Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Anatomic.szkola.pl Kursy masażu - Anatomic Gdyńska Szkoła Masażu (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny www.anatomic.szkola.pl5 lat/aMini

Otwórz www.anatomic.szkola.pl

Centrum Szkolenia ANATOMIC jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego, której zadaniem jest prowadzenie kursów i szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz propagowanie wszystkich powszechnie stosowanych metod masażu leczniczego i relaksacyjnego, jako dziedzin fizjoterapeutycznego oddziaływania na ustrój człowieka w celu podtrzymania i poprawy jego zdrowia, kondycji fizycznej oraz dobrego samopoczucia. Kursy i szkolenia prowadzone przez naszą placówkę przeznaczone są dla osób chcących zdobyć nowy zawód oraz dla tych którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje. Nadzór pedagogiczny nad Placówką sprawuje Kuratorium Oświaty. Nasza placówka wpisana jest do ewidencji Biura Edukacji pod numerem 11/PL/2013.

Kursy w naszej placówce prowadzone są przez fizjoterapeutów, rehabilitantów z dużym doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym. Szkolenia prowadzimy na podstawie art. 82 ustawy o systemie oświaty z dnia 7 wrzesnia 1991r.

 • (tekst jednolity Dz.U. z 2004r. Nr 256 poz.

2572 z późn. zm.) Po ukończeniu kursu i pozytywnym złożeniu egzaminu teoretycznego i praktycznego nasi absolwenci otrzymują Zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej zgodne z MEN III/I oraz Dyplom ukończenia kursu w języku polskim i w języku angielskim, które jako państwowe dokumenty, potwierdzają uzyskane kwalifikacje i uprawniają do wykonywania pracy zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasze dokumenty honorowane są na terenie całej Unii Europejskiej. W dniu rozpoczęcia kursu każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe z zakresu anatomii i teorii masażu w postaci skryptu, który został specjalnie opracowany na potrzeby kursu i zaakceptowany przez kuratorium oświaty.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.anatomic.szkola.pl teraz!

Skomentuj www.anatomic.szkola.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 3 podobnych stron WWW:

 • kursy masażu i fizjoterapii CS Rehab prowadzi kursy masażu i fizjoterapii oraz kurs taping. Nasze szkolenia gwarantują zdobycie praktycznych umiejętności z zakresu masażu klasycznego na poszczególnych częściach ciała. Zdobyta wiedza pozwoli Państwu zastosować poznane techniki dla uzyskania efektu relaksu i odprężenia. Będą Państwo również umieli zastosować techniki masażu w wybranych jednostkach chorobowych. Zapraszamy Państwa na profesjonalne kursy fizjoterapii i kurs taping.
 • Makijaż permanentny Trójmiasto Makijaż permanentny i kursy masażu - AKADEMIA jest szkołą, założoną przez Magdalenę Wielgus. Podstawą jej działania jest autorski program polegający na łączeniu elementów z różnych technik masażu.
 • Gabinet medycyny chińskiej, bioterapia, masaż Gabinet medycyny chińskiej - jin shin do, medycyna naturalna, bioterapia, masaż kręgarstwo, radiestezja terapeutyczna, uzdrawianie praniczne. Gabinet czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-19 sobota 8-15. Białystok ul. Zbożowa 10.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Anatomic.szkola.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com