Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Sp23wroc.pl SP23 Wrocław - szkoła z klasą (Katalog szkoły)

Miniaturka domeny www.sp23wroc.pl4 lat/aSMS

Otwórz www.sp23wroc.pl

Serdecznie zapraszamy na stronę Szkoły Podstawowej nr 23 im. Stefana „Grota” Roweckiego we Wrocławiu, prowadzoną przez panią dyrektor mgr Lucynę Cempel. Stanowisko wicedyrektora jednostki pełni mgr Mirosława Krzemińska. Miłe grono nauczycielskie i wysoki stopień nauczania z pewnością są walorami szkoły.

Do prowadzonej przez nas placówki uczęszczają uczniowie, zamieszkali na obszarze Wrocławia. W szkole, prócz normalnych lekcji dzieci mogą skorzystać z zajęć uzupełniających, w tym kół zainteresowań oraz zajęć wyrównawczych. Nasi podopieczni mają szansę uczestnictwa w dodatkowych zajęciach z języka angielskiego, plastyki, siatkówki oraz w zajęciach teatralnych czy zapisania się do Klubu Liderów Zdrowia i powiększyć krąg Przyjaciół Książki oraz wielu innych sekcji.

Cała prezentacja szkoły znajduje się na stronie internetowej.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.sp23wroc.pl teraz!

Skomentuj www.sp23wroc.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Anglojęzyczna szkoła Europejczyk i szkoła Anglojęzyczna szkoła podstawowa Europejczyk oferuję naukę dla dzieci w wieku od 6 lat. Każde dziecko otrzymuje iPada, który wspiera i ułatwia naukę.
 • Audyt księgowy Wrocław - biuro księgowe Wrocław Biuro Rachunkowe Selent & Słupina spółka jawna z siedzibą we Wrocławiu daje swoim klientom spokój oraz bezpieczeństwo powierzonych finansów.
 • Niepubliczna szkoła Szczecin Siedziba szkoły podstawowej Promyk znajduje się w Szczecinie. Jesteśmy placówką niepubliczną, której założenia programowe opierają się na rozwijaniu osobowości twórczej każdego z uczniów i przygotowywaniu go do samodzielnego życia w społeczeństwie. Nasza kadra to pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem oraz dobrze wyedukowani, którzy angażują się na rzecz rozwoju dzieci i szkoły.
 • Niepubliczna szkoła podstawowa im. Alberta Einsteina w Lublinie 4. Niepubliczna Szkoła im. Alberta Einsteina znajdująca się w Lublinie to miejsce, w którym edukacja szkolna łączy się z kreatywnością i dobrą zabawą. Dzięki innowacyjnym technikom nauczania, bogatej ofercie warsztatów oraz współpracy z innymi ośrodkami naukowymi, wzbogacamy standardową naukę szkolną. Nasza kadra to nie tylko wykwalifikowani specjaliści, ale przede wszystkim pasjonaci, którzy pragną podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z dziećmi oraz ich rodzicami. Posiadamy szeroką ofertę klubów...
 • Obsługa prawna przedsiębiorstw i spółek - Kancelaria Adwokacka Kancaleria Adwokacka w Łodzi zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorstw, obsługą prawną osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, obsługą prawną spółek.
 • Szkolenia dla oświaty Niniejsza witryna internetowa dedykowana jest w szczególności dla tych osób, które ciekawi rozwój kwalifikacji nauczycieli. Wyszukają tu bowiem niezmiernie interesującą propozycję kursu, który ma za zadanie przygotowanie swoich uczestników do jak najbardziej rzetelnego oraz sprawnego wykonywania zawodu pedagoga.
 • Nauka śpiewu Krakowski Instytut Sztuki Wokalnej to specyficzne miejsce stworzone z myślą o wszystkich tych osobach, które chciałyby zgłębiać tajniki współczesnej wokalistyki.
 • Sprawdzian szóstoklasisty, egzamin gimnazjalny i matura - TestyGim Na stronie znajdziemy arkusze oraz klucze odpowiedzi. Najczęściej w już w dniu egzaminu publikujemy klucz odpowiedzi. Jest o tyle ważne, że serwery CKE są wtedy przeciążone. Wszystkie zamieszczone na stronie materiały są darmowe...
 • Szkoła muzyczna Warszawa Autorska szkoła muzyczna Unisono prowadzona przez Panią Zofię Zwolińską - znaną skrzypaczkę-pedagog, powstała w myśl zasady pogłębiania rozwoju osobowości.
 • szkoła podstawowa w Woli Rokietnickiej Oficjalna strona Szkoły Podstawowej w Woli Rokietnickiej. Znajdziesz tutaj aktualne informacje o naszej szkole. Mnóstwo zdjęć z aktualnych wydarzeń szkoły.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Sp23wroc.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com