Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Czaspracykierowcow.com.pl Doradztwo transportowe - Dortrans (Katalog transport i komu…)

Miniaturka domeny www.czaspracykierowcow.com.pl6 lat/aMini

Otwórz www.czaspracykierowcow.com.pl

Firma Dortrans zajmuję się doradztwem i kontrolą transportu drogowego. Obszar działalności naszej firmy obejmuje województwo śląskie. Celem naszego działania jest zdjęcie z przewoźnika problemu jakim jest poprawne przeprowadzenie ewidencji czasu pracy kierowcy dla Inspekcji Transportu drogowego oraz inspekcji pracy.

Zdejmujemy z przewoźnika koszty związane z kupnem sprzętu umożliwiającego pobranie danych z urządzeń rejestrujących, posiadamy również specjalistyczne oprogramowania bez którego przeprowadzenie specjalnej analizy jest wręcz nie możliwe. Nasze przedsiębiorstwo potrafi zorganizować w taki sposób pracę kierowców, w taki sposób aby mogli przestrzegać wszelkich przepisów rozporządzenia (EWG).

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.czaspracykierowcow.com.pl teraz!

Skomentuj www.czaspracykierowcow.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 2 podobnych stron WWW:

 • Szkolenie okresowe ABC Szkolenia Firma ABC-Szkolenia prowadzi szkolenia i doradztwo w zakresie: świadectwa kwalifikacji zawodowej, kursy i szkolenia ADR, szkolenia przewoźników drogowych, Audyt- doradztwo ADR i TSL, prawo jazdy, urządzenia transportu bliskiego oraz kursy i szkolenia uzupełniające. Firma zajmuje się ponadto doradztwem w zakresie: doradztwa ADR, doradztwa dla firm transportowych, audytem uprawnień pracowników niezbędnych do wykonywania zadań związanych z transportem drogowym.
 • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy kierowców Zajmujemy się usługową ewidencją i rozliczaniem czasu pracy kierowców oraz czasu prowadzenia pojazdów. Pomagamy przygotować się do kontroli ITD i PIP. Rozliczamy delegacje krajowe i zagraniczne. Pobieramy dane z tachografów i kart kierowców. Sporządzamy odwołania od decyzji i kar nałożonych m.in. przez Inspekcję Transportu Drogowego. Możliwy dojazd do klienta
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Czaspracykierowcow.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com