Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Pofarbowani.pl Pofarbowani - paintball Łódź (Katalog imprezy plenerowe)

Miniaturka domeny www.pofarbowani.pl6 lat/aMini

Otwórz www.pofarbowani.pl

Pofarbowani Paintball Łódź Team

Paintball to nic innego jak ostrzeliwanie się wzajemnie żelatynowimi kulkami z farbą spożywczą. Swoje początki zawdzięcza markerom do znakowania drzew i bydła, które w latach 80tych zostały użyte do zabawy. Legenda głosi, że pierwszy zwycięzna gry w paintball nie oddał ani jednego cenngo strzału. Gra szybko rozwinęła sie zyskując sympatyków. Doczekała się też kilku odmian, z których najpopularniejsze to:

 • speedball - odmiana sportowa gry,

 • woodsball - odmiana leśna paintballu.

Woodsball to forma gry, którą preferują Pofarbowani Paintball Łódź Team gdyż najbardziej zbliża nas do realiów pola walki. A chyba o to chodzi z całej grze - poczuć adrenalinę i poczuć się jak żołnierz na polu walki. Ponadto świeże powietrze i klika godzin biegania po lesie oczyści płuca najwiekszego nawet palacza. Jest to forma aktywnego spędzania wolnego czasu, która skutecznie może konkurować z weekendem przed telewizorem z paczką czipsów.

W błędzie jest ten, który uważa paintball za sport typowo męski. Otóż panie róznież bardzo chętnie chwytają markery w dłonie by pofarbowani zostali ich mężowie. Wykazują przy tym zaciekłość jakiej niejeden mężczyzna mógłby pozazdrościć.

Minusem tego sportu jest cena sprzętu, który jednak trochę kosztuje. Z pomocą przychodzą nam jednak tzw. gry rentalowe, które opierają się na sprzęcie wypożyczanym u organizatora. Za niewielką opłatą dostajemy marker, określoną ilość kul, maskę i mundur. Dzięki temu możemy zobaczyć czy gra jest nas w stanie zainteresowac na dłuższy okres czasu bez pakowania się w koszty. Ale paintball to nie tylko gry rentalowe, to też doskonały sposób na wieczór kawalerski czy urozmaicenie imprezy integracyjnej. Zwłaszcza pracodawcy cenią sobie painball jako środek do zacieśniania więzów wśród grup pracowników.

Jak mawia nasz kolega z Pofarbowanych:

Paintball to nie gra to sposób na życie!

-- Artur

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.pofarbowani.pl teraz!

Skomentuj www.pofarbowani.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z maja 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO nie zawiera jeszcze podobnych stron WWW!

 • Każdego dnia do Katalogu SEO dodawane są dzisiątki nowych stron, zatem strony WWW dotyczące paintball Łódź lub woodsball Łódź, czy też wieczory kawalerskie łódż na pewno również się pojawią!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Pofarbowani.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com