Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

TACHOewidencja Ewidencja i rozliczanie czasu pracy kierowców (Katalog transport i komu…)

Miniaturka domeny www.tachoewidencja.pl4 lat/aSMS

Otwórz www.tachoewidencja.pl

TACHOewidencja jest firmą doradczą, której priorytetem jest obsługa firm transportowych głównie na obszarze woj. lubelskiego. Na zlecenie klientów przeprowadzamy szczegółową analizę oraz ewidencję czasu pracy kierowców. Przygotowane raporty są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa (m.in. rozporządzeniem WE 561/2006, umową AETR, ustawą o Czasie Pracy Kierowcy, Kodeksem Pracy) i następują w oparciu o pracę na profesjonalnym oprogramowaniu oraz przy użyciu niezbędnych narzędzi.

TACHOewidencja stawia na rzetelność oraz terminowość w zakresie świadczonych usług. Wszystkie zlecenia powstają przy uwzględnieniu indywidualnych potrzeb klientów. Współpraca z nami w znacznej mierze odciąży Państwa pracę i zapewni Państwu większą kontrolę nad kierowcami.

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z katalogiem świadczonych usług.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.tachoewidencja.pl teraz!

Skomentuj www.tachoewidencja.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 2 podobnych stron WWW:

 • Automatyczna identyfikacja - AutoID Polska W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom innowacyjne rozwiązania, które dotyczą takich rozwiązań jak między innymi automatyczna identyfikacja osób, automatyczna identyfikacja przedmiotów, automatyzacja zabezpieczeń danych i obiektów. Naszym klientom możemy zapewnić rozwiązania indywidualnie dopasowane, które wykonujemy począwszy od projektowania, poprzez dopasowanie urządzeń, aż po wdrożenie i serwisowanie.
 • Doradztwo Transportowe PIPITD Firma usługowo-projektowo-doradcza, działająca na rynku od 2009 roku, w obszarze transportu i logistyki. Specjalizuje się w usługach dla małych firm transportowych poprzez outsourcing usług.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Tachoewidencja.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com