Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Zaburzony.pl.tl Dla zaburzonych i tych, których interesują "zburzenia" (Katalog psychologia)

Miniaturka domeny www.zaburzony.pl.tl4 lat/aMini

Otwórz www.zaburzony.pl.tl

Jestem tutaj, by przybliżyć Wam świat osób zaburzonych psychicznie, ale także pomóc, doradzić. Nazywam się Krystian. Jestem pisarzem. Mam Zespół Aspergera. Są to całościowe zaburzenia rozwojowe mieszczące się w spektrum autyzmu.

Od zawsze jestem inny a Ty nigdy nie zobaczysz świata tak jak widzę go ja... Za wszelką cenę chcę pokazać społeczeństwu, że chory nie znaczy gorszy. Udało mi się dotrzeć do wielu moją książką "Spektrum", lecz chcę jeszcze bardziej wykonywać swoją własną "misję"...

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.zaburzony.pl.tl teraz!

Skomentuj www.zaburzony.pl.tl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Terapia Biofeedback Kraków Biofeedback jest skuteczną, bezpieczną a zarazem przyjemną metodą terapeutyczną, opartą na wyspecjalizowanej technice komputerowej, prowadzącą do poprawy efektywności pracy naszego mózgu. Terapia Biofeedback służy do wzmocnienia kontroli nad procesami zachodzącymi w naszym organizmie, zrelaksowania się, wyciszenia, radzenia sobie ze stresem, z własnymi emocjami, pobudzenia kreatywności i pozytywnego myślenia. Wpływa na poprawę szybkości i efektywności uczenia się.
 • Strona o Logopedii - rehabilitacja logopedyczna Strona poświęcona logopedii i wszelkim zaburzeniom komunikacji językowej. Zawiera wyjaśnienie podstawowych terminów logopedycznych - czym jest logopedia, wada wymowy oraz jej poszczególne rodzaje. Pedagog i logopeda w mieście Kraków radzi jak postępować w przypadku wystąpienia różnych problemów językowych. Przedstawia także i krótko charakteryzuje etapy rozwoju mowy.
 • Terapie logopedyczne ALFA - to prywatny gabinet logopedyczny w Toruniu. Naszym zadaniem jest pomoc dzieciom z problemami w nauce. Jeżeli widzisz, że Twoje dziecko ma problem z czytaniem, pisaniem lub mówienie ,np. jąka się powinieneś się jak najszybciej do nas zgłosić. Prowadzimy terapie dysleksji i Autyzmu. Dzieci uczestniczące w terapiach prowadzonych przez logopedę Aleksandrę Szymańską szybko czynią postępy. Doświadczenie pani logopedy sprawia, że dzieci w gabinecie logopedycznym ALFA czują się bezpieczne i szczęśliwe.
 • Komora hiperbaryczna Warszawa Terapia hiperbaryczna jest to naturalna metoda leczenia różnych chorób, polegająca na oddychaniu czystym tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia wytwarzanego w komorze hiperbarycznej.
 • Marta Melka-Roszczyk - psycholog w Poznaniu Nie radzisz sobie ze stresem? Czujesz się coraz gorzej? Może już czas poszukać pomocy? Nie czekaj aż będzie gorzej. Już dziś zacznij szukać pomocy. Nazywam się Marta Melka-Roszczyk. Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Mam bardzo duże doświadczenie w zawodzie terapeuty. Jestem po to aby Ci pomóc.
 • Objawy Chorób Strona zawiera opis najważniejszych objawów, głównych przyczyn oraz sposobów leczenia wielu chorób i schorzeń z którymi zmaga się współcześnie ludzkość, takich jak np. depresja, schizofrenia czy nerwica.
 • Zobacz świat ludzi zaburzonych Takich jak ja nazywają Aspie - ludzi z Zespołem Aspergera. Pisanie jest moim sposobem uzewnętrzniania się. Witaj w moim autystycznym świecie!
 • Przedszkole Gniezno Przedszkole w Gnieźnie Mistrzowie Zabawy to doskonałe miejsce, w którym dzieci z różnych środowisk mogą się razem integrować. Zapraszamy.
 • Logopeda Strzelin Nasze Stowarzyszenie udziela całkowitej, specjalistycznej pomocy osobom niepełnosprawnym i chorym. Wykonujemy usługi od 1991 roku na terenie pięknego miasta, jakim jest Strzelin. W naszym stowarzyszeniu funkcjonuje neurolog, psychiatra oraz logopeda. Poza tym prowadzimy szkołę specjalną, przedszkole integracyjne oraz ognisko muzyczne.
 • Rodzinna księgarnia edukacyjna - pomoce dla pedagogów i rodziców Edukacyjna księgarnia internetowa dla pedagogów, terapeutów, rodziców i dzieci. Książki, gry i multimedia. Duży wybór pomocy edukacyjnych. ADHD, Autyzm, dysleksja, logopedia oraz niepełnosprawność - terapia dziecka i wychowanie.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Zaburzony.pl.tl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com