Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Fabryka Maszyn Introliga Maszyny introligatorskie, poligraficzne i bigówki (Katalog druk i poligrafia)

Miniaturka domeny www.introma.com.pl6 lat/aSMS

Otwórz www.introma.com.pl

Maszyny Introligatoeskie i poligraficzne

Różnego rodzaju maszyny typu bigówki, falcerki, składarki, odwracacze stosu, oklejarki, nacinarki, maszyny do produkcji kalendarzy, drut introligatorski i wiele innych maszyn do druku znajdziecie na naszej stronie internetowej. Używane maszyny poligraficzne również mamy w Naszej ofercie.

Spis maszyn:

 • BIGÓWKI

 • KRAJARKI, GILOTYNY

 • MASZYNY DO OBRÓBKI DRUKU CYFROWEGO

 • DZIURKACZE

 • FALCERKI

 • OKLEJARKI

 • LAMINATORY

 • NACINARKI

 • MASZYNY DO OPRAWY SPIRALNEJ

 • OKRAWAKI NAROŻY

 • ODWRACACZE I PODN. STOSU

 • PERFORÓWKI

 • PRASY DO LEG I KSIĄŻEK

 • MASZYNY DO REGISTROWANIA

 • SZTANCTYGLE

 • WIERTARKI DO PAPIERU

 • ZŁOCIARKI

 • ZSZYWARKI

 • ZSZYWARKI DO PUDEŁ

 • MASZYNY UŻYWANE

 • MAT.EKSPLOATACYJNE

Skontaktuj się z Nami a znajdziesz świetną maszyne introligatorską lub poligraficzną w 3 krokach

 1. Kontakt

 2. Wycena

 3. Zakup

Referencje

Złoty medal na międzynarodowych targach poligraficznych w Poznaniu !

Dowiedz się o Nas więcej !

Fabryka Maszyn Introligatorskich "INTROMA" powstała w 1953 roku i początkowo zajmowała się remontami importowanych maszyn introligatorskich. We wczesnych latach sześćdziesiątych podjęto produkcję pierwszego modelu zszywarki ZD-1-64. Maszyny te bardzo szybko zdobyły uznanie u klientów. O ich niezawodności świadczy fakt, że do dziś duża część tych zszywarek pracuje nadal w introligatorniach. W kolejnych latach powstawały nowe modele zszywarek o wyższych parametrach technicznych i coraz bardziej bezpieczne w użytkowaniu. Pod koniec lat sześćdziesiątych rozpoczęto eksport do krajów Europy Zachodniej korzystając z obligatoryjnego wówczas pośrednictwa central handlowych.

Począwszy od wprowadzenia w Polsce gospodarki wolnorynkowej INTROMA rozpoczęła bezpośredni eksport na wiele nowych rynków świata wprowadzając sukcesywnie nowe wyroby taki jak: falcerki, bigówko-perforówki, wiertarki, prasy do klejenia a ostatnio bigówki automatyczne.

Maszyny i urządzenia Intromy pracują w niemal wszystkich krajach Europy Zachodniej w tym największa ich ilość znajduje się w drukarniach i introligatorniach w Niemczech, Wlk. Brytanii , Francji i we Włoszech. Eksport nie ogranicza się tylko do krajów Europy Zachodniej, lecz jest również prowadzony do takich krajów jak USA, Kanada, Izrael, Hong-Kong i Egipt i inne. Firma może pochwalić się również sprzedażą kilku maszyn na wyjątkowo wymagający rynek japoński. Przedstawiciel INTROMY w Japonii prezentował nagrodzoną w Poznaniu zszywarkę na największych w Azji Targach IGAS w Tokio. W przybliżeniu można określić, że ponad 10.000 maszyn i urządzeń introligatorskich wyprodukowanych w INTROMIE pracuje w zakładach poligraficznych w Polsce i w ponad 60 krajach świata.

Introma dysponuje siecią przedstawicielstw na cały świecie. Przedstawicielami Intromy są uznane na danym rynku firmy handlowe mające w swej ofercie produkty potentatów światowych w produkcji maszyn poligraficznych. Do rozwinięcia sieci przedstawicielstw bardzo przyczynił się udział w największych na świecie targach branży poligraficznej w Targach DRUPA '95 w Düsseldorfie jak również w Targach GRAFITALIA '96 w Mediolanie.

Opis: Opis: Opis: Opis: C:UsersAdministratorDocumentsMy FTPRush Downloadspublic_htmlfoto1medal1.jpg Model zszywarki ZD-2SR produkcji INTROMY zszywający klamrą standardową i oczkową otrzymał Złoty Medal na Targach POLIGRAFIA w Poznaniu. Zszywanie klamrą oczkową umożliwiające wpinanie broszur i prospektów w segregatorach jest coraz bardziej popularne tak w Polsce, jak i w Europie Zachodniej. Zszywarka ZD-2SR jest jedyną maszyną produkowaną w Polsce, zszywającą klamrą oczkową i standardową korzystając z drutu ze szpuli, i jedną z niewielu na świecie.

Złoty Medal w Poznaniu bardzo pomógł INTROMIE w promocji nowego modelu zszywarki na Targach IPEX w Birmingham w Wlk. Brytanii, gdzie INTROMA jako jedyny producent maszyn poligraficznych reprezentowała Polskę na tych największych i najważniejszych roku 1998 na świecie targach branży poligraficznej. Na Targach IPEX'98 po raz pierwszy została zaprezentowana falcerka FK-400 S z podajnikiem podciśnieniowym formatu B3, jednołamowa, posiadająca dwie równoległe kasety. Falcerka ta ma możliwość perforacji, bigowania i rozcinania. Zmodyfikowany model tej falcerki, rozbudowany o drugi łam pokazany został na Targach DRUPA 2000 w Düsseldorfie, największych targach poligraficznych na świecie. Na Targach DRUPA 2004 zademonstrowano również nową falcerkę FK-54 do formatu B2. Dzięki Targom DRUPA udały się podpisać kontrakty na dostawy sprzętu między innymi do Indonezji Malezji, Australii i Republiki Płd. Afryki. Na ostatnich targach DRUPA 2012 INTROMA zademonstrowała nową maszynę bigówko-perforówkę CP 500, która cieszyła się dużym zainteresowaniem klientów z całego świata. Maszyna posiada szereg możliwości: bigowanie liniowe, perforacja liniowa poprzeczna, perforacja wzdłużna ciągła i fragmentaryczna, perforacje kalendarzowe różnego rodzaju. Po dostawieniu drugiego członu możliwe jest również składanie bigowanych arkuszy. Maszyna obsługuje gramatury od 80 do 800 gsm.

INTROMA konsekwentnie realizuje hasło " Wszystko po druku " i sukcesywnie wprowadza na rynek od kilku lat wciąż nowe urządzenia introligatorskie.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.introma.com.pl teraz!

Skomentuj www.introma.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lipca 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Urządzenia biurowe W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór artykułów szkolnych i biurowych. Oferujemy naszym klientom wysokiej jakości materiały piśmiennicze, pomoce szkolne i urządzenia biurowe pochodzące od renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta na stronie internetowej oraz do składania zamówień w naszym sklepie. Jesteśmy do dyspozycji.
 • Hurtownia artykułów biurowych Avell specjalizuje się w internetowej sprzedaży artykułów biurowych, art. szkolnych, chemii profesjonalnej, opakowań jednorazowych, urządzeń biurowych tj.: niszczarki, laminatory, bindownice, dziurkacze, kalkulatory oraz akcesoriów niezbędnych do funkcjonowania każdego biura. W naszym asortymencie znajdą Państwo również meble. Avell to solidna firma, która już prosperuje na rynku 20 lat.
 • Urządzenia i materiały biurowe Zapraszamy do poznania oferty na urządzenia i artykuły biurowe w naszym biuroserwisie. Oferujemy niszczarki do papieru, laminatory, bindownice, gilotyny biurowe. Służymy poradą w doborze odpowiedniego urządzenia.
 • Niszczarki i inne urządzenia biurowe Urządzenia biurowe do Twojego biura :) Sprawdź nas już dziś, w naszej ofercie znajdziesz urządzenia takie jak niszczarki, laminatory, bindownice, gilotyny, trymery oraz produkty należące do grupy ergonomia typu podkładki pod mysz lub przed klawiaturę, podnóżki, podpórki pod plecy, szuflady na klawiaturę. Wszystkie oferowane przez nasz sklep produkty są renomownaych firm m.in Fellowes, Opus, HSM i wiele innych. Zapraszamy!
 • Sprawdzone systemy introligatorskie - Akonda.pl W Akonda.pl znajdą Państwo najlepsze na rynku maszyny introligatorskie - bigówki, laminatory, foliarki. W atrakcyjnych cenach oferujemy sprawdzone systemy introligatorskie - tunel UV, lakierowanie wybiórcze, fastbind. Zapraszamy, tylko w Akonda.pl atrakcyjne ceny i kompleksowa obsługa.
 • Introma - produkcja i sprzedaż maszyn poligraficznych Fabryka Maszyn Introligatorskich "INTROMA" powstała w 1953 roku i początkowo zajmowała się remontami importowanych maszyn introligatorskich. Począwszy od wprowadzenia w Polsce gospodarki wolnorynkowej INTROMA rozpoczęła bezpośredni eksport na wiele nowych rynków świata wprowadzając sukcesywnie nowe wyroby taki jak: falcerki, bigówko-perforówki, wiertarki, prasy do klejenia a ostatnio bigówki automatyczne.
 • Artykuły biurowe i szkolne w sklepie internetowym biurozakupy.pl Sklep internetowy oferuje bogoty asortyment produktów takich jak: artykuły do biura, szkoły i domu, urządzenia biurowe, materiały eksploatacyjne, artykuły papiernicze, przybory piśmienne, produkty archiwizacyjne, wyposażenie biur, środki czystości :) sprawdź nas już dziś :) Cały asortyment w konkurencyjnych cenach tylko w biurozakupy.pl...
 • Niszczarki, bindownice, trymery i laminatory - ebiurowe.pl Ebiurowe.pl - zajmujemy się sprzedażą urządzeń biurowych tj. niszczarki, bindownice, laminatory, trymery, gilotyny a także w ofercie posiadamy wiele akcesoriów biurowych. Zapraszamy!
 • Niszczarki biurowe - Securio, HSM, Kobra, Wallner Sklep eniszczarki.pl to przewodnik po urządzeniach biurowych. Naszą domena są biurowe niszczarki do papieru i dokumentów. Posiadamy jedynie najlepsze marki HSM, Kobra, Wallner, Securio, Shredstar.
 • laminatory Najróżniejsze sprzęty biurowe z atestami bezpieczeństwa. Gilotyny krążkowe, mieczowe, do trymerów. Liniały do obcinania pism i zdjęć różnych formatów i pod różnym kątem. Wiodące firmy.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Introma.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com