Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Callcenterpro.pl Call Center Pro - telemarketing, CATI, badanie satysfakcji i czat (Katalog doradztwo)

Miniaturka domeny www.callcenterpro.pl5 lat/aSMS

Otwórz www.callcenterpro.pl

Wierzymy, że Państwa klienci powinni być nie tylko kontrahentami, ale również fanami i ambasadorami marki.

Uważamy, że Polska jest krajem, w którym przedsiębiorstwa najwięcej mogą zyskać na wyróżnieniu się jakością obsługi klienta i troską o jego potrzeby.

Nie ma potężniejszej reklamy niż rekomendacja, a będzie ona proporcjonalnie silna do jej szczerości.

Kluczem do uzyskania właściwego efektu jest słuchanie klienta i to właśnie w Call Center Pro robimy najlepiej.

Outsourcing procesów to nie tylko redukcja kosztów stałych, ale również koncentracja firmy na kluczowych elementach biznesu, bez obawy o zaniedbanie innych działań. Łatwa skalowalność infrastruktury Call Center pozwala

na prowadzenie projektów stałych oraz sezonowych.

W przypadku średnich i małych firm proponujemy outsourcing zadań, do których obsługi nie opłaca się zatrudniać dodatkowej osoby, lub zadania wykonywane są niechętnie.

Proponujemy między innymi:

**-umawianie spotkań i generowanie leadów sprzedażowych

-badanie satysfakcji klienta

-badanie utraconego klienta

-badanie rynku

-aktywizacja klienta

-miękka windykacja

-obsługa infolinii

-obsługa BOK

-obsługa leadów przychodzących **

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.callcenterpro.pl teraz!

Skomentuj www.callcenterpro.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Polcall - call center Nasza firma od wielu lat oferuje usługi z zakresu telemarketingu. Naszym celem jest osiąganie najwyższej jakości wyników. Osiągamy to dzięki przyjaznemu stanowisku pracy, nowatorskim rozwiązaniom i doświadczonym pracownikom. Nasze doświadczenie opieramy na ponad 200 przeprowadzonych projektach przez te wszystkie lata. Dysponujemy 30 stanowiskami stacjonarnymi z możliwością szybkiego zwiększenia tej ilości.
 • Firmao CRM Online Przygotowaliśmy system CRM online, który pozwoli wygodnie zarządzać wszystkimi zadaniami w firmie. System Firmao idealnie dopasuje się do procesów zachodzących w konkretnym przedsiębiorstwie. Wśród podstawowych funkcjonalności znalazł się moduł zarządzania relacjami z klientem, program magazynowy, ewidencja czasu pracy, zarządzanie projektami, ewidencja środków trwałych, faktury online. System pozwala także wygodnie prowadzić księgowość oraz kadry i płace.
 • Telefonia internetowa W naszej firmie świadczymy nowoczesne usługi telekomunikacyjne. Zapewniamy usługi dla osób prywatnych oraz firm, w tym połączenia wideo, konferencja głosowe, wirtualne call center.
 • call center i telemarketing Mennica Polska zaprasza firmy, które poszukują stabilnego i odpowiedzialnego partnera biznesowego, do skorzystania z usług Contact Center. Naszym Klientom proponujemy szereg usług biznesowych, wśród których znajdują się: obsługa klienta, badania marketingowe, analiza rynku. Oferujemy zarówno marketing bezpośredni - telemarketing, hard selling i cross selling - jak i help desk z działającym przez całą dobę call center i infolinią. Zajmujemy się również administracją i zarządzaniem bazami danych.
 • Globalcontact - reklama na wschodzie Kraje wschodnie dostarczają możliwość zbycia rozległej porcji artykułów po zyskownych należnościach. Z firmami za granicą da się kontaktować się procedurą mailową robiąc mailing zagraniczny. Aby podnieść handel materiałów pożądane byłoby zrobić użytek z posługi reklama na wschodzie.
 • ML Szkolenia Firma ML Szkolenia zajmujemy się prowadzeniem i organizacją szkoleń dla sprzedawców, handlowców, telemarketerów i dla obsługi klienta.
 • Agencja Marketingowa Fc Nikmark Specjalizujemy się w rozwiązaniach z zakresu sprzedaży i marketingu na rynku biznes to biznes. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania marketingowe firmom polskim i zagranicznym, w zakresie metod promocji, pozyskiwania i obsługi klientów oraz wsparcia sprzedaży. Dzięki doświadczeniu wspieramy rozwój firm wchodzących na rynek, jak również optymalizujemy sprzedaż w już działających strukturach. Doradzamy i obsługujemy cały proces. Pracujemy zgodnie z zasadami etyki biznesowej.
 • Nowe Systemy Szkoleniowe Proponujemy najnowsze sposoby szkoleniowe gwarantujące wzrost sprzedaży zespołu handlowego, szkolenia z technik sprzedaży, negocjacji, coachingu tudzież telemarketingu. Nowe Systemy Szkoleniowe to szkolenia, coaching, telemarketing, gry sprzedażowe.
 • call center Firma Ccall to nowoczesne call center, które kompleksowo obsługuje firmy biznesowe i nie tylko w zakresie pełnego i skutecznego telemarketingu.
 • call center Zajmujemy się przeprowadzaniem akcji telemarketingowych. Nasza firma posiada bogate zaplecze technologiczne oraz personalne. Zajmujemy się na co dzień usługami związanymi z rynkiem call center. Prowadzimy kampanie polegające na połączeniach przychodzących oraz wychodzących.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Callcenterpro.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com