Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Ayurveda-studio.com Masaż tajski - masaż Ayurveda - Bielsko-Biała - Ayurveda Studio (Katalog masaże)

Miniaturka domeny ayurveda-studio.com3 lat/aSMS

Otwórz ayurveda-studio.com

Masaż tajski - Bielsko-Biała

Masaż ayurveda- Bielsko-Biała

Oferujemy zabiegi medycyny wschodniej: masaż tajski oraz masaż ayurveda Zapraszamy ! ! !

Ayurveda Studio:

ayurveda studio

 • Zakres usług: masaż tajski, masaż ayurveda, zabiegi medycyny Dalekiego Wschodu

 • Polecamy masaż tajski oraz

masaż ayurveda

 • Oferujemy najlepszy masaż tajski w Bielsku Białej Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Opinie naszych użytkowników:

Polecam - Masaż Tajski rewelacja!!! A to tylko jedna z atrakcji:-) Ps. Obsługa - BARDZO SYMPATYCZNA.

-- Asiula Poprawska

ayurveda studio

AYURVEDA STUDIO to miejsce ,w którym oryginalne zabiegi i masaże inspirowane starożytną medycyną indyjską odnowią i zrelaksują Twe ciało i umysł. W atmosferze relaksu poczujesz jak poprawia się twoje samopoczucie,znika wszelaki ból,a uroda nabiera blasku. W naszym studio wszystkie zabiegi i masaże wykonywane są przez doświadczonych dyplomowanych masażystów z Indii i Tajlandii.

Dziś nie mamy już wątpliwości, jak bardzo zgubny wpływ ma stres na nasze życie. Wydaje nam się, że nie ma jednak na niego lekarstwa, że będzie nam towarzyszył już zawsze, że pozostaje nam się nauczyć z nim żyć. Wydaje nam nawet, że stres to synonim sukcesu, którego nie da się osiągnąć w wyciszeniu i poczuciu wewnętrznego spokoju. Zdajemy sobie sprawę z jego negatywnych skutków w naszym życiu, tak samo jak wiemy, że zła dieta szkodzi, że zanieczyszczone środowisko również nie podnosi jakości naszego zdrowia, tylko ją obniża.

Próbujemy się więc ratować korzystając z bardzo wielu popularnych metod i rozreklamowanych specyfików, które – jak głoszą ich producenci – jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki załatwią wszystkie nasze problemy. Wierzymy im, bowiem nie mamy alternatywy wobec wszechogarniającej nas komercyjnej machiny, która tocząc swój oręż nęci nas pustymi hasłami o szczęściu, zdrowiu i urodzie i zachęca do maratonu, na mecie którego zamiast obiecanego uzdrowienia doznajemy frustrującego rozczarowania, które tylko pogłębia nasze kompulsywne dążenia do odwrócenia skutków autodestrukcyjnego trybu życia. Czujemy się oszukani i wydaje nam się, że nic już nie działa, że wszystko służy jedynie ograbieniu nas ciężko, w stresie zarobionych pieniędzy.

Wielu z nas uśmiecha się na samą myśl o możliwości podróży na Daleki Wschód, gdzie wszyscy żyją dłużej, są zdrowsi, żyją spokojnie w świetnej kondycji i urodzie. Są zawsze uśmiechnięci tak, jakby w ogóle nie wiedzieli, czym jest stres. U wielu z nas uśmiech z twarzy jednak szybko znika, bowiem jeśli nie brak pieniędzy to brak czasu stoi na przeszkodzie zrealizowania tego marzenia.

Proponujemy państwu spotkanie z prawdziwą, autentyczną, liczącą sobie ponad pięć tysięcy lat tradycją, kulturą i filozofią medycyny Dalekiego Wschodu.

Ayurveda, czyli nauka o życiu i zdrowiu to wszechstronny system leczenia, który sięga swymi korzeniami do starożytnych pism wedyjskich, najstarszych tekstów Indii. Podstawą Ayurvedy jest równowaga, do osiągnięcia której konieczne jest oczyszczenie z trucizn gromadzących się w naszym organizmie na skutek stosowania śmieciowej diety, nałogów a także z zanieczyszczeń środowiska w którym żyjemy. Ayurveda to nauka uniwersalna i aktualna szczególnie dzisiaj, gdy świat i ludzie stoją na granicy samounicestwienia.

Powstałe w Bielsku-Białej Studio Ayurveda daje niepowtarzalną możliwość skorzystania z bogactwa mądrości Dalekiego Wschodu niemalże na wyciągnięcie ręki. Wcześniej konieczna była podróż do Indii czy Tajlandii by tam doświadczyć uzdrawiającego wpływu ajurwedyjskiej sztuki medycznej i ściśle z nią związanych technik tajskiego masażu.

Studio Ayurveda to propozycja autentyczna, poparta tysiącami lat wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie, tworzą ją bowiem najprawdziwsi przedstawiciele kultury Dalekiego Wschodu. Aree przybyła do nas prosto z Chiang Mai w Tajlandii – miejsca, gdzie zrodziła się tradycja tajskiego masażu, Sajesh zaś pochodzi z Korali na południu Indii – miejsca, będącego kolebką Ayurvedy. Są to wybitni specjaliści w swoim fachu, dla których niezmienione od starożytności zasady masażu i medycyny ajurwedyjskiej są całym życiem. To Aree i Sajesh tworzą Ayurveda Studio, gdzie dzięki swoim wyjątkowym umiejętnościom i wiedzy uwalniają swoim pacjentów od niepokojów, lęków i stresów zabieganej codzienności, dając poczucie głębokiego relaksu i ukojenia. Techniki masażu i zabiegi ajurwedyjskie w wykonaniu Aree i Sajesha umożliwiają dotarcie do olbrzymich zasobów własnej duchowości, z istnienia których najczęściej nie zdajemy sobie sprawy, a które pozwalają na nowo spotkać się z samym sobą.

Stosowane w Ayurveda studio zbiegi i masaże kompleksowo oczyszczają organizm oraz poprzez wyciszający, relaksujący wpływ na duchową sferę życia zapewniają równowagę energii wewnątrz nas i przywracają pełnię potencjału zdrowia i twórczości. Ajurwedyjskie techniki z powodzeniem leczą dolegliwości, gdzie inne zabiegi zawodzą. Unikalne dalekowschodnie podejście do zdrowia i życia – przybliża do natury nas samych, co w rezultacie przynosi ulgę, uzdrowienie i nadaje nowy, nieznany nam dotąd sens naszej egzystencji.

Na Dalekim Wschodzie Ayurveda nie wymaga reklamy, jest o wiele głębiej zakorzeniona w tamtejszej tradycji i historii niż znana nam medycyna zachodnia – w naszej Cywilizacji Zachodu. Dlatego o jej skuteczności nie trzeba przekonywać -

Wystarczy spojrzeć na Aree i Sajesha – których spokój i radość z życia udziela się każdemu ich pacjentowi.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz ayurveda-studio.com teraz!

Skomentuj ayurveda-studio.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 3 podobnych stron WWW:

 • Serwis informacyjny o ajurwedzie Jesteśmy największym serwisem informacyjnym o ajurwedzie w Polsce, katalog firm i baza książek ajurwedyjskich, sklep z produktami ajurwedyjskimi, który powstał z myślą o wszystkich tych, którzy zainteresowani są zachowaniem zdrowia, energii i witalności przez długie lat. Tu znajdziesz przepisy kuchni ajurwedyjskiej, wegańsiej i wegetariańskiej. Jesteśmy połączeni z WWW.zielonyklep.com - ekologicznym sklepem w którym sprzedajemy książki o ajurwedzie, produkty ajurwedyjskie, zioła, natura...
 • Relaksacja, kosmetyka, leczenie i ayurveda Gabinet masażu, profesjonalna obsługa, piękny wystrój, masaże lecznicze, kosmetyczne, relaksacyjne, masaż ayurveda tudzież gorącymi kamieniami. Walka z obrzękami, przewlekłym bólem oraz zabiegi upiększające. Wykonują profesjonaliści w swoim fachu. Serdecznie zapraszamy - Robert Klimek oraz Barbaa Leszczyńska.
 • Zadbaj o swoje zdrowie i urodę już dziś! Znajdziecie tu bioaktywne dermokosmetyki, profesjonalne kosmetyki gabinetowe do stosowania w domu, nutrikosmetyki, suplementy dla wegetarian, polecane przez ekspertów, kosmetologów, dermatologów, podologów do stosowania w domu.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Ayurveda-studio.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com