Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Master Biznes Szkolenia EFS dla Firm i szkolenia dla księgowych (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny www.masterbiznes.pl3 lat/aMini

Otwórz www.masterbiznes.pl

MASTER BIZNES CENTRUM

KSZTAŁCENIA PERSONALNEGO

ul. Orla 12 lok 70, 58-560 Jelenia Góra

tel. 75 64 74 765

e-mail: [email protected]

Nagłówek2

SZKOLENIA EFS DLA FIRM - SZKOLENIA NAD MORZEM I W GÓRACH

 • zaprazsamy serdecznie do kontaktu. W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych trenerów - praktyków w swojej dziedzinie. Organizyjemy także szkolenia zamknięte zarówno z księgowości, controllingu, analiz finansowych i podatków jak i także z rozwoju szeroko rozumianych umiejętności interpersonalnych (sprzedaż, negocjacje, zarządzanie)

Szkolenia kierowane są do pracowników działów księgowych oraz do kadry kierowniczej pionu finansowo-księgowego. Szkolenia te koncentrują się na zmianach przepisów w zakresie księgowości i rachunkowości. Programy szkoleń są tak ułożone, aby uczestnicy szkolenia mogli także ugruntować całość zagadnień związanych z danym tematem szkolenia.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Bardzo dobra firma. Niskie ceny i profesjonalni wykładowcy. Po zajęciach organizator także potrafi zadbać, aby grupa się nie nudziła. Szczerze polecam !

Księgowa z biura rachunkowego Księgowa, 2014.08.09

Skomentuj www.masterbiznes.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z listopada 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • szkolenia dla Firm Korzystając z bogactwa doświadczeń oraz kompetencji stworzyliśmy firmę szkoleniową o szerokiej ofercie, jest nią firma SDF. Zajmujemy się doradztwem, m.in. w obszarach – bhp, ppoż, kadr i płac oraz szkoleniami; menadżerskimi, biznesowymi, z windykacji należności, dotyczących prawnych aspektów prowadzenia działalności oraz ochrony danych osobowych i innymi. Naszym niewątpliwym atutem i siłą są eksperci, ich wiedza, doświadczenie i profesjonalizm stanowią solidny fundament naszej firmy.
 • Oferta wysokiej jakości szkoleń Ośrodek Psychologiczno Edukacyjny Medivia realizuje szkolenia psychologiczne oraz coaching dla biznesu, nauczycieli, kadry medycznej, pracowników ośrodków pomocy społecznej oraz osób chcących podnosić swoje kwalifikacje. Nasza firma oferuje również profesjonalne poradnictwo i konsultacje psychologiczne oraz szeroki wachlarz pomocy psychologicznej.
 • Organizacja eventów, szkoleń oraz kursów Klientami są firmy chcące zorganizować event, szkolenia, kursy, warsztaty. Eventy najczęściej dotyczą zagadnień: ochrona środowiska, prawo ochrony środowiska, odnawialne źródła energii. Szkolenia natomiast podążają za bieżącymi zmianami wprowadzanymi przez Ministerstwo Środowiska. Warsztaty organizujemy na życzenie naszych klientów, posiadamy też własną ofertę szkoleń. Obecnie rozszerzamy ją o szkolenia o takiej tematyce jak: komunikacja interpersonalna, techniki sprzedaży, czy zarządzanie czasem.
 • Lekcje języka angielskiego Lektor u Ciebie to mobilna szkoła językowa. W naszej ofercie znajdziesz lekcje indywidualne, grupowe oraz tłumaczenia. Nauczamy z wykorzystaniem metody gramatyczno-tłumaczeniowej, bezpośredniej oraz mnemotechnik pomagających w zapamiętywaniu. Dojazd do ucznia na terenie Oświęcimia i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
 • szkolenia dla Firm Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia w postaci licznych szkoleń i kursów - oferujemy nie tylko szkolenia dedykowane jak chociażby szkolenia dla urzędników, ale również szkolenia z języka polskiego kierowane dla każdego, kto chciałby doskonalić swoje posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie. Nasze szkolenia miękkie znajdują swoje odzwierciedlenie w późniejszych sukcesach zawodowych naszych kursantów!
 • Szkolenia ZZL HPR Group jest firmą realizującą usługi w zakresie rekrutacji i selekcji, otwartych i zamkniętych szkoleń biznesowych, coachingu oraz zaawansowanego doradztwa organizacyjnego. Firma została założona w 2005 roku, posiada oddziały na terenie kraju, w tym w takich miastach, jak Warszawa, Gliwice, Opole, Zielona Góra oraz Szczecin. Celem nadrzędnym przedsiębiorstwa jest wspieranie ludzi w ich rozwoju osobistym i zawodowym.
 • Szkolenia, projekty szkoleniowe oraz szkolenia biznesowe Projektujemy autorskie programy szkoleniowe dla firm i instytucji publicznych. Organizujemy: szkolenia w formie warsztatów dopasowane do specyfiki działania danej firmy; gry szkoleniowe ale także zabawy integracyjne ukierunkowane na rozwój wybranych kompetencji; pomagamy w integracjach firm i instytucji wykorzystując wolną przestrzeń czasu na szkolenie pracowników. Mając na uwadze największy potencjał każdej firmy: pomagamy w określeniu obszarów rozwojowych Pracowników na każdym szczeblu...
 • Szkolenia dla biznesu Abakano Abakano - to wrocławska firma szkoleniowa oferująca szkolenia i coaching klientom biznesowym oraz indywidualnym. Firma prowadzona przez renomowanego Coacha ICF proponuje swoim klientom coaching oraz szereg szkoleń z zakresu komunikacji, zarządzania zespołem, czasem, efektywnej sprzedaży oraz wiele innych. W ofercie znajdują się szkolenia zespolów, oraz szkolenia indywidualne. Wszystko skrojone dokładnie na potrzeby konkretnego klienta.
 • Certyfikowani trenerzy i konsultanci zarządzania - Heuresis Firma Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania prowadzi szkolenia i kursy biznesowe z zakresu zarządzania. W ofercie kursy zamknięte i otwarte, szkolenia dedykowane oraz specjalistyczne usługi doradcze i konsultingowe. Zapraszamy do współpracy!
 • Usługi księgowe i szkolenia w mieście Kraków Zajmujemy się obsługą osób fizycznych, firm oraz instytucji w zakresie księgowości, ale także organizujemy szkolenia z zakresu takich dziedzin jak prawo pracy, prawo gospodarcze, programy komputerowe, księgowość czy rachunkowość. Do zobaczenia na naszej stronie!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Masterbiznes.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com