Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Tanie-kalendarze-trojdzielne.pl Tanie kalendarze trójdzielne 2014 - Warszawa (Katalog marketing i rekl…)

Miniaturka domeny tanie-kalendarze-trojdzielne.pl4 lat/aSEO

Otwórz tanie-kalendarze-trojdzielne.pl

Kalendarze Trójdzielne Warszawa 2014

Kalendarze Trójdzielne są najpopularniejszą formą kalendarzy reklamowych dla firm. Wygoda korzystania oraz duża powierzchnia reklama sprawia, że są idealnym prezentem dla klienta. Kalendarz trójdzielny to całoroczna reklama firmy oraz świetny prezent na różne okazje.

Obecnie produkcja 2014 w firmy jest wyspecjalizowana i ukierunkowana tylko na kalendarze trójdzielne. Dzięki nastawieniu na produkcję tylko jednego typu kalendarzy możemy zaproponować nieprawdopodobnie niską cenę. Jednak Niska cena nie idzie w parze z niską jakością. Otrzymacie Państwo w pełni profesjonalny kalendarz trójdzielny wykonany z bardzo dobrych materiałów.

Nasze kalendarze mają jedną szerokość 300mm a długość zależnie od wybranego modelu.

Główka

Wypukła foliowana główka kalendarza. Grubość 5mm ! Każda główka w naszych kalendarzach jest wypukła ! Nie produkujemy kalendarzy z główkami płaskimi ! Dzięki wypukłej główce wygląd kalendarza jest znacznie lepszy w stosunku do główek płaskich. Wypukła główka podnosi znacznie prestiż kalendarza. Ponadto wypukłe główki kalendarza nie wyginają się i nie odkształcają jak ma to miejsce przy zastosowaniu główek płaskich. Uwaga nasze główki wykonujemy zgodnie z zasadami poligrafii. Główka jest wypukła i ma efekt poduszki (większa wypukłość na środku mniejsza po bokach) Efekt poduszki jeszcze bardziej podkreśla estetykę oraz profesjonalizm wykonania. Nasz główka składa się z 6 warstw.

1) Folia błysk

2) Papier 250g z wydrukiem

3) Wkład wypukłościwy 3mm , efekt poduszki (3 warstwowy)

4) LITA TEKTURA 1,5mm

Kalendaria

Drukowane w 2 wariantach kolorystyczny czarno - czerwone lub niebiesko - czerwone Dzięki temu że posiadamy kalendaria drukowane w 2 wariantach , macie Państwo możliwość wyboru i dopasowania koloru do kalendarza. Kalendaria kleimy maszynowo z nacięciami dzięki czemu nie rozpadają się one podczas użytkowania kalendarza.

Plecki

Białe lub kolorowe z zadrukiem na całej powierzchni CMYK. Zadruk na całej powierzchni możliwy już od 10szt ! Bigowane na komputerowo sterowanej automatycznej bigówce dzięki czemu bigi są idealnie równe oraz kalendarz łatwo i prosto się składa. Materiał na plecki to karton 250g dający bardzo dobrą sztywność. Każdy kalendarz na pleckach posiada okienko do zaznaczania aktualnej daty.

Projekt:

Nasz zespół może przygotować dla Państwa projekt kalendarza. Cena projektu 100 zł. Jeżeli macie Państwo gotowy projekt, dostosujemy go do naszego szablonu za darmo.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz tanie-kalendarze-trojdzielne.pl teraz!

Skomentuj tanie-kalendarze-trojdzielne.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 1 podobnych stron WWW:

 • Kalendarze Matgraf - producent kalendarzy i druk kalendarzy Jesteśmy producentem kalendarzy różnych typów, sprzedajemy je hurtowo dla osób fizycznych, sklepów oraz firm. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo zarówno kalendarze książkowe, ale też kalendarze reklamowe, kieszonkowe, ścienne, biurowe, trójdzielne.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com