogrodowych, działkowych, całorocznych i modułowych. Domki produkowane przez przedsiębiorstwo z Wielkopolski są pokryte impregnatami, które zapewniają, że są one odporne na czynniki atmosferyczne takie jak: deszcz, śnieg czy silne słońce.
 • Energooszczędne domy kanadyjskie Dzisiaj próbujemy żyć nie tylko w harmonii z naturą, bardzo ekologicznie, ale też szalenie ekonomicznie. Stąd też absolutnie nie dziwi fakt, iż coraz częściej decydujemy się na najwyższej klasy domy energooszczędne firmy ERGOTECH. Tego rodzaju konstrukcje są nie tylko ekonomiczniejsze w samej budowie, ale też w codziennym utrzymaniu.
 • Producent domów szkieletowych - Śląsk i małopolska Producent domów drewnianych w systemie szkieletowym. Domy na tereny oddziaływania kopalń gdzie sprawdzają się one lepiej od tradycyjnych domów murowanych czy betonowych.
 • Domy z drewna Stawiamy wysokiej jakości prefabrykowane domy drewniane oraz domy kanadyjskie. Szybki czas budowy, oszczędność pieniędzy oraz wysoki komfort mieszkania. Zapraszamy!
 • Domy szkieletowe - zamieszkaj na swoim Jesteśmy firmą budowlano-remontową, która istnieje od 2001 roku i może się pochwalić wieloma pracami, co widać w naszej galerii zdjęć. Budujemy i remontujemy "pod klucz".
 • Domy drewniane całoroczne i letniskowe Budujemy domy drewniane całoroczne, domki drewniane letniskowe, wykonujemy elewacje z drewna na budynkach nowych oraz na starych obiektach potrzebujących docieplenia.
 • Projekty restauracji Strona e-domy.com prezentuje bazę kilku tysięcy projektów nie tylko domów, ale także budynków usługowych, wśród których znajdują się projekty restauracji, hoteli i pensjonatów.
 • Domy drewniane Firma Wako funkcjonuje na polskim i zagranicznym rynku od 1990 roku. Od początku swojej działalności produkuje domy drewniane.
 • Budownictwo szkieletowe, domy szkieletowe - WalBud WalBud - budujemy dla Państwa jednorodzinne domy szkieletowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bazując na współpracy i obopólnym zadowoleniu. Podstawą naszych działań jest najwyższa jakość.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Drewhome.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com