Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Cloudpower.pl Office 365, Exchange Online, Sharepoint Online i Lync Online (Katalog oprogramowanie)

Miniaturka domeny www.cloudpower.pl6 lat/aSMS

Otwórz www.cloudpower.pl

Usługa Office 365

CloudPower.pl

Znane z pakietu Microsoft Office narzędzia do współpracy oraz narzędzia biurowe działające w chmurze. Zapewniają one łatwą współpracę, umożliwiając dostęp z dowolnego miejsca do poczty e-mail, konferencji internetowych, dokumentów i kalendarzy. Usługa oferuje zabezpieczenia klasy biznesowej świadczone przez firmę Microsoft. Zarówno w przypadku małych firm, jak i międzynarodowych przedsiębiorstw w ramach usługi Office 365 są oferowane plany dostosowane do specyficznych potrzeb organizacji.

Usługa Office 365 gwarantuje zwiększenie produktywności użytkowników:

 • Wszystkie plany usługi Office 365 zapewniają użytkownikom dostęp z praktycznie dowolnej lokalizacji* do poczty e-mail, ważnych dokumentów, kontaktów i kalendarzy przy użyciu większości urządzeń (łącznie z komputerami PC i Mac, telefonami Windows Phone, telefonami z systemami Android i Symbian oraz urządzeniami BlackBerry** i iPhone).

 • Usługa Office 365 współpracuje z oprogramowaniem znanym użytkownikom, takim jak Word, Excel, OneNote i PowerPoint.

Usługa Office 365 ułatwia pracę personelowi działu technologii informatycznych:

 • Łatwa w użyciu konsola dla administratorów technologii informatycznych umożliwia kontrolowanie kont użytkowników, praw dostępu i wdrożenia w całej organizacji.

 • Niezawodność firmy Microsoft, która jest liderem w dziedzinie oprogramowania biurowego, jest godna zaufania. Firma Microsoft zapewnia dostępność na poziomie 99,9% z gwarancją finansową.

Narzędzia w chmurze w pojedynczej lokalizacji

Plany usługi Microsoft Office 365 są zgodne z wymaganiami firm dotyczącymi skutecznych zabezpieczeń, niezawodności i produktywności użytkowników końcowych.

Office Professional Plus:

 • Wiodące narzędzia w formie zgodnej z obecnymi i przyszłymi wymaganiami firmy. Usługa Office Professional Plus jest wersją pakietu Microsoft Office w formie elastycznej usługi wspieranej przez usługi Office 365 w chmurze i uwzględniającej największą liczbę narzędzi. Najnowsze wersje znanych programów pakietu Office i aplikacji Office Web Apps umożliwiają efektywne tworzenie dokumentów, komunikowanie się i współpracę przy użyciu dowolnego urządzenia.

Exchange Online

 • Usługa Exchange Online oferuje obsługę poczty e-mail, kalendarza i kontaktów, zapewniając kontrolę, zabezpieczenia i niezawodność wymaganą przez firmy. Korzystając z usługi Exchange Online, można obsługiwać pocztę e-mail na zapasowych serwerach w różnych lokalizacjach geograficznych, chronionych przez wbudowane filtry antywirusowe i antyspamowe, z nieograniczoną, całodobową telefoniczną pomoc techniczną na poziomie IT siedem dni w tygodniu w lokalnym języku.

SharePoint Online

 • Synchronizacja pracy zespołów. Usługa SharePoint Online jest centralnym miejscem udostępniania informacji i dokumentów kolegom i klientom. Możliwość pracy ze znanymi aplikacjami pakietu Office ułatwia zapisywanie dokumentów bezpośrednio w programie SharePoint i współpracę w czasie rzeczywistym nad ofertami i projektami, ponieważ dostęp do potrzebnych informacji i dokumentów można uzyskać praktycznie z dowolnej lokalizacji.

Lync Online

 • Lync Online to usługa nowej generacji zapewniająca komunikację w środowisku chmury i oferująca nowe metody nawiązywania łączności z dowolnej lokalizacji z wykorzystaniem informacji o obecności, wiadomości błyskawicznych, połączeń audio/wideo i rozbudowanej obsługi spotkań online, łącznie z przesyłaniem audio i video oraz konferencjami w sieci Web. Usługa Lync Online oferuje lepsze i bardziej wygodne metody produktywnej współpracy zamiast dotychczasowej zawodnej komunikacji z kolegami, klientami i partnerami.

Office Web Apps

 • Aplikacje Office Web Apps są wygodnymi, dostępnymi online odpowiednikami programów Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint i Microsoft OneNote, ułatwiającymi dostęp do dokumentów oraz przeglądanie i edytowanie ich bezpośrednio w przeglądarce sieci Web.

Usługa Office 365 zapewnia dostęp do poczty e-mail, kalendarza i kontaktów praktycznie niezależnie od lokalizacji przy użyciu komputerów stacjonarnych i przenośnych oraz urządzeń przenośnych*, ułatwiając równocześnie ochronę przed wirusami i spamem.

Funkcje:

 • Można pracować w praktycznie dowolnej lokalizacji i automatycznie aktualizować wiadomości e-mail, kalendarz i kontakty na najczęściej używanych urządzeniach, łącznie z komputerami PC i Mac, smartfonami iPhone, Android i Blackberry* oraz telefonami komórkowymi z systemem Windows Mobile i urządzeniami Windows Phone.

 • Można korzystać z profesjonalnej i łatwej w zrządzaniu poczty e-mail. Usługa Exchange Online oferuje skrzynkę pocztową o pojemności 25 gigabajtów (GB) dla każdego użytkownika i umożliwia wysyłanie wiadomości e-mail o wielkości 25 megabajtów (MB).

 • Można połączyć się z programem Microsoft Outlook 2010 lub Outlook 2007 i korzystać ze wszystkich znanych funkcji programu Outlook po ustanowieniu połączenia z Internetem w domu lub biurze albo w trybie offline.

 • Można w łatwy sposób planować spotkania, udostępniając kalendarze i przeglądając je równocześnie, aby sprawdzić dostępność współpracowników i proponowane terminy spotkań.

 • Dostęp do poczty e-mail, kalendarza i kontaktów można uzyskać z większości przeglądarek sieci Web, korzystając z wielu znanych funkcji programu Outlook za pośrednictwem aplikacji Microsoft Outlook Web App.

 • Ułatwiona ochrona organizacji przed spamem i wirusami przy użyciu narzędzia Microsoft Forefront Online Protection for Exchange, oferującego wiele filtrów i aparatów skanowania w poszukiwaniu wirusów.

Nasza znana technologia, Microsoft SharePoint Server, udostępniana w formie usługi online, umożliwia wykorzystanie środowiska chmury w organizacji. Usługa SharePoint Online pozwala na tworzenie witryn służących do udostępniania informacji i dokumentów kolegom i klientom.

Funkcje:

 • Zarządzanie ważnymi dokumentami i udostępnianie ich kolegom.

 • Udostępnianie kolegom osobistych analiz i aktualizacji stanu.

 • Synchronizowanie pracy zespołów i zarządzanie ważnymi projektami.

 • Łatwe wyszukiwanie ważnych dokumentów i osób.

 • Dostęp do aktualnych informacji i wiadomości firmowych.

 • Tworzenie dokumentów pakietu Microsoft Office i zapisywanie ich bezpośrednio w usłudze SharePoint Online.

 • Ochrona ważnej zawartości przy użyciu uprawnień na poziomie dokumentu.

 • Dostęp do ważnych dokumentów offline przy użyciu obszaru roboczego programu SharePoint.

 • Umożliwienie komunikacji ze współpracownikami w czasie rzeczywistym z usługi SharePoint Online.

 • Kontrolowanie świadczenia usług, monitorowania i raportowania przy użyciu pojedynczej konsoli ułatwiającej zarządzanie.

Następna generacja usług związanych z komunikacją w środowisku chmury, oferujących nowe metody nawiązywania łączności z praktycznie dowolnej lokalizacji*. Usługa Lync Online pozwala przekształcić obecną, zawodną komunikację ze współpracownikami, klientami i partnerami w komunikację uwzględniającą współpracę, zaangażowanie i efektywność. Ułatwia również administratorom technologii informatycznych kontrolowanie uprawnień użytkowników końcowych i zasad, umożliwiając równocześnie ograniczenie kosztów infrastruktury.

Funkcje:

 • Komunikowanie się przy użyciu wiadomości błyskawicznych, połączeń wideo i spotkań online.

 • Ułatwione przejście od wiadomości błyskawicznych do spotkań online ad hoc z dźwiękiem, wideo i szybkim udostępnianiem ekranu.

 • Prezentacje online dla klientów i współpracowników z przesyłaniem dźwięku, obrazu wideo, udostępnianiem ekranu oraz wirtualną tablicą.

 • Zapraszanie kontaktów zewnętrznych i ułatwione przyłączanie ich do spotkań online przy użyciu klienta macierzystego lub opartego na sieci Web.

 • Przeglądanie informacji o obecności i szybkie komunikowanie się przy użyciu programów pakietu Office, takich jak Microsoft Outlook i Office SharePoint.

 • Komunikowanie się z zewnętrznymi organizacjami korzystającymi z oprogramowania Lync — przy użyciu wiadomości błyskawicznych oraz połączeń audio i wideo za pośrednictwem federacji Lync.

 • Komunikacja z użytkownikami, których kontakty znajdują się w programie Windows Live Messenger, przy użyciu wiadomości błyskawicznych oraz połączeń audio i wideo bezpośrednio z programu Lync**.

 • Odpowiadanie na wiadomości e-mail przy użyciu wiadomości błyskawicznej lub połączenia audio w celu szybszego i bardziej efektywnego rozwiązywania problemów.

Pakiet Office Professional Plus, dostępny w wybranych planach usługi Microsoft Office 365, oferuje produktywność pakietu Office w formie elastycznej usługi opłacanej według wykorzystania. Ten kompletny zestaw funkcji klasy korporacyjnej pakietu Office gwarantuje, że klient zawsze będzie dysponował najnowszymi wersjami wszystkich aplikacji komputerowych pakietu Office. Korzystając z aplikacji Office Web Apps, można uzyskać dostęp do dokumentów, wiadomości e-mail i kalendarzy przy użyciu praktycznie dowolnego urządzenia.

W środowisku chmury można korzystać ze wszystkich funkcji pakietu Office w pełni zintegrowanych ze wszystkimi pozostałymi zaawansowanymi usługami Office 365.

Funkcje

 • Dostęp do wszystkich funkcji skrzynki pocztowej przy użyciu widoku konwersacji i bardziej efektywne planowanie spotkań dzięki możliwości przeglądania w programie Microsoft Outlook informacji o dostępności w kalendarzach współpracowników, a także kolegów z innych firm.

 • Program Outlook Social Connector umożliwiający lepsze wykorzystanie atutów firmy i sieci społecznościowych.

 • Współpraca, kontrola, niezawodność i współtworzenie w czasie rzeczywistym.

 • Szybkie udostępnianie pokazów slajdów w miejscowości lub w różnych krajach przy użyciu funkcji emisji pokazu slajdów w programie Microsoft PowerPoint.

 • Ułatwione tworzenie atrakcyjnych prezentacji za pomocą nowych narzędzi do edycji filmów wideo i zdjęć w programie PowerPoint.

 • Przekształcanie dużych ilości danych w użyteczne informacje przy użyciu programu Excel.

 • Praca w praktycznie dowolnej lokalizacji przy wykorzystaniu dowolnego urządzenia i aplikacji Office Web Apps*.

Word

 • W nowym trybie czytania przepływ tekstu w kolumnach jest automatycznie dostosowywany, aby czytanie z ekranu było łatwiejsze

 • Mniej menu oznacza większe skupienie na zawartości —narzędzia można wyświetlać tylko wtedy, gdy są potrzebne

 • Otwieraj pliki PDF w programie Word i edytuj ich zawartość tak, jakby była stworzona w programie Word

 • Pokaż swój styl, korzystając z szablonów programu Word z ponad 40 kategorii

Excel

 • Każdy skoroszyt otwiera się w osobnym oknie, ułatwiając jednoczesną pracę w dwóch skoroszytach lub na dwóch monitorach

 • Nowe funkcje dostępne w kategoriach funkcji matematycznych i trygonometrycznych, statystycznych, inżynierskich, daty i godziny, wyszukiwania i odwołań, logicznych oraz tekstowych

 • Nowy przycisk Polecane wykresy umożliwia wybieranie spośród szerokiej gamy wykresów, dopasowanych do Twoich danych

PowerPoint

 • Widok prezentera pozwala przeglądać notatki na monitorze, podczas gdy odbiorcy widzą tylko slajdy

 • Inteligentne prowadnice zostają automatycznie wyświetlone, gdy obiekty mają prawie równe rozmiary i wskazują kiedy obiekty są równomiernie rozmieszczone

 • Obsługa większej ilości formatów multimedialnych, takich jak .mp4 oraz .mov, większej ilości treści w wysokiej rozdzielczości, a także więcej wbudowanych koderów-dekoderów

OneNote

 • Możesz z łatwością rysować, wymazywać i edytować zawartość za pomocą palca, pióra lub myszy na dowolnym urządzeniu obsługującym funkcje dotykowe.

 • Program OneNote automatycznie przetwarza odręczne notatki na tekst, więc nie musisz się już martwić o charakter pisma

 • Nowe narzędzie Wyślij do programu OneNote ułatwia dołączanie dokumentów lub witryn sieci Web do notesów

Outlook

 • Na karcie Osoby gromadzone są kluczowe dane dotyczące kontaktów — wszystko w jednym miejscu

 • Dodaj do widoku kalendarza lokalną prognozę pogody wraz z aktualnymi warunkami pogodowymi

 • Odbieraj wiadomości e-mail, terminy i kontakty przesyłane z witryny Outlook.com (wcześniej Hotmail) za pomocą technologii push — w wygodnym interfejsie programu Outlook

Publisher

 • Wklejaj i dostosowuj wbudowane bloki konstrukcyjne, takie jak kalendarze, obramowania, reklamy i inne

 • Wykorzystuj profesjonalnie wyglądające efekty, w tym miękkie cienie, odbicia i funkcje OpenType

 • Przeszukuj swoje albumy online w usługach Facebook, Flickr i innych, a także dodawaj obrazy bezpośrednio do dokumentu

Access

 • Wpisz to, co chcesz śledzić, a program Access przy użyciu szablonów tabeli dostarczy aplikację, która wykona to zadanie

 • Ujednolicona platforma aplikacji sprawia, że poruszanie się po aplikacjach jest zawsze tak samo łatwe

 • Dzięki rozwijanym menu i propozycjom wyświetlanym w trakcie pisania można o wiele szybciej bezbłędnie wprowadzać dane

Więcej informacji:

 • Wypróbuj bezpłatną wersję próbną Office 365

 • Pełny cennik pakietów Office 365
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Office 2013 można zainstalować na 5 komputerach w ramach 1 licencji. info, 2013.05.25

Exchange Online to najbardziej funkcjonalny system współpracy grupowej. office365guru.pl, 2013.05.23

Skomentuj www.cloudpower.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 9 podobnych stron WWW:

 • Mobilna obsługa informatyczna Firm Nasza firma sap-it istnieje od 2016 roku. Pomimo krótkiego stażu, posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie, o czym świadczy współpraca z firmami, które już nam zaufały. Posiadamy cenione w branży informatycznej certyfikaty, które gwarantują jakość naszych usług. Zapewniamy kompleksowe usługi informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całego Trójmiasta i okolic. Główną naszą domeną jest zarządzanie, administracja, konfiguracja i instalacja sieci komputerowych, oraz utrzymywanie sprawności.
 • Oprogramowanie oraz programy Potrzebujesz aktualizacji do swojego Office'a 365? A może chcesz dowiedzieć się o nim więcej i potrzebujesz informacji? Odwiedź naszą stronę i poznaj nas na nowo.
 • Microsoft Office 365 MS Office 365 jest usługą kierowaną do firm małych, średnich oraz dużych. Zawiera zintegrowany pakiet narzędzi biurowych z rodziny Office oraz usługi dodatkowe, jak Exchange Online, Share Point, Lync Online, OneDrive, Office Web Apps, Office on Demand, SharePoint Online, Office 365 Pro Plus. Oferujemy wdrożenia Microsoft Office 365, dzięki którym praca firmy będzie przebiegać sprawniej. Poznaj szczegóły naszej oferty i wybierz pakiet najlepszy dla Twojej firmy!
 • Office 365 dla Urzędów Administracji Publicznej Office 365 dla urzędów. Narzędzia do współpracy oraz narzędzia biurowe działające w chmurze Office 365 dla urzędów administracji publicznej. Zapewniają łatwą współpracę, umożliwiają bezpieczny dostęp do poczty e-mail, wideokonferencji internetowych, dokumentów i kalendarzy. Oferuje najwyższe bezpieczeństwo, świadczone przez firmę Microsoft. Pakiet przeznaczony dla wymagających organizacji rządowych poszukujących narzędzi do komunikacji i współpracy...
 • Office 365 Open Midsize Business - dla Średnich Przedsiębiorstw Office 365 Midsize Business dla Średnich Przedsiębiorstw, oferuje rozwiązania współpracy i komunikacji w chmurze Microsoft, które są obecnie powszechnie używane przez klientów korporacyjnych. Subskrypcje Office365 zawierają między innymi: Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint Online, Microsoft Lync Online oraz produkty dodatkowe takie jak Office Pro Plus...
 • Microsoft Visio 2013 - Visio Professional 2013 Microsoft Visio Professional 2013 w nowy sposób pozwala osobom oraz zespołom tworzyć i udostępniać profesjonalne i wszechstronne diagramy, które upraszczają złożone informacje. W sposób dotychczas niespotykany pozwala osobom i zespołom tworzyć i udostępniać profesjonalne i wszechstronne diagramy, które upraszczają złożone informacje. Program obejmuje pełną funkcjonalność wersji Visio 2013, jak również zaktualizowane i rozszerzone kształty, szablony i style. Posiada ulepszoną obsługę współpracy zespołowej.
 • Microsoft Project Professional 2013 - Project Online Skorzystaj z łatwych możliwości współpracy, aby szybko rozpocząć, realizować i nadzorować projekty przy jednoczesnym wykorzystaniu funkcji Office 365. Microsoft Project Professional 2013 i Project Online zapewnia nowe, bardziej zaawansowane sposoby skutecznego zarządzania ważnymi projektami.
 • Projektowanie stron WWW - Expressoft usługi informatyczne Firma Expressoft to dostawca oprogramowania i usług dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w realizacji: projektowanie Stron WWW, Sklepów internetowych, Aplikacji desktopowych/WWW, wdrożeń SharePoint, Office 365, Informatycznej obsłudze firmy, systemach CMS DotNetNuke, Nowy Sącz, Tarnów, Kraków, Zakopane. Projektowanie stron www to usługa dzięki której przed Twoją firmą otworzą się nowe możliwości sprzedaży towarów lub usług.
 • Usługi IT Firma Next5 zdając sobie sprawę z rosnącego zapotrzebowania na usługi usprawniające i obniżające całkowity koszt prowadzenia działalności wychodzi naprzeciw swoim przyszłym klientom.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Cloudpower.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com