Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Dzwony Jan Felczyński Dzwony kościelne - odlewnia dzwonów, dzwony z brązu (Katalog przemysł)

Miniaturka domeny janfelczynski.com3 lat/aSMS

Otwórz janfelczynski.com

Jan Felczyński Pracownia Ludwisarska

Twórcy dzwonu św. Jan Paweł II dla dla Królewskiej Katedry na Wawelu R.P. 2014

Największy wybór Dzwonów w atrakcyjnych cenach, wybierz rodzaj i przeznaczenie dzwonu i zleć jego wykonanie Producentowi dzwonów od 1808 roku!

Dzwony:

Dzwony - Jan Felczyński Pracownia Ludwisarska

 • Dzwon św. Jan Paweł II

 • Dzwony kościelne

 • Dzwony okazjonalne

 • Dzwony z brązu

 • Dzwony jachtowe

 • Dzwony okrętowe

 • prezent firmowy

 • prezent ślubny

 • i wiele innych

Dlaczego warto nam zlecić wykonanie dzwonu:

 1. Tradycja sięgająca 1808 roku

 2. Wieloletnie doświadczenie w produkcji

  1. pełna obsługa inwestycji

  2. projekt

  3. realizacja

  4. montaż
 3. GWARANCJA JAKOŚCI !!!

Najczęściej Zadawane Pytania

 • Jaki dzwon jest optymalny dla mojej parafii?

Nie jest to łatwe pytanie i właściwa odpowiedź wymaga przeanalizowania wielu czynników. Dlatego też zachęcamy serdecznie do użycia naszego doświadczenia i umówienie się na bezpłatne i niezobowiązujące konsultacje. Tym nie mniej do najważniejszych czynników, które należy przeanalizować przed podjęciem decyzji są: aspekt muzyczny - czy istnieje już dzwon na parafii?; możliwości techniczne, wielkość i stan wieży; wielkość parafii; aspekty społeczne i środowiskowe; aspekty historyczne.

 • Czy wybrać dzwon samotny ale większy czy też zestaw dzwonów?

Będzie to zależeć od podobnych czynników jak te wymienione powyżej ale też od subiektywnych preferencji proboszcza i parafian. Należy pamiętać, aby nie używać zbyt wysokich tonów (a więc małych dzwonów) przy częstym używaniu dzwonów. Często charakter miejsca i przeznaczenie dzwonu bądź dzwonów determinują najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy więc do spotkań i skorzystanie z naszego doświadczenia.

 • Ile trwa czas realizacji dzwonu?

Średnio 3 miesiące (12 tygodni) . Jednak posiadamy pewną elastyczność przy mniejszych dzwonach i możemy przy konieczności skrócić ten okres. W przypadku dużych dzwonów (ponad 1 tony) lub dużych zestawów dzwonów (powyżej 4) okres ten może być wydłużony.

 • Jaka jest gwarancja?

Udzielamy 25-letniej gwarancji na dzwony i 5-letniej gwarancji na elementy mechaniczne (okucie, serce) przy zachowaniu naszej polityki gwarancyjnej. Jej głównym wymogiem jest dokonywanie okresowych przeglądów stanu dzwonów.

 • Ile kosztuje dany dzwon?

Cena jest ustalana w momencie zapytania w oparciu o średnią rynkową cenę miedzi i cyny. Każdy dzwon wyceniamy indywidualnie w zależności od wagi i wielkości zamówienia. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania obecnych cen orientacyjnych.

 • Czy dostarczacie też automatykę, konstrukcje i zapewniacie montaż dzwonów?

Współpracujemy w tym zakresie z renomowaną firmą RDUCH. Przez nas można zlecić pełny zakres prac od odlania dzwonów, po ich automatyzację i montaż na wieży. Wspólnie również odwiedzamy parafie aby najoptymalniej doradzić w sprawach dzwonów i ich automatyki.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

To w dzisiejszych czasach się jeszcze takie rzeczy robi? Zdziwiony, 2014.06.21

Polecam filmik o tym jak w pracowni ludwisarskiej Jana Felczyńskiego powstał dzwon dla Katedry Wawelskiej

https://www.youtube.com/watch?v=oZORkLLCwnY Ludwisarz, 2014.05.28

Skomentuj janfelczynski.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 6 podobnych stron WWW:

 • Malowanie proszkowe Poznań Działająca od ponad 60 lat odlewnia aluminium mieści się na terenie Janikowa pod Poznaniem. Dysponuje ona halą produkcyjną zajmującą powierzchnię ponad 1500 m2, na której uruchomione są trzy piece do przetopu surowca oraz linia obróbki mechanicznej i powierzchniowej.
 • Produkty do gospodarowania odpadami Veox hurtownia koszy i pojemników na odpady. Veox jest dystrybutorem marki Contenur, Titan, ESE, Vileda Professional, Brabantia. Zapraszamy do współpracy!
 • odlewnia żeliwa Firma Akwa początkami swej działalności sięga roku 1990. Jedną z propozycji przedsiębiorstwa są płozy ślizgowe, będące świetnym rozwiązaniem przy układaniu w rurach osłonowych rur przewodowych. Serdecznie zapraszamy!
 • KOM-CAST - Wschodni Klaster Odlewniczy Wschodni Klaster Odlewniczy KOM-CAST to pierwsze w Polsce tego typu partnerstwo firm i przedsiębiorstw dynamicznie działających w przemyśle odlewniczym.
 • Gomsygnal - stojaki rowerowe, stojaki na rowery Firma Gomsygnal Rybnik oferuje oryginalne stojaki rowerowe. Ponadto wykonujemy modele odlewnicze, odlewy aluminiowe, kokile odlewnicze oraz stojaki na rowery.
 • Lenaal - odlewnia cynku i aluminium Producent ciśnieniowych odlewów ze stopów cynku i stopów aluminium. Firma zapewnia pełną obsługę w zakresie projektowania i wykonania form, odlewania, obróbki oraz malowania wyrobów gotowych.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Janfelczynski.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com