Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Office365open.pl Office 365 Open Midsize Business - dla Średnich Przedsiębiorstw (Katalog oprogramowanie)

Miniaturka domeny www.office365open.pl6 lat/aSMS

Otwórz www.office365open.pl

Microsoft® Office 365 Midsize Business dla Średnich Przedsiębiorstw

Office 365 Midsize Business dla Średnich Przedsiębiorstw

Microsoft® Office 365 Midsize Business _dla Średnich Przedsiębiorstw_ oferuje rozwiązania współpracy i komunikacji w chmurze Microsoft, które są obecnie powszechnie używane przez klientów korporacyjnych. Subskrypcje Office365 zawierają między innymi: Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint® Online, Microsoft Lync™ Online oraz produkty dodatkowe takie jak Office Professional Plus.

Office Professional Plus składowe: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access, InfoPath, Lync

_Pakiety objęte są aktualizacjami do najnowszych wersji.

Dodatkowo pakiet zawiera funkcję Office na żądanie. Jest to system przesyłania strumieniowego aplikacji Office na dowolny komputer.

Licencja pakietu Office jest przypisana do konta użytkownika i pozwala na instalację na 5 urządzeniach._

SkyDrive Pro

Microsoft Exchange Online jest korporacyjnym rozwiązaniem typu Messaging&Collaboration, które jest oparte na Microsoft Exchange Server. Exchange Online zapewnia niezawodne środowisko, które zawiera funkcjonalność e-mail, kalendarzy, zadań i przechowywania kontaktów. Udostępnia przeglądarkową wersję programu Microsoft Outlook® Web App i pozwala urządzeniom mobilnym na podłączanie do usługi za pomocą protokołu ActiveSync®.

Microsoft SharePoint® Online jest w pełni zarządzalnym środowiskiem współpracy grupowej, które zapewnia pracownikom organizacji efektywną i bezpieczną wymianę informacji. Pozwala szybko zlokalizować niezbędne zasoby, wyszukiwać informacje przedsiębiorstwa, zarządzać treścią i przepływami pracy oraz dokonywać bardziej świadomych decyzji na podstawie analizowanych danych. SharePoint Online w modelu serwisu świadczonego przez Internet, bazuje na bogatych możliwościach technologii Microsoft SharePoint 2010.

Microsoft Lync™ Online to nowa generacja komunikacji, która łączy ludzi w przełomowy sposób, w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Lync Online zapewnia intuicyjne możliwości komunikacji przez prezentację obecności, wiadomości błyskawiczne, rozmowy audio/wideo, zaawansowane spotkania i wideokonferencje online z udostępnianiem treści.

System Office 365 Midsize Business / dla Średnich Przedsiębiorstw umożliwia pracę na urządzeniach mobilnych, smartfonach i tabletach.

Więcej informacji www.Office365Open.pl

Cennik pakietów i zakup licencji Office 365 Midsize Business dla Średnich Przedsiębiorstw http://www.office365open.pl/zakup.html

Office 365 Midsize Business

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Ciekawa opcja z tym Officem w pakiecie. user, 2013.06.01

Skomentuj www.office365open.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2019: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 1 podobnych stron WWW:

 • Office 365, Exchange Online, Sharepoint Online i Lync Online Znane z pakietu Microsoft Office narzędzia do współpracy oraz narzędzia biurowe działające w chmurze. Zapewniają one łatwą współpracę, umożliwiając dostęp z dowolnego miejsca do poczty e-mail, konferencji internetowych, dokumentów i kalendarzy. Usługa oferuje zabezpieczenia klasy biznesowej przez firmę Microsoft. Zarówno w przypadku małych firm, jak i międzynarodowych przedsiębiorstw w ramach usługi Office 365 są oferowane plany dostosowane do specyficznych potrzeb organizacji. Dowiedz się więcej!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Office365open.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com