Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Luketrans Tłumaczenie, nauka języków i korekta (Katalog tłumaczenia)

Miniaturka domeny pl.luketrans.eu6 lat/aSMS

Otwórz pl.luketrans.eu

Tłumacz angielskiego i niderlandzkiego

Oferuję tłumaczenia wszystkich rodzajów materiałów z ilogo luketrans na język angielski, polski i niderlandzki, tłumaczenie ustne (z angielskiego na polski i z polskiego na angielski) oraz naukę języka angielskiego i polskiego dla obcokrajowców.

Tłumaczę m.in.:

 • CV,

 • listy motywacyjne,

 • korespondencję,

 • artykuły naukowe,

 • publicystykę,

 • prezentacje,

 • instrukcje obsługi,

 • dokumentację,

 • strony internetowe,

 • blogi,

 • treści reklamowe,

 • karty dań

Lekcje języków

Udzielam lekcji języka angielskiego i polskiego na wszystkich poziomach i dla wszystkich kategorii wiekowych.

Szczególnie duże doświadczenie mam w pracy ze studentami i językiem akademickim (np. o profilu prawnym, filozoficznym, językowym, kościelnym czy teologicznym).

Oferuję m.in. naukę zaplanowaną na długi okres, kompleksowe kursy, konwersacje, przygotowanie do konkretnego egzaminu językowego (np. TOEFL – Test of English as a Foreign Language) oraz poprawę/redakcję tekstów.

Forma, czas trwania, intensywność kursy i wybór materiałów zależą od Państwa. Oczywiście oferuję na Państwa życzenie sugestie i dostarczam materiały.

Zazwyczaj używam Skype bądź innego oprogramowania komunikacyjnego.

Zapraszam do współpracy!

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Nowa platforma do nauki języków Warszawa!!

Witam)
W moim wypadku mi bardzo pomógł ten artykuł
http://kursy-angielskiego-za-granica.pl/poznajcie-ukrainski-start-up-preply
Szukałam fachowców , które nie tylko znają że robią, ale i mają konieczne jakości, z doświadczeniem pracy i z ogromnym bagażem wiedz i umiejętności. Jeśli Państwu trzeba korepetytora z języka polskiego, niemieckiego, rosyjskiego, japońskiego(na chwilę obecną do wyboru jest aż 12 języków obcych) "native speaker" nośnik mowy doradzam Preply.com. Tam prawdziwi fachowcy, bardzo odpowiedzialny podchodzą do swojej pracy nie tylko z dorosłymi ale i z dziećmi. I całkiem możliwy do przyjęcia koszt.
Tak że spróbujcie))
nauka na Skype jest bardzo efektywna !
Doradzam)
serboczka, 2015.04.21

Skomentuj pl.luketrans.eu

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2021: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Translator.pl - tłumacz przysięgły Gdańsk Oferta tłumaczeń języka angielskiego kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres wiedzy przekładają się na rzetelne realizowanie wszystkich powierzonych zleceń. Liczne rekomendacje potwierdzają moje kompetencje. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą a w razie jakichkolwiek pytań również do kontaktu.
 • Tłumaczenia techniczne Biuro Tłumaczeń Mój Tłumacz oferuje profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne i techniczne. Sprawdź sam. Zapraszamy bardzo serdecznie!
 • Biuro tłumaczeń Interpreta.pl Translation W Biurze tłumaczeń interpreta.pl wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, pisemne oraz ustne. Obsługujemy język angielski, niemiecki, francuski i inne języki europejskie. Tłumaczymy umowy, dyplomy, orzeczenia sądowe, świadectwa, korespondencję, listy, maile, dokumenty samochodowe i inne dokumenty. Serdecznie zapraszamy. Ceny już od 20 PLN netto za usługę tłumaczeniową.
 • Tłumaczenia Wrocław - język angielski Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia angielsko-polskie i polsko-angielskie we Wrocławiu oraz przez Internet. Nasza oferta obejmuje tłumaczenia ustne i pisemne. Gwarantujemy satysfakcję i niskie ceny!
 • Bee-line: tłumaczenia, copywriting i pomoc językowa dla firm. Kompleksowa obsługa językowa bee-line: tłumaczenia jęz. polski - angielski, profesjonalny copywriting i szyta na miarę pomoc językowa dla firm w Warszawie.
 • Nauka angielskiego, hiszpańskiego i włoskiego - kursy, tłumaczenia Najlepsza szkoła językowa w Warszawie. Oferowane języki: angielski, włoski, hiszpański, francuski. Skutecznie nauczamy języka poprzez indywidualne kursy z dojazdem do klienta oraz kursy językowe w Hiszpanii i we Włoszech. Dopasowujemy program nauczania do indywidualnych potrzeb i predyspozycji. U nas nauka języka jest nie tylko efektywna, ale także przyjemna. Dodatkowo oferujemy tłumaczenia na angielski i włoski w atrakcyjnych cenach. Skontaktuj się z nami już dziś!
 • Europejskie Centrum Tłumaczeń Oferujemy tłumaczenia ustne, pisemne, symultaniczne tudzież konferencyjne. Europejskie Centrum Tłumaczeń to solidna firma działająca od wielu lat na Polskim rynku. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.
 • Tłumacz przysięgły Angielskiego Grudziądz Skorzystaj z fachowych usług tłumaczeń zwykłych i przysięgłych. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Tłumaczymy wszystkie języki świata. Zostań naszym klientami. Proponujemy Państwu ciekawą i owocną przygodę z językami.
 • Biuro tłumaczeń Zduńska Wola Biuro tłumaczeń VERONA to zespół wysoko wykwalifikowanych tłumaczy przysięgłych. Tłumaczymy dokumenty z każdej dziedziny poczynając od dokumentów samochodowych niezbędnych do rejestracji pojazdu, aktów stanu cywilnego, aktów notarialnych, zaświadczeń, tekstów prawniczych, dokumentów z dziedziny rachunkowości, ekonomii, ofert handlowych, umów handlowych, poprzez teksty techniczne, specjalistyczne wymagające uwierzytelnienia, tłumaczenia dokumentacji medycznej oraz wielu, wielu innych.
 • Translator Polsko Angielski Najlepsza dokładność tłumaczenia w sieci! Tłumaczenia pełne na ponad 51 języków obcych z całego Świata w tym translator Polsko Angielski...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Pl.luketrans.eu w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com