Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Nebulasolutions.eu Wydruk etykiet z kodami kreskowymi gdziekolwiek jesteś (Katalog oprogramowanie)

Miniaturka domeny www.nebulasolutions.eu4 lat/aMini

Otwórz www.nebulasolutions.eu

Wydruk etykiet z kodami kreskowymi gdzie kolwiek jesteś.

Etykieta logistyczna w standardzie GS1 jest podstawowym i coraz bardziej popularnym wśród sieci handlowych sposobów znakowania jednostek logistycznych i transportowych służących do śledzenia przepływu towarów w otwartym łańcuchu dostaw. Etykieta taka zawiera dane w postaci kodu kreskowego GS1-128 zawierającego informacje identyfikujące daną jednostkę czyli numer SSCC oraz dodatkowo może zawierać informacje o zawartości takiej jednostki, nadawcy lub odbiorcy danej jednostki.

Rosnąca popularność zastosowania etykiet logistycznych czy bardziej ogólnie systemu GS1 powoduje iż coraz więcej firm poszukuje rozwiązań pozwalających na projektowanie i drukowanie etykiet systemu GS1. Rozwiązaniem odpowiadającym na te potrzeby jest program NebulaLabels umożliwiająca zaprojektowanie i drukowanie etykiet logistycznych zawierających wszystkie podstawowe numeru systemu GS1 (SSCC, GTIN, GLN i inne) oraz wszystkich Identyfikatorów Zastosowania (tzw. IZ'tów) zgodnie z wytycznymi Instytutu Logistyki i Magazynowania.

Program NebulaLabels to nie tylko etykiety logistyczne i system GS1. Program umożliwia znakowanie towarów, opakowań, metek, opasek, środków trwałych i innych przedmiotów za pomocą zaprojektowanych przez siebie etykiet. Etykiety mogą zwierać dowolne dane podane przez użytkownika lub pobrane z bazy danych i mogą być drukowane zarówno na specjalistycznych drukarkach przeznaczonych do druku etykiet jak również na pospolitych drukarkach laserowych lub atramentowych.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.nebulasolutions.eu teraz!

Skomentuj www.nebulasolutions.eu

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Urządzenia Auto ID Firma Kreski zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz obsługą sprzętu i oprogramowania służącego do automatycznej identyfikacji towarów i produktów w oparciu o kody kreskowe. W swojej ofercie posiadamy także komputery i tablety przemysłowe, monitory wielkoformatowe, urządzenia potrzebne do budowy sieci, materiały eksploatacyjne i wiele innych.
 • Generator kodów kreskowych EAN-8, EAN-13 i EAN-128 Popularności kodów kreskowych nie oparły się też firmy zajmujące się transportem: każda paczka, paleta jest oznakowana kodem kreskowym. Rodzaje kodów kreskowych: kody kreskowe EAN-8, Kod kreskowy EAN-13, kody kreskowe EAN-128, kody kreskowe 2 z 5, standard kody kreskowe 2 z 5 przeplatane oraz wiele innych w tym generatorze kodów!
 • Aplikacje mobilne Android wykonujemy - YarMobile Tworzymy aplikacje mobilne Android na zamówienie: rozrywkowe, biznesowe, mobilne wersje serwisów i inne. Specjalizujemy się w środ. Android. Mamy zadowolonych klientów. Zapraszamy!
 • Druk samoprzylepnych plomb, etykiet, naklejek Usługi dla firm w zakresie samoprzylepnych oznaczeń i zabezpieczeń. Tabliczki znamionowe, długotrwałe, plomby holograficzne, gwarancyjne, serwisowe. Zabezpieczenia drukiem świecącym w UV.
 • Automatyczna Identyfikacja - sklep internetowy W ofercie sklepu sukcesywnie pojawiają się produkty i usługi związane bezpośrednio z branżą Automatycznej Identyfikacji Danych z wykorzystaniem kodów kreskowych i technologii RFID.
 • Systemy automatycznej identyfikacji HDF Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1998r.. Specjalizujemy się w rozwiązaniach informatycznych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz w systemach automatycznej identyfikacji.
 • Automatyczna Identyfikacja Konsulting związany z tematyką systemów automatycznej identyfikacji danych z wykorzystaniem technologi opartej na kodach kreskowych jak i systemach radiowego przekazywania danych (RFID).
 • Etykiety papierowe COM4IT to inicjatywa profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży informatycznej. Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach opartych o systemy identyfikacji towarów itp.
 • Automatyczna identyfikacja W ofercie firmy Jantar znajdują się m.in. zaawansowane technologie oparte o ekrany dotykowe, specjalizowane komputery kasowe i oprogramowanie dedykowane do sieci supermarketów, systemy automatycznej identyfikacji, systemy i urządzenia kasowe...
 • kody kreskowe Unigawa - recepty, sprzedaż detaliczna i hurtowa. Produkujemy recepty, druki zabezpieczone oraz druki z kodem kreskowym. Dostarczamy recepty do lekarzy na terenie całego kraju. Producent zaprasza po recepty i druki numerowane.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Nebulasolutions.eu w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com