Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Tku Quantec Sp. z o.o. Terapia medycyną kwantową (Katalog choroby)

Miniaturka domeny medycynakwantowa.pl4 lat/aSMS

Otwórz medycynakwantowa.pl

QUANTEC - jest jednym z pierwszych na świecie urządzeń opracowanych na bazie biokomunikacji.

  • Organizmy żywe mają zdolność komunikowania się między sobą poza obszarami, które są odczuwalne lub mierzalne (biokomunikacja). Instrumentalna biokomunikacja oznacza możliwość zbudowania fizykalnego urządzenia w taki sposób, aby było ono w stanie symulować system biologiczny. Wynik : urządzenie takie może odbierać informacje od innych systemów biologicz-

nych i również dostarczać informacji innym systemom. Interfejsy umożliwiające komputerowi komunikację z systemami biologicznymi bazują z jednej strony na diodach, wytwarzających biały szum, a z drugiej analogicznym do powiązania fotonów bliźniaczych. **

Dioda, jako interfejs między świadomością a maszyną, jest od ponad 30 lat

obiektem badań naukowych. Wyniki są jednoznaczne. Niezliczone serie testów na

ludziach i na zwierzętach udowodniły, że diody z białym szumem mogą służyć jako interfejs między różnymi formami świadomości a komputerem. Diodę, która wytwarza biały szum, można sobie wyobrazić jako lampę kwarcową, używaną wcześniej w telewizorach lub w odbiornikach radiowych. Szum otrzymał atrybut "biały", ponieważ obraz uzyskany na czarnym ekranie przedstawia migające, białe kropki; wygląda to podobnie jak na ekranie telewizyjnym po zakończeniu programu. W momencie, gdy szum ten nawiązuje kontakt ze świadomością, ulega on zmianie. Zmiany te mogą zostać przez komputer elektronicznie przetworzone i zinterpretowane.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz medycynakwantowa.pl teraz!

Skomentuj medycynakwantowa.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Porady psychologa i psychoterapeuty Zapraszamy Państwa do doświadczonego psychologa/psychoterapeuty w Katowicach. Oferujemy terapie indywidualną, terapie par, terapie grupową i wiele innych.
 • Forum dyskusyjne na temat depresji i nerwic Jeżeli szukasz sprawdzonego forum o depresji, zajrzyj na depresja.ws. To tutaj użytkownicy mogą wymieniać się doświadczeniami na temat tej choroby, która zatacza coraz szersze kręgi w krajach zachodnioeuropejskich i nie tylko. Na forum publikowane są tematy takie jak: leczenie farmakologiczne depresji, grupy wsparcia w Internecie, afirmacje antydepresyjne, depresja a sztuka, aspekty prawne ochrony zdrowia psychicznego w Polsce.
 • Porady na temat bezsenności Serwis nabezsennosc.pl skierowany jest do wszystkich osób, które mają problemy z zasypianiem. To specjalistyczny portal, dzięki któremu zobaczysz wiele interesujących informacji o spaniu i masz możliwość, by poszukać jakie są przyczyny bezsenności. Współpracujemy z profesjonalistami w dziedzinie bezsenności, toteż wszelkie treści, które są w serwisie nabezsennosc.pl są jedyne w swoim rodzaju, dobrze opracowane i pomocne. Jesteśmy przekonani, że zaburzenia snu są kłopotem, z którym należy walczyć i go pokona
 • Jak żyć długo i zdrowo Artykuły dotyczące zdrowego stylu życia. Najczęściej poruszane tematy to walka ze stresem i bezsennością, fizjologia człowieka, porady dietetyczne, aktywność fizyczna, fizjoterapia oraz medycyna naturalna...
 • Psychologia i psychiatria dzieci i młodzieży - Kielce Diagnostyka i leczenie zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży, leczenie uzależnień, depresji, terapia indywidualna i rodzinna, leczenie nerwicy, leczenie depresji, schizofrenii, anoreksji, zaburzenia odżywiania, lęki, myśli samobójcze. Poradnictwo dietetyczne.
 • Objawy Chorób Strona zawiera opis najważniejszych objawów, głównych przyczyn oraz sposobów leczenia wielu chorób i schorzeń z którymi zmaga się współcześnie ludzkość, takich jak np. depresja, schizofrenia czy nerwica.
 • Apteka internetowa - Aptekainternetowa24 Aptekainternetowa24.pl to apteka internetowa oferująca szeroki wybór leków, m.in. leki na alergie, na bezsenność, krople do oczu, nosa, tabletki rozkurczowe i wiele innych.
 • Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta i trener Profesjonalizm, doświadczenie i dyskrecja. Wspieram pary, osoby dorosłe i młodzież w kryzysie. Prowadzę terapię zaburzeń seksualnych. Jestem współtowarzyszem Twojej podróży w głąb siebie. Jeśli odnalazłeś w sobie dość siły, by dojść tutaj, nie wahaj się ruszyć dalej. Będę Ci towarzyszyć i wspierać. W swojej pracy kieruję się najwyższymi standardami etyki zawodowej, a moim klientom zapewniam pomoc, najlepszą jakiej potrafię udzielić.
 • Centrum Dobrej Terapii - psychiatra Kraków Specjalistyczny i nowoczesny ośrodek świadczący usługi z zakresu psychiatrii, psychologii klinicznej, psychoterapii i neurologii oraz dziedzin pokrewnych.
 • bezsenność Poradnia Profilaktyki i Leczenia Bezsenności – Grupa INZPiRO poleca swe usługi w Warszawie. Specjalistyczna pomoc dla wszystkich walczących z bezsennością lub zaburzeniami.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Medycynakwantowa.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com