Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Szkola.singerton.pl Centrum Edukacji Twórczej Singerton (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny szkola.singerton.pl4 lat/aSMS

Otwórz szkola.singerton.pl

Nauka gry na instrumentach muzycznych, nauka śpiewu

W naszej szkole uczymy poprzez zabawę. Każdy uczeń otrzymuje dostęp do materiałów dydaktycznych. Każdy uczeń posiada również indywidualny tok nauki dopasowany do jego możliwości oraz umiejętności.

Prowadzimy następujące zajęcia:

 • nauka gry na gitarze,

 • nauka gry na perkusji

 • nauka gry na keyboardzie

 • nauka gry na fortepianie

 • nauka gry na saksofonie

 • nauka śpiewu

 • emisja głosu

 • warsztaty elektroniczne

 • kursy informatyczne

Zapraszamy do naszej placówki zarówno dzicie, młodzież jak i dorosłych. Sprawdź swoje możliwości i zapisz się na zajęcia już dziś. Zapraszamy.


Opinie użytkowników

Mogę z czystą przyjemnością polecić tę szkołę. Uczyłem się u nich 3 lata i teraz gram w zespole. Nie wiem, czy ktokolwiek miałby do mnie tyle cierpliwości co oni. Polecam!

-- Damian

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz szkola.singerton.pl teraz!

Skomentuj szkola.singerton.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Gra na gitarze Lublin Zajmujemy się na terenie Lublina realizowaniem nauki gry na gitarze między innymi basowej, klasycznej i elektrycznej gdzie naszym klientom możemy oferować naukę realizowaną przez doświadczonych muzyków oraz pozwalającej na udoskonalenie umiejętności technicznych a także improwizacji. Jednocześnie nasze szkolenia prowadzone są w sposób, który pozwala również indywidualnie dopasowanie nauczania do potrzeb uczniów.
 • Blog muzyczny i nauka gry na gitarze Na tej stronie - blogu - znajdziecie różne ciekawostki na temat bycia muzykiem, a także sporo informacji i porad dotyczących nauki gry na gitarze. Będziecie też mogli posłuchać tworzonej przeze mnie muzyki oraz umówić się na lekcję.
 • nauka gry na gitarze w Warszawie nauka gry na gitarze z profesjonalistą, Michałem Przerwą-Tetmajerem. Lekcje odbywają się w centrum Warszawy w pobliżu Ogrodu Saskiego. Zajęcia dotyczą wielu technik gry i gatunków muzycznych.
 • Przygoda z gitarą Szukasz kogoś z kim mógłbyś porównywać swoje postępy? Może potrzebujesz z czymś pomocy? Umiesz całkiem nieźle grać lub chciałbyś się podzielić swoją wiedzą? Jeśli tak, zapraszam na moją stronę, której celem jest skupianie ludzi, rad i zagadnień związanych z gitarą. Bo jeśli się uczyć to dlaczego nie w grupie? :)
 • Moja-Gitara.pl Darmowy kurs online gry na gitarze akustycznej oraz elektrycznej. Poznaj budowę oraz rodzaje gitar. Na stronie nauczysz się wszystkiego od podstaw.
 • Portal dla muzyków - musaa.pl Musaa.pl to portal dla ludzi muzykalnych! Koncerty, ogłoszenia, gitara, tabulatury, nuty, testy sprzętu i wiele innych! W dziale Warsztat można znaleźć wideolekcje gitarowe online dla zaawansowanych (wraz z tabulaturą i nutami), testy sprzętu muzycznego i pobieralnia z oprogramowaniem muzycznym na PC. Musaa jest portalem nakierowanym głównie na muzyków - stąd tak dużo starannie dopracowanych artykułów opisujących teorię muzyki i techniki grania na gitarze.
 • Szkoła muzyczna Warszawa Autorska szkoła muzyczna Unisono prowadzona przez Panią Zofię Zwolińską - znaną skrzypaczkę-pedagog, powstała w myśl zasady pogłębiania rozwoju osobowości.
 • Nauka gry na pianinie Warszawa Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych na warszawskim Ursynowie prowadzi indywidualne zajęcia artystyczne: wokalne, muzyczne i teatralne. Uczniowie mają możliwość występu na koncertach, które są organizowane co semestr oraz w szkolnych audycjach muzycznych. Odkryj i rozwiń swoje artystyczne pasje i zmiłowania z Akademią Sztuk Scenicznych i Estradowych w Warszawie...
 • Darmowy Kurs Gry Na Gitarze Serdecznie zapraszam Cię do wejścia na moją stronę internetową gdzie zajmuję się rzeczą jaką jest nauka gry na gitarze. Zapewne niejednokrotnie myślałeś czy myślałaś o tym, aby się tego nauczyć.
 • nauka gry na gitarze - Warszawa Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych. Zajęcia artystyczne, koncerty, warsztaty i wykłady. Profesjonalna kadra nauczycielska, wysoki poziom nauczania.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Szkola.singerton.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com