Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Train-and-sail.com Szkolenia motorowodne (Katalog żeglarstwo)

Miniaturka domeny www.train-and-sail.com9 lat/a SMS

Otwórz www.train-and-sail.com

Choć trudno tak naprawdę narzekać na nudę na Mazurach, to przecież i tak trzeba w jakiś sposób zapełnić własny urlop - choćby w Giżycku. Jak? Bardzo dobrym rozwiązaniem są szkolenia motorowodne - przecież sporty motorowodne to coś świetnego, a dzięki uprawnieniom, będziemy mieli okazję je uprawiać. Dla takich osób, które wolą żeglować, bardzo dobrym pomysłem są zaś kursy żeglarskie. Zasadniczo zwłaszcza w Mikołajkach oraz Giżycku nie ma najmniejszego kłopotu z tym by uzyskać świadectwo SRC, itp.

Czy takie szkolenia są trudne? Cóż, można tak naprawdę powiedzieć, że nie. Naturalnie początkujący żeglarz jachtowy jest trochę jak 18-letni kierowca samochodu, a więc nie jest jeszcze mistrzem, ale jeśli będzie się starał, a na dodatek będzie uważał, to wszystko będzie dobrze.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.train-and-sail.com teraz!

Skomentuj www.train-and-sail.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lutego 2023: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Train-and-sail.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu www.train-and-sail.com Odśwież zrzut strony

  Szkolenia motorowodne (strona www.train-and-sail.com - Train-and-sail.com)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Szkoła Żeglarstwa JKM Gryf Organizator szkoleń i egzaminów na stopnie: żeglarz jachtowy, jachtowy sternik morski, sternik motorowodny oraz morski sternik motorowodny...
  2. szkolenia motorowodne Akademia Marina oferuje profesjonalne szkolenia i kursy na patent sternika motorowodnego. Sprawdź sam! Zapraszamy bardzo serdecznie!
  3. Bydgoski Klub Motorowodny MORS 50 lat Naszą siedzibą jest stalowa barka ELLA z 1929r. Cumujemy w Brdyujściu. Do klubu zapraszamy wszystkich tych, którym nie jest obca turystyka motorowodna. Organizujemy kursy motorowodne.
  4. Motorowodniacy.com.pl - kursy i szkolenia motorowodne Firma Hatema oferuje profesjonalne szkolenia umożliwiające uzyskanie uprawnień pozwalających na sterowanie turystycznymi łodziami motorowodnymi oraz innymi pojazdami motorowodnymi.
  5. Obozy żeglarskie - rejsy morskie - Academia Nautica Academia Nautica. Licencjonowana Szkoła Żeglarstwa PZŻ i ISSA. W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres kursów i szkoleń m.in.: sternik motorowodny, żeglarz jachtowy, warsztaty nawigacyjne, kurs radiooperatora src, manewrówki. Oprócz działalności typowo szkoleniowej polecamy pasjonujące rejsy morskie i rekreacyjne oraz pełne przygód żeglarskie obozy młodzieżowe.
  6. kursy motorowodne - Bosman Józek Zapraszamy na szkolenia motorowodne do Cigacic. U nas uzyskasz patenty: sternika, Starszego sternika i Licencję holowania narciarza wodnego, w dogodnych dla Ciebie terminach i w przystępnych cenach.
  7. Jachtowy sternik morski Firma Morka jest szkołą żeglarstwa w Kaliszu. Działa od 2003 roku, specjalizuje się w udzielaniu patentów żeglarskich i motorowodnych dla klientów z całej Polski. Dodatkowo firma zajmuje się też organizacją rejsów morskich dla turystów, rejsów szkoleniowych oraz integracyjnych dedykowanych dla firm. Firma oferuje też czartery, w tym na terenie Chorwacji, Słowenii, Grecji, czy też po Bałtyku. Na stronie szkoły dostępne są też kursy e-learningowe.
  8. Rejsy po Wiśle, kursy motorowodne i czarter łodzi Rejsy po Wiśle. Czarter łodzi motorowych i skuterów wodnych. Organizacja kursów motorowodnych na patent sternika motorowodnego i holowanie narciarza. Szkolenie z czytania wody i pływania po dzikiej Wiśle. Blog na temat wiedzy z zakresu napraw silników zaburtowych, pływania po rzekach, obsługi motorówki. Rejsy po Wiśle dla osób z Warszawy, Łodzi oraz Kutna.
  9. Wodny sprzęt ratunkowy - firma wodniak Firma wodniak to wodny sprzęt ratunkowy. Oferujemy kamizelki ratunkowe dla żeglarzy i motorowodniaków. Na skutery wodne kamizelki asekuracyjne. W sezonie letnim organizujemy kursy motorowodne.
  10. Rejsy morskie Śnisz o odległych wycieczkach, jednakże nie wiesz jak się do tego zabrać? Firma Punt ułatwi Tobie wcielić w życie Twoje pomysły.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2023 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com