Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Zlypracodawca.blogspot.com Blog o złych pracodawcach (Katalog prawo)

Miniaturka domeny zlypracodawca.blogspot.com3 lat/aMini

Otwórz zlypracodawca.blogspot.com

Pomysłodawca pamiętnika internetowego przedstawia nam problematyke prawa pracy. Wzorując na swoich doznaniach oraz używając wsparcia radców prawnych - znawców prawa pracy toczy walkę z nierzetelnych pracodawcą. Na witrynie ukazane są przybliżone fragmenty kodeksu pracy pospołu z opisem i potencjałem stosowania.

Założeniem witryny jest zreferowanie większej audiencji, że duże korporacje też podlegają prawu, a prawo pracy w naszym kraju nie zalicza się do złych - jedyną jego słabością jest unikanie przez pracodawców przed nim za wsparciem umów cywilno-prawnych, znanych szerzej jako śmieciowe.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Bardzo przydatna strona! Blog - zegarki Timex męskie, 2014.02.05

Skomentuj zlypracodawca.blogspot.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Kancelaria prawnicza Warszawa Kancelaria świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych (zarówno polskich jak i zagranicznych). Profesjonalna pomoc prawna według najwyższych standardów, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb oraz celów biznesowych i osobistych klientów.
 • Pomoc prawna: prawo rodzinne, karne i pracy Adwokat broni praw klientów przed sądami i organami administracji. Adwokat Supera udziela pomocy prawnej w zakresie: prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa karnego. Adwokat pomaga rozwiązywać problemy prawne. Adwokat Supera prowadzi kancelarię adwokacką w Warszawie. Adwokat udziela porad prawnych oraz występuje przed sądami, w tym Sądem Najwyższym, Trybunałem Konstytucyjnym. Adwokat broni w sprawach karnych.
 • Profesjonalna pomoc prawna Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Dziura świadczy profesjonalną pomoc prawną. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Współpracujemy z prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa, co pozwala na znalezienie optymalnego rozwiązania każdego problemu. Pomoc świadczymy na ternie województwa lubelskiego (po wcześniejszym umówieniu spotkania telefonicznie bądź drogą e-mail), jak również na terenie całej Polski (w drodze
 • Opinie o agencjach pośrednictwa pracy Pracowałeś za granicą ?pracodawca Cię oszukał?Odpłać mu się teraz stosowną oceną i komentarzem.Nie zapomnij też pochwalić uczciwego pracodawcy.
 • Serwis maszyn W ramach oferty naszej firmy już od 2007 roku zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości usługi związane z rynkiem budowlanym. Specjalnością naszej firmy jest realizowanie usług związanych z węzłami betoniarskimi. Wykonujemy między innymi przenoszenie we wskazane miejsce. Wszystkie usługi w naszej firmie możemy wykonać profesjonalnie oraz terminowo, dzięki posiadaniu zespołu doświadczonych pracowników.
 • Krajowy Rejestr Pracodawców KRWIR to serwis internetowy, korzystając z którego łatwiej jest podejmować dobre decyzje zawodowe. Dostępny jest tutaj między innymi Krajowy Rejestr Pracodawców, z którego warto skorzystać wtedy, kiedy pragnie się znaleźć przyjazne miejsce pracy.
 • zły cieplne i konserwacja budynków Mera Technik spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie zajmuje się konserwacją i obsługą techniczną budynków, projektowaniem, montażem węzłów cieplnych.
 • Kancelaria Informacji Kredytowych Firma świadczy usługi takie jak: czyszczenie rejestrów BIK, czyszczenie rejestrów BIG, czyszczenie bankowych rejestrów oraz czyszczenie i porządkowanie informacji w KRD. Pomagamy osobą prywatnym a także i firmą otrzymać kredyt bankowy. Wystarczy pobrać raport BIK a my przeanalizujemy go dla Ciebie i powiemy Ci co zrobić aby go uzyskać
 • Porady prawne i reprezentowanie klienta przed sądem Kancelaria adwokacka adwokat Moniki Śliz-Bryk począwszy od 2001 r. zajmuje się świadczeniem usług prawnych adresowanych do szerokiego kręgu podmiotów – zarówno osób fizycznych, jak też osób prowadzących działalność gospodarczą, zapewniając profesjonalną pomoc procesową oraz na etapie przedsądowym.
 • Dieta Cholester Zadaniem suplementu diety Cholester jest utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu w organizmie. Suplement składa się z naturalnych składników, w tym w szczególności ze steroli roślinnych, będących podstawowym składnikiem ścian komórek roślinnych oraz z monakoliny K, która ma za zadanie utrzymywanie prawidłowego poziomu lipidów we krwi, w tym także i złego cholesterolu. Cholester dostępny jest też w wersjach Dobra waga oraz Detox.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com