Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Gettin' English Darmowa nauka angielskiego przez Internet (Katalog nauka języka ang…)

Miniaturka domeny gettinenglish.com3 lat/aSEO

Otwórz gettinenglish.com

JĘZYK ANGIELSKI PRZEZ INTERNET

Ucz się skutecznie angielskiego online. Poznaj m.in:

 • angielską gramatykę,

 • słownictwo tematyczne wraz z nagraniami MP3 i testami online,

 • dialogi sytuacyjne (np. w restauracji, na lotnisku, sklepie itp.)
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Prowadziłam z nimi nauka angielskiego przez skype za darmo jako próbna lekcja i zdecydowałam się na kontynuowanie lekcji. Nauczyciele są bardzo cierpliwymi osobami, do tego konwersacje były prowadzone online gdzie była możliwość porozmawiania z obcokrajowcami. Poprzez kreatywne ćwiczenia miałam możliwość utrwalić gramtyke http://studia.dlastudenta.pl/artykul/Ucz_sie_jezyka_obcego_w_dowolnym_czasie_i_miejscu,112391.html Szprotka, 2015.10.28

Skomentuj gettinenglish.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Szkoła językowa online EduEduOnline oferuje naukę języka angielskiego. Kursy są dostępne online dzięki czemu możesz sam dobierać sobie godziny nauki. Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej firmy.
 • TuTutor - skuteczne korepetycje TuTutor pozwala na szybkie umówienie się na interesujące i pomocne lekcje z przedmiotów: matematyki, języka polskiego i angielskiego. Lekcje prowadzimy w grupach lub indywidualnie, w umówionym miejscu lub przez skype. Wszystkie zajęcia odbywają się w bezstresowej atmosferze, a samą wiedzę przekazujemy w ciekawy sposób.
 • Kursy online nauki języka angielskiego Langloo.com to serwis internetowy dla wszystkich uczących się języka angielskiego. Na langloo można znaleźć pełne opracowanie gramatyki języka angielskiego wraz z ćwiczeniami online, zestaw czytanek angielskich z udźwiękowieniem i słownikami angielskimi, a także materiały przygotowujące do FCE, CAE i TOEFL. Serwis zawiera również kursy angielskiego online na platformie elearningowej. W ofercie znajduje się ponad 300 kursów angielskiego online - w tym kursy angielskiego ogólne i korepetycje online.
 • Tłumaczenie, nauka języków i korekta Tłumaczenia wszystkich rodzajów materiałów z i na język angielski, polski i niderlandzki (m.in. CV, listy motywacyjne, korespondencję, artykuły naukowe, publicystykę, prezentacje, instrukcje obsługi, dokumentację, strony internetowe, blogi, treści reklamowe, karty dań), tłumaczenie ustne (z angielskiego na polski i z polskiego na angielski) oraz naukę języka angielskiego i polskiego dla obcokrajowców. Rzetelnie, poufnie, terminowo i za niską cenę!
 • Nauka angielskiego online Ilang.pl to współczesna metoda nauki języka dla wymagających, niezależnie od ich wiedzy. Z nami poznasz hiszpański i angielski korzystając z interaktywnych języka online, i dostosujesz je do swoich potrzeb. Również dla Ciebie przygotowaliśmy specjalne lekcje video, które szybko nauczą Cię płynnej rozmowy w wybranym języku. Na iLang.pl produkty są objęte rabatami dla użytkowników, a nasze programy można przetestować za darmo. Nie zwlekaj i sprawdź naszą ofertę już teraz.
 • angielski online Profesjonalne kursy językowe skierowane do tych, którzy chcą uczyć się wygodnie i skutecznie. Wybierz angielski, francuski, niemiecki czy hiszpański na swoim poziomie zaawansowania!
 • Nauka angielskiego online dla każdego - Immigrants English Naucz się języka angielskiego w prosty i szybki sposób! Zajrzyj na stronę internetową, gdzie znajdziesz kurs języka angielskiego dla początkujących oraz wiele przydatnych materiałów do pobrania...
 • Angielski przez Internet - Doradztwo językowe Internetowe kursy angielskiego, konwersacje online oraz doradztwo językowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Nauka angielskiego przez skype na żywo z lektorem.
 • The English Factory - Angielski przez Skype Jesteśmy firmą edukacyjną, która zajmuje się nauczaniem Języka angielskiego online. Wszystkie lekcje prowadzone są „na żywo” z lektorem, przy wykorzystaniu komunikatora Skype oraz interaktywnej tablicy.
 • Język angielski Na stronie można znaleźć dział z wyjaśnieniem gramatyki znajduje się słownik i gotowe wypracowania w tym m.in. listy formalne, nieformalne, artykuły oraz recenzje książek i filmów.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Gettinenglish.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com