Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Importchiny.pl Import z Chin - współpraca i transport z Chin, import Chiny (Katalog transport i komu…)

Miniaturka domeny importchiny.pl5 lat/aSMS

Otwórz importchiny.pl

Import z Chin i transport z Chin

Oferujemy import z Chin w pełnym zakresie razem z organizacją transportu z Chin.

Wyszukiwanie dostawców i produktów w Chinach zgodnie z zapytaniem klienta (potrafimy wyszukać praktycznie każdy produkt).

Przygotowanie ofert, porównanie cen, przygotowanie zdjęć produktów. Wycena towaru razem z cłem z Chin i transportem z Chin.

W razie potrzeby organizujemy próbki towaru z Chin i wysyłamy je kurierem do Polski.

Ustalamy czas produkcji w Chinach, negocjujemy ceny z dostawcą chińskim, omawiamy szczegóły zamówienia w Chinach.

Na bieżąco nadzorujemy produkcję, sprawdzamy faktury, dokumenty transportowe.

Organizujemy kontrolę jakości towaru przed wysyłką, a także sprawdzenie firmy/fabryki w Chinach przed złożeniem zamówienia.

Weryfikujemy wiarygodność chińskich fabryk i firm handlowych na podstawie dokumentów, sprawdzamy licencje firm, dokumenty eksportowe, certyfikaty z Chin.

Importuj z Chin razem z JCC!

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Najlepsza firma z jaką współpracuję, polecam, rzetelna szybka i uczciwa obsługa ! Piotr P., 2015.02.10

Rzetelna firma, takich porządnych firm jest coraz mniej. Polecam import z Chin z tą firmą, pomagają też w odprawach celnych i transportach ! Waldek, 2014.11.05

Świetna firma, robią dla mnie całą obsługę importu z Chin, łącznie z odprawą celną w Hamburgu i transportem kołowym do Polski z Hamburga. Michał, 2013.03.19

Polecam, wiarygodna i rzetelna firma. Od 5 lat współpracujemy razem, doskonale pilotują każde zamówienie z Chin i mają bardzo dobre stawki za transport. Jacek, 2013.03.18

Skomentuj importchiny.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Towar z Chin Firma transportowo – spedycyjna Adecon, posiadająca siedzibę w Polsce i Niemczech, proponuje szeroki wachlarz usług. Oferowany jest między innymi transport drogowy kontenerów oraz międzynarodowa dystrybucja towarów. Dodatkowo, firma specjalizuje się w przewożeniu materiałów DR, które są wyjątkowo niebezpieczne. W portach, które są przez Adecon obsługiwane, proponuje się też możliwość magazynowania towarów klienta.
 • Spedycja i transport Firma C.Hartwig Gdynia S.A. oferuje usługi transportowe i spedycyjne, czyli kompleksową obsługę logistyczną - m.in. transport morski, lotniczy i samochodowy.
 • transport z chin - statkiem.pl Transport kontenerowy to podstawa działalności naszego przedsiębiorstwa. Pracujemy niezawodnie i rzetelnie. Naszym atutem jest nie tylko wieloletnie doświadczenie, lecz także szybka wycena kosztu transportu już przy zamówieniu on-line. Gorąco zapraszamy do współpracy!
 • Hurtownia odzieżowa Odzieżowa hurtownia online, w której znajdują się produkty odzieżowe, RTV, AGD, galanteria, obuwie oraz wiele innych. Na stronie zrobisz zakupy hurtowe.
 • import z chin - sprawdzenie firmy z Chin Sprawdź czy chińska firma jest wiarygodna. Sprawdź KRS chińskiej firmy. Zobacz czy to producent czy pośrednik. Już w 72h sprawdzisz czy firma z Chin jest wiarygodna. Sprawdzamy rejestry firm z Chin.
 • Andar s.c. - hurtownia AGD, zabawek oraz upominków ANDAR s.c. - zapraszamy do hurtowni zabawek, upominków oraz AGD. W naszej ofercie mamy ponad 4300 produktów. Atrakcyjne ceny oraz wygodne i przyjemne zakupy w hali samoobsługowej gwarantowane!
 • Nagrobki, grobowce GranitStyl Nagrobki GranitStyl to firma kamieniarska. Specjalizujemy się w wykonawstwie nagrobków, projektowaniu ekskluzywnych wzorów nagrobków.
 • O transporcie morskim, konosamentach, kontenerach Strona jest poświęcona wiedzy o transporcie morskim, dokumentach przewozowych, konosamentom, kontenerom, spedytorom i armatorom oraz informacje o portach. Można sprawdzić gdzie jest kontener.
 • Hurtownia zabawek ICOM Firma ICOM zajmuje się sprzedażą hurtową zabawek oraz ich dystrybucją do hurtowych odbiorców na terenie całego kraju. Tradycje handlowe firmy ICOM na rynku zabawek, sięgają początku lat 90-tych.
 • Hurtownia, import z chin Centrum Handlu Hurtowego CHH. Oferty bezpośrednio od importerów, producentów. Hurtownia Internetowa. Zaopatrzenie Hurtowni. AGD, RTV, GSM, ZABAWKI, 4ZŁ.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Importchiny.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com