Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Wyimek.pl Agencja graficzno - wydawnicza Wyimek.pl (Katalog marketing i rekl…)

Miniaturka domeny wyimek.pl7 lat/aSMS

Otwórz wyimek.pl

Logo

Agencja graficzno-wydawnicza WYIMEK.PL

Posiadamy ogromne doświadczenie w branży mediów drukowanych, zdobyliśmy je m.in. w jednym z największych ogólnopolskich dzienników oraz przy tworzeniu i wydawaniu wielu innych, lokalnych i branżowych publikacji.

Kilkanaście tysięcy wydrukowanych stron i materiałów reklamowych, od gazet, czasopism, magazynów, po wszelkiego rodzaju plakaty i outdoor!

ZAKRES USŁUG DTP

 • Projektowanie layoutów (szablonów) gazet i czasopism oraz stron wewnętrznych, okładki - oklejki, wyklejek, obwolut książek

 • Redesign - modernizacja i odświeżanie już istniejących makiet, gazet, książek.

 • Skład i łamanie gazet i czasopism oraz książek

 • Fotoedycja – przygotowanie, selekcja i obróbka zdjęć

 • Korekta i tłumaczenia zarówno przed składem jak i gotowych wydań

 • Wdrażanie nowych layoutów – stworzenie stylebooka (instrukcji), szkolenie zespołu redakcyjnego oraz grafików

 • Obsługa dziennikarska i fotoreporterska w wykonaniu doświadczonych dziennikarzy i fotografów

 • PrePress przygotowanie do druku i opieka nad nim, nadanie numeracji ISBN. ISSN, EAN, wizualizacje, proofing

 • Fotografia produktowa zdjęcia typu packshot
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny


Zapraszamy do bezpłatnej, dobrej reklamy Państwa firmy w naszym serwisie :)

Ogłoszenia firm, 2014.01.14

naprawdę profesjonalne wykonastwo starfinance, 2013.12.27

Skomentuj wyimek.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z grudnia 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • wydawnictwo Zajmujemy się tworzeniem wysokiej jakości kontentu na portale internetowe. W naszej pracy stawiamy na unikalność tekstów, indywidualne podejście do każdego zamówienia oraz najwyższą jakość obsługi. Na naszej stronie internetowej znajduje się pełen spis naszych portali oraz szczegóły naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z naszą agencją.
 • Wydawanie książek i publikacji online Za pośrednictwem strony Wydać Książkę mogą Państwo w kilka minut zlecić wydanie własnej książki w formie tradycyjnej lub w formie e-booka.
 • Usługi w zakresie projektu i druku offsetowego Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od pomysłu, koncepcji, projektu aż po druk: plakatów, ulotek, kalendarzy,teczek, książek, gazet, folderów, czasopism, etykiet, map, papierów firmowych, kopert, materiałów reklamowych, druków firmowych. Szybko,tanio i solidnie.
 • Kompleksowa obsługa w branży reklamowej Świadczymy usługi reklamowe - druk mało i wielko formatowy, reklama zewnętrzna i wewnętrzna, marketing internetowy oraz tworzenie stron WWW. Jako Agencja reklamowa działamy na rynku od 2000 roku.
 • Księgarnia internetowa Księgarnia językowa i edukacyjna POWER - polski dystrybutor wydawnictwa ELI. Najbogatsza oferta, najniższe ceny, najszybsza realizacja. Podręczniki, kursy, słowniki, gry językowe, podręczniki szkolne literatura obca, pomoce dydaktyczne, multimedia i inne. Realizujemy zapytania ofertowe, przetargi, zamówienia z EFS. Obsługujemy teren całego kraju - wysyłka gratis przy zamówieniu powyżej 200 złotych. Dodatkowe rabaty przy zamówieniach grupowych - skontaktuj się z nami 52 321 03 47...
 • Publikacje naukowe i artystyczne Wydawnictwa Drugie zapraszają wszystkich autorów prac akademickich, książek naukowych, popularnonaukowych, a także wszelkich publikacji związanych z kulturą. Dbamy nie tylko o przygotowanie danej publikacji do druku – a więc redakcję merytoryczną, korektę, skład, opracowanie materiału ilustracyjnego i projektu okładki – lecz także o zapewnienie jej adekwatnej formy promocji i dystrybucji.
 • Opis książek, e-booków i audiobooków Strona z opisami książek, e-booków i audiobooków. Znajdziesz tu podstawowe informacje na temat większości produktów oferowanych w sklepie ZloteMysli.pl. Prosimy, zaglądaj tu częściej!
 • Podręczniki, ćwiczenia i pomoce dydaktyczne Podręczniki tradycyjne i elektroniczne, zeszyty ćwiczeń i e-ćwiczenia, tradycyjne pomoce i nowoczesne platformy e-learningowe. To nie jest oferta jutra! U nas jutro jest dziś. To właśnie my: najstarszy, największy i …najprężniej rozwijający się wydawca edukacyjny w Polsce – Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Po prostu WSiP.
 • wydawnictwo i sklep wydawnictwo publikuje książki poetyckie i prozatorskie dla wymagających czytelników, prowadzi ich sprzedaż oraz usługi translatorskie język polski i słowacki w obie strony.
 • Jak wydać książkę Tylko u nas znajdziesz pomoc w wydaniu i dystrybucji Twojej książki, jednocześnie na tym zarabiając. Zapewniamy najwyższą jakość, profesjonalizm oraz zadowolenie.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Wyimek.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com