Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Pulmonolog.net Sarkoidoza (Katalog gabinety lekarsk…)

Miniaturka domeny www.pulmonolog.net5 lat/aSMS

Otwórz www.pulmonolog.net

Sarkoidoza

Witam wszystkich, Kłania się Państwu Wojciech Piotrowski. Jestem doktorem hab medycyny, który specjalizuje się w chorobach płuc. Mocno Cię zapraszam do kliknięcia mojej strony www.pulmonolog.net. Zobaczą tam drodzy pacjencji moją biografię, moje osiągnięcia, karierę zawodową, i publikacje. Jako doktor habilitowany specjalizuję się w kilku dolegliwościach: choroby śródmiąższowe płuc, kaszel, sarkoidoza, astma. Zapraszam do mojego prywatnego gabinetu, znajdującego się w Łodzi na ul. Piotrkowskiej pod numerem 121. Oferujemy wszelkie świadczenia medyczne nie, które nie są finansowane przez NFZ.

W naszym kraju coraz mocniej popularna okazuje się choroba śródmiąższowa płuc. Nie jest ona charakteru nowotworowego ani infekcyjnego. Schorzenie odznacza się rzeszą zmian rozsianych poniekąd po kompletnych płucach i nie tylko. Szalenie w wielu przypadkach schorzenie szturmuje nie tylko pozostałe elementy układu oddechowego, ale i serce, doprowadzając do jego niewydolności.

Przewlekłe dolegliwości płuc stanowią rosnący problem, przede wszystkim w kasiastych krajach rozwiniętych, namaszczonych zjawiskiem wymierania ludzi. Mimo temu śródmiąższowe choroby płuc, a przeważnie zwłóknienia płuc, nie zdobywają należnej obserwacji ani ze strony naukowców ani klinicystów.

Polecam tego lekarze, bardzo dobry fachowiec.!

-- Ola Zgierz

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Dziękuje za pomoc w leczeniu astmy. Asia z Łodzi chora na astmę. Asia chora na Astmę, 2015.12.03

Pozdrawiam kolegę po fachu - zapraszam na moją stronę www.adamantczak.pl Choroby płuc Łódź, 2015.03.01

Skomentuj www.pulmonolog.net

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 2 podobnych stron WWW:

 • Leczenie chorób płuc Prywatny gabinet pulmonologiczny zajmujący się leczeniem chorób płuc, przede wszystkim astmy, POChP, kaszlu, sarkoidozy. Gabinet mieści się w Łodzi na ul. Piotrkowskiej. Serdecznie zapraszamy.
 • www.centramedycznemedyceusz.pl Mając dość czekania w kolejkach do lekarzy specjalistów, odwiedź naszą klinikę, adresy znajdziesz na naszej stronie WWW. Pacjenci są przyjmowani na bieżąco m.in. do lekarza ogólnego, pediatry, radiologa tudzież chirurga.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Pulmonolog.net w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com