Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Szkolagryf.pl Szkoła Żeglarstwa JKM Gryf (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny www.szkolagryf.pl9 lat/a SMS

Otwórz www.szkolagryf.pl

Szkoła Żeglarstwa JKM Gryf

Organizujemy szkolenia i egzaminy na stopnie żeglarskie i motorowodne: żeglarz jachtowy, jachtowy sternik morski, sternik motorowodny, motorowodny sternik morski. Szkoła powstała w ramach jednego z najstarszych morskich jachtklubów (rok powstania 1928) , który od początków istnienia prowadzi działalność szkoleniową. Dysponujemy morskimi jachtami do szkoleń żeglarskich i nowoczesnym jachtem motorowym do szkoleń motorowodnych. JKM Gryf jest podmiotem upoważnionym przez Ministra Sportu do przeprowadzania egzaminów na stopnie na które szkolimy.

Oferujemy także szkolenia z języka angielskiego prowadzone w ramach autorskiego programu. Prowadzimy również kursy radiooperatora SRC.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Strona wizualnie bardzo fajna i czytelna. Kiedyś może skorzystam :) Agencja reklamowa Skierniewice, 2014-03-09

Skomentuj www.szkolagryf.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 ze stycznia 2023: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Szkolagryf.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu www.szkolagryf.pl Odśwież zrzut strony

  Szkoła Żeglarstwa JKM Gryf (strona www.szkolagryf.pl - Szkolagryf.pl)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. kursy żeglarskie, kursy motorowodne - Olsztyn Na Wiatr to najlepszy w Olsztynie i na Mazurach organizator kursów i szkoleń żeglarskich i motorowodnych. Oferujemy obozy żeglarski na Mazurach, Półkolonie żeglarskie w Olsztynie oraz kursy żeglarskie na stopień żeglarza jachtowego - kurs na żaglówki i kursy motorowodne na stopień sternika motorowodne - kurs na motorówki. Organizujemy również rejsy żeglarskie, indywidualne i prywatne szkolenia, regaty firmowe i żeglarskie imprezy firmowe. Nasz kurs na patent to najlepszy sposób na zdobycie patentu.
  2. Bydgoski Klub Motorowodny MORS 50 lat Naszą siedzibą jest stalowa barka ELLA z 1929r. Cumujemy w Brdyujściu. Do klubu zapraszamy wszystkich tych, którym nie jest obca turystyka motorowodna. Organizujemy kursy motorowodne.
  3. Wodny sprzęt ratunkowy - firma wodniak Firma wodniak to wodny sprzęt ratunkowy. Oferujemy kamizelki ratunkowe dla żeglarzy i motorowodniaków. Na skutery wodne kamizelki asekuracyjne. W sezonie letnim organizujemy kursy motorowodne.
  4. Motorowodniacy.com.pl - kursy i szkolenia motorowodne Firma Hatema oferuje profesjonalne szkolenia umożliwiające uzyskanie uprawnień pozwalających na sterowanie turystycznymi łodziami motorowodnymi oraz innymi pojazdami motorowodnymi.
  5. COŻ Trzebież - Rejsy morskie, czartery jachtów Rejsy morskie po Bałtyku i morzu Północnym, kursy oraz obozy żeglarskie. Szeroki wybór jachtów, atrakcyjne trasy rejsów. Czartery jachtów morskich na Bałtyku. Największa szkoła żeglarstwa w Polsce.
  6. Obozy żeglarskie - rejsy morskie - Academia Nautica Academia Nautica. Licencjonowana Szkoła Żeglarstwa PZŻ i ISSA. W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres kursów i szkoleń m.in.: sternik motorowodny, żeglarz jachtowy, warsztaty nawigacyjne, kurs radiooperatora src, manewrówki. Oprócz działalności typowo szkoleniowej polecamy pasjonujące rejsy morskie i rekreacyjne oraz pełne przygód żeglarskie obozy młodzieżowe.
  7. Rejsy żeglarskie Wind4You świadczy kompleksowe usługi z zakresu żeglarstwa. Organizujemy kursy na sternika jachtowego oraz rejsy turystyczne.
  8. Szkolenia motorowodne Choć ciężko tak naprawdę nudzić się na Mazurach, to przecież i tak przydałoby się w jakiś sposób zapełnić własny urlop - choćby w pięknych Mikołajkach. W jaki sposób? Prawdziwym strzałem w dziesiątkę są kursy motorowodne - przecież sporty motorowodne to coś kapitalnego, a dzięki uprawnieniom, będziemy mieli możliwość je uprawiać. Dla takich osób, które wolą żeglować, dobrym pomysłem są zaś kursy żeglarskie.
  9. Szkolenia motorowodne Akademia Marina oferuje profesjonalne szkolenia i kursy na patent sternika motorowodnego. Sprawdź sam! Zapraszamy bardzo serdecznie!
  10. Kurs żeglarski Gdańsk Wind-Hunter zaprasza na profesjonalne kursy żeglarskie. Oferta obejmuje kurs żeglarski Gdańsk oraz intensywny i weekendowy kurs żeglarski. Wybierz zatem interesujące Cię szkolenie i zapisz się na kurs.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2023 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com