Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Neurologprzygodzice.pl Ból kończyn - Neurolog Janusz Miętkiewicz (Katalog choroby)

Miniaturka domeny www.neurologprzygodzice.pl8 lat/aSMS

Otwórz www.neurologprzygodzice.pl

Janusz Miętkiweicz to specjalista w zakresie neurologii. Praktyka lekarska prowadzona jest na podstawie wieloletniego doświadczenia. Gabinet, znajdujący się w dogodnej lokalizacji w Przygodzicach, jest dostępny dla pacjentów już od 1987 roku. Do głównych usług, świadczonych przez lekarza, zaliczamy leczenie bólów głowy i wszelkich schorzeń z tym związanych.

Pomoc otrzymają też wszystkie osoby cierpiące na takie dolegliwości jak choroba Parkinsona czy Alzheimera, w każdym stadium zaawansowania. Pacjentom zapewnione są także kompleksowe badania neurologiczne, które są potrzebne do postawienia prawidłowej diagnozy. Do zakresu świadczonych usług zaliczamy także okresowe badania pracowników, w tym badania wysokościowe.

Pacjentów prosimy o każdorazową rejestracje telefoniczną celem wybrania dogodnego terminu wizyty.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.neurologprzygodzice.pl teraz!

Skomentuj www.neurologprzygodzice.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z grudnia 2021: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Twój neurologopeda w Poznaniu Gorąco zachęcamy do korzystania z usług w ramach logopedii, neurologopedii w gabinecie "Co Ty Powiesz" zlokalizowanym w Poznaniu. Świadczone usługi mają na celu zwalczanie objaw takich chorób jak afazja, jąkanie, dyzartria. W ofercie znajdą Państwo przykładowo: regulatory funkcji MFS, terapię pedagogiczną, terapię prowadzoną zgodnie z założeniami Metody Krakowskiej, czy naukę czytania metodą sylabową. Zapraszamy do Co Ty Powiesz!
 • Sklep medyczny - Producent i dystrybutor sprzętu Firma Meden-Inmed zajmuje się konstrukcją, produkcją oraz sprzedażą sprzętu i urządzeń medycznych w zakresie rehabilitacji, urologii, neurologii, chirurgii, otolaryngologii, ortopedii i artroskopii. Zapraszamy.
 • Oferta najlepszych logopedów z Wrocławia Dobry gabinet neurologopedyczny we Wrocławiu zaprasza wszystkich rodziców, którzy borykają się z wadami komunikacyjnymi swoich dzieci. Zapewniamy opiekę logopedy i neuroogopedy w najlepszym gabinecie integracji sensorycznej oraz Wrocławskim gabinecie neurologopedycznym. Zajęcia odbywają się we Wrocławiu w Centrum Terapii i Rozwoju Kraina Skarbów. Zapraszamy!
 • Specjalista neurolog oraz Pracowania EMG Gabinet neurologiczny dr Katarzyny Toruńskiej specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń neurologicznych takich jak: - tężyczka - cieśń nadgarstka - SLA - migrena - padaczka - udar mózgu - polineuropatia - borelioza. W gabinecie są też przeprowadzane badania EMG bez użycia igieł. Dr Katarzyna Toruńska opracowała test tężyczki, który można przeprowadzić online. Jest od pierwszym etapem zdiagnozowania schodzenia – tężyczki utajonej.
 • Usługi medyczne Przychodnia medyczna z Kobyłki obok Wołomina serdecznie zaprasza do skorzystania z profesjonalnych pomocy medycznej. W CM Poprzeczna posiadamy doswiadczonych specjalistow, lekarzy, którzy to rzetelnie zbadają i postawia diagnozę. W naszej przychodni medycznej dysponujemy wieloma lekarzami. Wybierz nas i nasze kompleksowe badania i najlepsi lekarze. Profesjonalne usługi dermatologa, diabetologa czy urologa dla Twojego zdrowia.
 • Zajęcia logopedyczne Zapraszam na zajęcia logopedyczne dla dzieci i dorosłych prowadzone przez doświadczonego logopedę z Gdyni. Zajęcia obejmują takie zagadnienia logopedii i neurologopedii jak: diagnoza, terapia i profilaktyka logopedyczna, logopedia medialna i artystyczna, emisja i higiena głosu, neurologopedia, wczesna interwencja, integracja sensomotoryczna (SI), a także warsztaty logopedyczne i edukacyjne dla dzieci i dorosłych. Zajęcia prowadzone są w Gdyni przy ulicy Wielkopolskiej 403. Zapraszam serdecznie.
 • Pomoc psychologa i psychiatry w Bydgoszczy Centrum Pomocy Psychiatrycznej, neurologicznej i Psychoterapii to zespół specjalistów psychiatrów, psychologów oraz neurologa oferujących kompleksową diagnostykę i leczenie różnorodnych problemów psychicznych i neurologicznych.
 • neurolog dziecięcy Wrocław - neurologia dziecięca neurolog dziecięcy oraz pediatra Maria Wojdyło przyjmuje pacjentów w swoim gabinecie we Wrocławiu. Wykonuje badania neurologiczne wcześniaków, dzieci z niską masą urodzeniową czy urazami okołoporodowymi. Zajmuje się małymi pacjentami z porażeniem mózgowym, zaburzeniami czynności ruchowych czy wrodzonymi uszkodzeniami układu nerwowego. Prowadzi badania elektromiograficzne, jakie pozwalają na sprawdzenie czynności nerwów obwodowych oraz mięśni.
 • Bóle głowy Gdańsk - Leczenie bólów głowy Gdańsk Profesor medycyny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego Walenty Nyka prowadzi prywatną poradnię neurologiczną. Jej siedziba znajduje się w Gdańsku. Lekarz neurolog przyjmuje pacjentów cierpiących na rozliczne choroby neurologiczne, skarżących się na przewlekłe bóle głowy, nóg czy kręgosłupa. Jeżeli dolegliwości te utrzymują się długo, nie należy ich zaniedbywać, bowiem ich podłożem może być problem neurologiczny. Profesor Walenty Nyka zajmuje się leczeniem padaczki, rwy kulszowej i barkowej.
 • Diagnostyka padaczki Płock Lekarz medycyny Hanna Owczarz-Kośmider prowadzi gabinet neurologiczny w Płocku. Realizuje profilaktyczne i diagnostyczne badania EEG u dzieci oraz dorosłych. Udziela konsultacji w obszarze oceny zaburzeń umysłowych, leczenia zaburzeń pamięci oraz zaburzeń polekowych. Zajmuje się stwardnieniem rozsianym, prewencją udaru mózgu i opieką po wcześniej przebytych udarach. Lekarz wykonuje badania elektroencefalograficzne po urazach czaszkowo-mózgowych, w razie zaburzeń funkcji poznawczych oraz kłopotów z pamięcią.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Neurologprzygodzice.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2021 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com