Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Dezynsekcja-krakow.pl Deratyzacja Kraków - usuwanie pluskiew (Katalog usługi)

Miniaturka domeny www.dezynsekcja-krakow.pl4 lat/aSMS

Otwórz www.dezynsekcja-krakow.pl

Deratyzacja Kraków

Firma DDDD prowadzi działalność na terenie Małopolski (Kraków i okolice) w zakresie dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji i dezodoryzacji.

Prowadzimy stałą współpracę z dużymi obiektami należącymi do firm i instytucji użyteczności publicznej, z halami produkcyjnymi i z magazynami.

Monitorujemy szkodniki w ramach HACCP, likwidujemy szkodniki magazynowe: m.in. wołka zbożowego, świdrzyka cygarowca.

Zwalczamy pluskwy domowe. Świadczymy swe usługi również dla klientów indywidualnych w gospodarstwach domowych: zwalczamy pluskwy, karaluchy, prusaki,osy, szerszenie, szczury, myszy.

Odszczurzamy tereny zielone, obiekty budowlane, hale przemysłowe. Prowadzimy zabiegi dezynfekcji specjalnej w mieszkaniach (po zgonach).

Odkomarzamy tereny zielone. Oferujemy profesjonalne urządzenia do monitoringu szkodników: lampy owadobójcze, pułapki, karmniki deratyzacyjne.

Stosujemy zamgławianie termiczne, zamgławianie ULV, gazowanie.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.dezynsekcja-krakow.pl teraz!

Skomentuj www.dezynsekcja-krakow.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 6 podobnych stron WWW:

 • Usługa deratyzacji i dezynsekcji Deratyzacja Warszawa oraz dezynsekcja Warszawa wykonywana przez firmę DEZ & DER to usługa na wysokim poziomie. Nasi specjaliści z branży DDD są specjalistami w swoim fachu i wykonują usługę profesjonalnie. Środki chemiczne używane w trakcie usługi deratyzacji posiadają wszelkie atesty jakości, co zapewnia bezpieczeństwo w trakcie wykonywania prac. DEZ & DER Ul. Moniuszki 10 00-009 Warszawa – Śródmieście Zamówienia tel. kom. 504 604 054.
 • Dezynsekcja, deratyzacja, odpluskwianie i pluskwy Zajmujemy się zwalczaniem wszelkiego rodzaju szkodników. Głównie zwalczaniem pluskiew, zwalczaniem prusaków, zwalczaniem pluskiew i innych. Charakteryzuje Nas skuteczność, bezpieczeństwo i dyskrecja. Używamy preparatów biologicznych pyretroidów, nie chemicznych pestycydów stosowanych np. w rolnictwie. Często zabiegi są przeprowadzane bez wychodzenia z domu lub wyjście tylko na 2h po czym normalnie można korzystać z mieszkania. Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja i odpluskwianie to nasza pasja i hobby.
 • DDD Kraków Zapewniamy naszym klientom pełne wsparcie w zakresie realizowania usług zapewnienie bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na polskim rynku pozwala nam zapewnić zarówno wysokiej jakości usługi, jak też bezpieczne. Wykonujemy między innymi usuwanie z budynków owadów, takich jak mrówki, komary, osy, szerszenie, jak też myszy, szczurów, nornic. Gwarantujemy wykonanie naszych usług zarówno w domach jednorodzinnych, mieszkaniach i na osiedlach mieszkaniowych, jak też w przedsię
 • I.H.D. Serwis - DDD Od kilkunastu lat naszego istnienia świadczymy usługi na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Od 1999 roku świadczymy usługi z zakresu dezynsekcji, deratyzacji, dezynfekcji. Profesjonalnie i kompetentnie wykorzystujemy w pracy najnowocześniejsze metody naukowe i techniczne związane z tępieniem szkodników i zabezpieczeniem budynków przed ptactwem. Zwalczamy szczury, pluskwy, karaluchy, mole, gryzonie, mrówki, osy, szerszenie, komary, meszki, muchy, szczury, myszy, kuny.
 • Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja i ozonowanie - Dezino Firma Dezino specjalizuje się w usługach dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji, oraz w handlu preparatami biobójczymi i dezynfektantami.Posiadamy doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów fumigacji, z użyciem silnie toksycznego gazu – fosforowodoru PH3. Ta specjalistyczna metoda przeznaczona jest do zwalczania szkodników magazynowych i szkodników drewna. Ponadto oferujemy ekologiczny, nowoczesny sposób odkażania, usuwania alergenów i uciążliwych zapachów z zastosowaniem ozonu.
 • Zwalczanie szkodników Kraków, sprzątanie strychów - Deratteam Deratteam oferuje zwalczanie szkodników oraz sprzątanie strychów. Wieloletnie doświadczenie w usługach DDD to gwarancja wysokiej jakości oferowanych przez nas usług.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Dezynsekcja-krakow.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com