Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Lekcje śpiewu Nauka śpiewu (Katalog muzycy)

Miniaturka domeny www.kisw.edu.pl4 lat/aMini

Otwórz www.kisw.edu.pl

Krakowski Instytut Sztuki Wokalnej

Kształcenie muzyczne, ruchowe i marketingowe to ramowy program edukacji Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej. Dla osób interesujących się śpiewem może to być edukacja najlepsza w swoim stylu, która przyniesie w przyszłości sporo korzyści. Aby zupełnie móc cieszyć się swymi umiejętnościami nie wystarczy tylko prwidłowo śpiewać, lecz zdobyć pełne wykształcenie w tym zakresie. Kształcenie głosu to jedna sprawa, jednak zarządzanie swoimi ścieżkami kariery to również sztuka trudna i złożona.

Na opisywanej stronie Instytutu - www.kisw.edu.pl można ujrzeć cały program nauczania sztuki wokalnej. Zdecydowanie każdy, niezależnie od tego, jaką drogę po ukończeniu nauki wybierze, doceni edukację pozwalającą panować nad własnymi emocjami w tym nad stresem. Pamiętać trzeba, że kluczowy jest całokształt..

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.kisw.edu.pl teraz!

Skomentuj www.kisw.edu.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 9 podobnych stron WWW:

 • Zajęcia logopedyczne Zapraszam na zajęcia logopedyczne dla dzieci i dorosłych prowadzone przez doświadczonego logopedę z Gdyni. Zajęcia obejmują takie zagadnienia logopedii i neurologopedii jak: diagnoza, terapia i profilaktyka logopedyczna, logopedia medialna i artystyczna, emisja i higiena głosu, neurologopedia, wczesna interwencja, integracja sensomotoryczna (SI), a także warsztaty logopedyczne i edukacyjne dla dzieci i dorosłych. Zajęcia prowadzone są w Gdyni przy ulicy Wielkopolskiej 403. Zapraszam serdecznie.
 • nauka śpiewu Warszawa Potrzebujesz lekcji z wokalu? Być może zainteresuje Cię propozycja renomowanego trenera Agnieszki Przestrzelskiej-Świderskiej. Odwiedź stronę Stage Voice!
 • Centrum Edukacji Twórczej Singerton Prowadzimy naukę gry na gitarze, perkusji, keyboardzie, fortepianie, naukę śpiewu oraz emisję głosu. Dodatkowo prowadzimy warsztaty elektroniczne oraz kursy komputerowe. Wykorzystujemy własny unikalny program nauczania oraz własne materiały dydaktyczne. Przygotowujemy do koncertów i występów. Uczymy zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Zapraszamy.
 • Nauka gry na pianinie Warszawa Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych na warszawskim Ursynowie prowadzi indywidualne zajęcia artystyczne: wokalne, muzyczne i teatralne. Uczniowie mają możliwość występu na koncertach, które są organizowane co semestr oraz w szkolnych audycjach muzycznych. Odkryj i rozwiń swoje artystyczne pasje i zmiłowania z Akademią Sztuk Scenicznych i Estradowych w Warszawie...
 • Nauka gry na gitarze - Warszawa Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych. Zajęcia artystyczne, koncerty, warsztaty i wykłady. Profesjonalna kadra nauczycielska, wysoki poziom nauczania.
 • All That Music - Autorska Szkoła Muzyki w Łodzi Szkoła muzyki w samym centrum Łodzi na ul. Piotrkowskiej 145. Obecnie w naszej ofercie znajdują się: nauka gry na pianinie, keyboardzie, gitarze, skrzypcach, flecie, perkusji, nauka śpiewu.
 • ALL THAT MUSIC Autorska Szkoła Muzyki - NAUKA GRY Proponujemy: Indywidualną oraz grupową naukę gry na instrumentach, naukę śpiewu od podstaw w miłej, bezstresowej atmosferze. Zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
 • Nauka gry na instrumentach muzycznych Nauka gry na instrumentach muzycznych w Częstochowie na keyboardzie, pianinie, saksofonie, klarnecie i flecie prostym połączona jest z teorią muzyki oraz kształceniem słuchu.
 • Dobry Język, Gabinet logopedyczny - Bona Lingua Bona Lingua świadczy usługi z zakresu terapii logopedycznej (korekta wad wymowy, zaburzenia mowy na tle zaburzeń rozwojowych, jąkania, afazji, dyzartrii). Prowadzone są tu warsztaty z emisji głosu, warsztaty z pisania tekstów wszelkiego rodzaju...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Kisw.edu.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com