Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Stopklatka.pl Kino (Katalog kino i film)

Miniaturka domeny www.stopklatka.pl5 lat/aSMS

Otwórz www.stopklatka.pl

STOPKLATKA zawiera szczegółowe informacje na temat filmów (w tym:

streszczenia, informacje o produkcji, galerie zdjęć, zwiastuny,

informacje o twórcach i obsadzie) oraz daty premier kinowych, wideo, DVD

oraz Video CD. Na naszych stronach nieustannie uaktualniane są

wydarzenia i ciekawostki ze świata filmu, w tym obszerne informacje o

festiwalach i nagrodach filmowych. Imprezy to jeden z najobszerniejszych działów tego typu w Internecie.

Znaleźć można tu wszystkie informacje na temat nadchodzących, bieżących

oraz zakończonych imprez filmowych. Prowadzone są także takie, jak:

biografie i filmografie ludzi filmu, recenzje, felietony filmowe, box

office, rekomendacje telewizyjnych projekcji filmów, wirtualne kino,

zawierające najnowsze zwiastuny filmów, muzyka filmowa oraz konkursy.

W naszym serwisie działa system łączenia poszczególnych osób z

wydarzeniami i filmami, który umożliwia bardzo dokładne śledzenie

wszelkich informacji na temat danej osoby i wydarzenia.

Na początku 2001 uruchomiliśmy serwis WAP. Znaleźć można u nas repertuar z ponad 80 kin w całej Polsce.

Dodatkową atrakcją są witryny filmowe skupione wokół projektu Strony specjalne.

Obecnie jest ponad 25 stron poświęconych aktorom, twórcom filmowym,

filmom i serialom. Strony te są tworzone przez miłośników świata filmu,

utrzymywane na naszym serwerze i promowane na stronach serwisu.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

bardzo dobra strona i to darmowa zupełnie murek, 2013.11.02

Skomentuj www.stopklatka.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Strona kulturalna z przydatnymi linkami Witryna kulturalno-rozrywkowa, prezentująca wyselekcjonowane, wartościowe linki do stron z dziedziny kultury i rozrywki. Serwisy literackie, Filmowe, muzyczne i sporo innych. Polecamy!
 • Archiwizacja wideo, audio i foto Skanujemy Filmy 8 mm i super 8 mm. Wykonujemy cyfrowy retusz Filmów 8 mm. Przegrywamy kasety wideo VHS, s VHS, VHS c, Hi 8, Digital 8, mini DV. Skanujemy zdjęcia, negatywy, dokumenty, slajdy, zdjęcia na szkle. Przegrywamy Filmy 16 mm. Kopiujemy i odnawiamy nagrania z taśm i kaset magnetofonowych. Naprawiamy uszkodzone nośniki audio, wideo, foto.
 • Nagrania lektorskie do Filmu i reklamy Nagrania głosu lektora do Filmu oraz lektor do reklamy telewizyjnej i radiowej. Głos do systemów IVR, zapowiedzi telefonicznych i automatycznej sekretarki. Lektor do Filmu korporacyjnego, internetowego oraz multimediów, Filmu szkoleniowego i instruktażowego. Nagrania dla sieci sklepowych, galerii handlowych. Usługi lektorskie dla stacji telewizyjnych i radiowych. Udźwiękowienie zagranicznych wersji reklam telewizyjnych oraz Filmów korporacyjnych i Filmów o produktach. Nowoczesne studio nagrań.
 • Nagrania lektorskie Studio Lektoriusz oferuje usługi lektorskie wszelkiego rodzaju - od zapowiedzi telefonicznych po nagranie audiobooka. Powiem wszystko - to motyw przewodni studia. Zapraszamy na naszą stronę WWW!
 • Filmowanie z lotu ptaka DronEye to firma oferująca profesjonalne usługi związane z kręceniem dronem. Mamy licencję operatora UAV, dzięki której legalnie wznosić się na znacznych wysokościach. Nasza firma mieści się na terenie Katowic, lecz usługi quadrocopterami realizujemy również na terenie Śląska i całej Polski, a nawet Europy. Planujesz zakup mieszkania? DronEye pokaże dla Ciebie widok z okien na Twoim piętrze. Wykonujemy Filmy i zdjęcia dronem, jak również fachowe ortofotomapy.
 • Wyszukiwarka dobrych Filmów w programie TV Strona znajduje dobre Filmy w dzisiejszym programie telewizyjnym. Zaznacz swoje kanały i znajdź dobry Film w telewizji. TVP 1, TVP 2, TVP Kultura, Polsat, TV4, TVN, TVN Siedem jak i również TV Puls... Polecamy!
 • Portal poświęcony muzyce Filmowej Na portalu można znaleźć ciekawostki dotyczące muzyki Filmowej, słynnych kompozytorów oraz kina opartego o taniec i muzykę. Strona oferuje rankingi musicali, Filmów tanecznych i gwiazd Filmowych. Przedstawia również biogramy wielkich osobowości muzyki Filmowej, a także informacje o historii muzyki w kinie.
 • Strony internetowe, Filmy i zdjęcia reklamowe Oferujemy dynamiczne, mobilne i responsywne strony internetowe szyte na miarę. Nowoczesny design, który podnosi prestiż każdej witryny internetowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko strony internetowe ale również Filmy i zdjęcia reklamowe. W naszej firmie pracują ludzie z bogatym doświadczeniem, którzy znają aktualne trendy. Działamy na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
 • Księgarnia internetowa Świat Książki to księgarnia internetowa. Udostępniamy literaturę dla dorosłych i najmłodszych, w tym albumy, wyselekcjonowane eseje, poradniki z zakresu informatyki, ezoteryki oraz wielu innych dziedzin. Oddajemy do dyspozycji podręczniki szkolne, książki elektroniczne, muzykę we wszystkich gatunkach, Filmy polskie i zagraniczne. Dodatkowe kategorie to zabawki i artykuły papiernicze.
 • Sprzęt stereo, głośniki i kolumny Jeśli poszukujecie bardzo wysokiej klasy sprzętu audio, wideo oraz akcesoriów to zapraszamy do naszych kompleksowych sklepów stacjonarnych zlokalizowanych w większych miastach naszego kraju, w celu łatwiejszej dostępności dla klientów. Nasz salon posiada również unikatowy sklep internetowy, który znajduje się pod adresem www.salonydenon.pl. Na stronie odnajdziecie wiele produktów przez nas sprzedawanych, potrzebne informacje na temat lokalizacji salonów oraz o dostępnych promocjach w naszych salonach.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Stopklatka.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com