Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Nawigatorzy-jutra.pl Studia podyplomowe Nawigatorzy Jutra (Katalog instytucje eduka…)

Miniaturka domeny nawigatorzy-jutra.pl4 lat/aSMS

Otwórz nawigatorzy-jutra.pl

Studia podyplomowe

Nawigatorzy Jutra

to doskonała forma edukacji podyplomowej a także nowatorski kierunek interdyscyplinarnych studiów społecznych poruszających najważniejsze kwestie ekonomiczno-gospodarcze.

Nauczanie w trybie podyplomowym ma na celu obudzenie w studentach wątpliwości i pytań dotyczących świata, uczynienie z nich ludzi umiejących zadawać pytania i podważać autorytety. Wspólne zdobywanie wiedzy służyć powinno rozwojowi świadomości.

Niewątpliwie jest to jedna z ciekawszych propozycji studiów podyplomowych w Warszawie

bazująca nie na gotowych pakietach wiedzy, lecz na wspólnym jej zdobywaniu, poprzez docieranie do wiarygodnych źródeł i prawdziwych informacji.

Program studiów

Opracowany przez wykładowców program studiów pozwala na:

 1. Zrozumienie rzeczywistych mechanizmów funkcjonowania obecnego systemu gospodarczego

 2. Poznanie alternatywnych sposobów gospodarowania

 3. Uzyskanie możliwie szerokiego, holistycznego, syntetycznego, bardziej świadomego widzenia rzeczywistości

Uruchomione w tym roku na Warszawskiej Szkole Zarządzania studia z przystępnym czesnym i doskonale przygotowanym zespołem wykładowców.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz nawigatorzy-jutra.pl teraz!

Skomentuj nawigatorzy-jutra.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Studia I i II stopnia, studia podyplomowe Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy - studia I i II stopnia: Administracja, Ekonomia, Pedagogika, Stosunki Międzynarodowe, Pielęgniarstwo, Filologia, Prawo, Geodezja i Kartografia oraz Budownictwo.
 • Szkoły podyplomowe, technikum, licea oraz kursy Studium Kształcenia Kadr zapewnia Państwu szeroki wachlarz ofert. Naszą specjalnością są kursy zawodowe i specjalistyczne szkolenia. Uwzględniając Państwa sugestie w kwietniu 2008 roku uruchomiliśmy szereg studiów podyplomowych w zakresie: • pośrednictwa w obrocie nieruchomościami • zarządzania nieruchomościami • praktyki z wyceny nieruchomości Swoje placówki otworzyliśmy w największych miastach w kraju, takich jak: Warszawa, Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Katowice, Kielce, Rzeszów, Szczecin, Poznań.
 • Studia wyższe Zapraszamy do zapoznania się z programem kształcenia przygotowanym przez Wyższą Szkołę Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi z Józefowa. Uczelnia działa od 2002 roku i posiada uprawnienia do prowadzenia studiów o profilu ogólnoakademickim, w tym na takich kierunkach, jak: administracja, prawo urzędnicze, pedagogika, zarządzanie, bezpieczeństwo wewnętrzne.
 • WSP im. J. Korczaka w Warszawie Realizujemy naukę w ramach studiów wyższych związanych z takimi kierunkami jak pedagogika, polityka społeczna, pedagogika specjalna. Posiadamy zespół doświadczonych wykładowców, co pozwala nam zapewnić wysoki poziom kształcenia. Działamy na terenie Warszawy oferując wielokierunkowy rozwój swoich studentów, który ma na celu nie tylko zapewnienie wiedzy teoretycznej, ale również umiejętności praktycznych.
 • WSP im. J. Korczaka w Lublinie Zapewniamy naszym studentom wysokiej jakości poziom kształcenia na kierunkach pedagogicznych. W zamiejscowym oddziale naszej uczelni działającym na terenie Lublina gwarantujemy naukę pod okiem doświadczonych wykładowców. Nasza uczelnia nie tylko skupia się na wiedzy teoretycznej, ale zapewnia studentom również szeroki zakres praktyk zawodowych, które pozwalają na zdobycie umiejętności praktycznych niezbędnych na rynku pracy.
 • WSP im. J. Korczaka w Szczecinie W ramach naszej uczelnie pedagogicznej kształcimy na kierunkach pedagogicznych na rożnych stopniach studiów. Zapewniamy komfortowe warunki nauki, wysoki poziom kształcenia przez zespół doświadczonych specjalistów. Oferujemy również liczne praktyki zawodowe, których celem jest zapewnienie naszym studentom również umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu, które można od razu wykorzystać w pierwszej pracy.
 • WSP im. J. Korczaka Specjalizujemy się w kształceniu na kierunkach związanych z pedagogiką. Studentom zapewniamy wiele możliwości studiowania, czyli tradycyjne, odbywające się w trybie niestacjonarnym, a także, jako jedna z pierwszych uczelni w Polsce, innowacyjne związane z nauką na odległość. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania realizowany przez zespół doświadczonych wykładowców oraz liczne praktyki zawodowe pozwalające łatwiej odnaleźć się na rynku pracy.
 • Szkoły wyższe WSB Zapraszamy na strony uczelni WSB - Wyższej Szkoły Bankowej. Jesteśmy największą grupą uczelni biznesowych w Polsce! Oferujemy szeroki wybór kierunków studiów w 13 miastach (między innymi w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Toruniu). Sprawdź dostępne kierunki studiów podyplomowych, licencjackich i magisterskich w różnych formach kształcenia (studia dzienne, weekendowe). Zobacz też dodatkowe formy kształcenia - studia MBA czy szkoły językowe i szkolenia dodatkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 • studia podyplomowe z dotacją Chcesz wybrać się na studia podyplomowe, ale nie wiesz, które będą dla ciebie najlepsze? Dzięki naszemu informatorowi multimedialnemu znajdziesz najlepsze uczelnie i kierunki, w tym te EFS.
 • Nowoczesny katalog Polskich Uczelni Wyższych Kierunki, na których warto studiować, informacje o Uczelniach Wyższych oraz o wszystkich możliwościach studiowania na dobrej Uczelni - nowoczesny katalog Polskich Uczelni Wyższych.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Nawigatorzy-jutra.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com