Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Megamocni.pl Portal społecznościowy dla niepełnosprawnych (Katalog niepełnosprawni)

Miniaturka domeny megamocni.pl5 lat/aMini

Otwórz megamocni.pl

Portal Osób Niepełnosprawnych

Otwarty dla każdego:

MM logo

 • Społeczność i przyjaźni ludzie,

 • Wiele ciekawych artykułów Czytelnia czyli tematy ludzi, problemy, intrygujące sprawy, akcje charytatywne,

 • Symulacja zmiany wyglądu 3D, przyjazne i nieprzyjazne miejsca dla niepełnosprawnych,

Jak nas widzą:

Portal dla każdego i warty uwagi!

-- Agata

Zapraszamy do wspólnego działania na rzecz osób niepełnosprawnych ale również do miłego spędzenia czasu razem z innymi użytkownikami...

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Ja tam znalazłem coś w moim temacie. Nie jestem co prawda niepełnosprawnym ale niestety alkoholikiem i tam jest ten problem poruszony w cyklu "Piszę ja i mówię nie tylko o sobie..." - gość opisuje problem i swoje przeżycia - Super Lektura!! Polecam michał, 2013.06.22

Skomentuj megamocni.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 9 podobnych stron WWW:

 • Muzea Lubelszczyzny dla osób niepełnosprawnych Głównym celem Informatora jest promocja dóbr kultury w województwie lubelskim wśród osób z niepełnosprawnością z jednoczesnym przedstawieniem dostępności poszczególnych obiektów muzealnych ze względu na rodzaj niepełnosprawności. Przedstawiona charakterystyka dostępności poinformuje w jakim zakresie oraz w jaki sposób osoba niepełnosprawna ma się przygotować do zwiedzania wybranego muzeum.
 • portal społecznościowy Tobum Tobum jest portalem społecznościowym. Stwórz swój profil i upiększaj go w Tobum. Dziel się z muzyką, filmami oraz obrazami! To wszystko i wiele więcej na Tobum.
 • Informacje o niepełnosprawnych - my, wy, ONi... Mój blog zawiera wybrane tematy związane z osobami niepełnosprawnymi. Są to ciekawostki, opinie własne czy porady. Tu znajdziesz informacje o ulgach rehabilitacyjnych, zasiłkach opiekuńczych i innych luźnych kwestiach dotyczących osób niepełnosprawnych. Zapraszam serdecznie na moją stronę oraz czynne uczestnictwo w jej tworzeniu. Dyskusja odbywa się poprzez komentowanie moich wpisów. Chętnie odpowiem na każde pytanie związane z tematyką serwisu.
 • Gry - CDA Witryna oferuje rozbudowany katalog gier online oraz prosty hosting plików wideo. Rejestracja w portalu oraz korzystanie z jego zasobów jest bezpłatne.
 • Vouz.PL - Twoje miejsce w sieci portal społecznościowy. Po rejestracji na portalu możesz wysyłać zdjęcia, filmy, pliki, obrazki i informacje oraz rozmawiać ze znajomymi. Na Vouz można także tworzyć grupy zainteresowań.
 • portal społecznościowy Zdolniacha.pl Nie ma czegoś takiego jak my. Bo my tu tylko projektujemy i wykonujemy. A wszystko, co naprawdę w tym portalu wartościowe, kreujecie Wy. To Wasz talent, Wasza praca i Wasza determinacja.
 • portal społecznościowy Razem-Online www.razem-online.pl to portal społecznościowy w którym poznajemy nowych ludzi jak i starych znajomych. W portalu tym możemy dodawać: zdjęcia, filmiki, blogi, grupy, pliki, newsy, artykuły.
 • Wyspiarze.ie - polska społeczność na Wyspach Wyspiarze.ie - polski portal społecznościowy na Wyspach. Zycie i praca w Irlandii, codzienna dawka informacji z Zielonej Wyspy, fakty i dyskusje. Dołącz do polskiej społeczności na Wyspach. Załóż konto!
 • Portal dla osób niepełnosprawnych Portal dla osób niepełnosprawnych, forum dla osób niepełnosprawnych. Aktualności, dyskusje, poradniki. Społeczność osób niepełnosprawnych.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Megamocni.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com