Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Introma.com.pl Introma - produkcja i sprzedaż maszyn poligraficznych (Katalog przemysł)

Miniaturka domeny introma.com.pl6 lat/aSMS

Otwórz introma.com.pl

INTROMA - MASZYNY POLIGRAFICZNE

Fabryka Maszyn Introligatorskich "INTROMA" powstała w 1953 roku i początkowo zajmowała się remontami importowanych maszyn introligatorskich. We wczesnych latach sześćdziesiątych podjęto produkcję pierwszego modelu zszywarki ZD-1-64. Maszyny te bardzo szybko zdobyły uznanie u klientów. O ich niezawodności świadczy fakt, że do dziś duża część tych zszywarek pracuje nadal w introligatorniach. W kolejnych latach powstawały nowe modele zszywarek o wyższych parametrach technicznych i coraz bardziej bezpieczne w użytkowaniu. Pod koniec lat sześćdziesiątych rozpoczęto eksport do krajów Europy Zachodniej korzystając z obligatoryjnego wówczas pośrednictwa central handlowych.

Począwszy od wprowadzenia w Polsce gospodarki wolnorynkowej INTROMA rozpoczęła bezpośredni eksport na wiele nowych rynków świata wprowadzając sukcesywnie nowe wyroby taki jak: falcerki, bigówko-perforówki, wiertarki, prasy do klejenia a ostatnio bigówki automatyczne.

Maszyny i urządzenia Intromy pracują w niemal wszystkich krajach Europy Zachodniej w tym największa ich ilość znajduje się w drukarniach i introligatorniach w Niemczech, Wlk. Brytanii , Francji i we Włoszech. Eksport nie ogranicza się tylko do krajów Europy Zachodniej, lecz jest również prowadzony do takich krajów jak USA, Kanada, Izrael, Hong-Kong i Egipt i inne. Firma może pochwalić się również sprzedażą kilku maszyn na wyjątkowo wymagający rynek japoński. Przedstawiciel INTROMY w Japonii prezentował nagrodzoną w Poznaniu zszywarkę na największych w Azji Targach IGAS w Tokio. W przybliżeniu można określić, że ponad 10.000 maszyn i urządzeń introligatorskich wyprodukowanych w INTROMIE pracuje w zakładach poligraficznych w Polsce i w ponad 60 krajach świata.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz introma.com.pl teraz!

Skomentuj introma.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lipca 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 2 podobnych stron WWW:

 • Maszyny introligatorskie, poligraficzne i Bigówki Maszyny introligatorskie i poligraficzne. Firma o międzynarodowej renomie, działająca od 1953 roku. W ofercie oklejarki, laminatory, Bigówki, falcerki, nacinarki, krajarki, maszyny do produkcji kalendarzy, pudełek. Drut do zszywarek, introligatorski.
 • Sprawdzone systemy introligatorskie - Akonda.pl W Akonda.pl znajdą Państwo najlepsze na rynku maszyny introligatorskie - Bigówki, laminatory, foliarki. W atrakcyjnych cenach oferujemy sprawdzone systemy introligatorskie - tunel UV, lakierowanie wybiórcze, fastbind. Zapraszamy, tylko w Akonda.pl atrakcyjne ceny i kompleksowa obsługa.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Introma.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com