Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Independenttrader.pl Niezależny portal finansowy - Independent Trader (Katalog informacja finan…)

Miniaturka domeny independenttrader.pl5 lat/aSMS

Otwórz independenttrader.pl

Jak inwestować w złoto i srebro

Celem portalu jest edukacja finansowa. Postaram się pokazać międzynarodowe finanse w szerokim spektrum tak, aby pomóc zrozumieć współzależności pomiędzy rynkami. Dzięki temu poznacie zarówno przyczyny kryzysu jak i instrumenty finansowe i bedziecie w stanie wybrać niedoszacowane aktywa oraz skupić się na inwestowaniu z dala od tłumu.

Prawdziwe inwestowanie polega moim zdaniem na odnajdywaniu wartości w niedoszacowanym walorze oraz cierpliwym oczekiwaniu, aż dostrzegą go masy. Nie ma ono nic wspólnego ze skakaniem z waloru na walor wraz z trendami promowanymi przez czerwone krawaty. Nie znajdziecie na tym blogu komentarzy dotyczących tego o co akurat powiedział Wieki BB czy Super Mario oraz jaka powinna być wycena np. Facebooka. Tego typu wypowiedzi pozostawiam medialnym ekspertom. Zamiast tego postaram się dostarczyć rzetelną analizę długoterminowych trendów pomijając chwilowe perturbacje.

Wytłumaczę jak funkcjonują rynki finansowe i dlaczego rozszerzający się na cały świat kryzys gospodarczy to najlepszy moment by bezpiecznie ulokować swoje oszczędności w złoto i srebro.

Dowiedz się co na czeka w 2013 roku:

 • Czy warto inwestować w nieruchomości?

 • Prognozy finansowe czyli co sie będzie działo na świecie
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz independenttrader.pl teraz!

Skomentuj independenttrader.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 6 podobnych stron WWW:

 • jak inwestować Klub Inwestorów to witryna internetowa, na której dowiesz się jak i gdzie inwestować pieniądze. Jesteśmy także platformą umożliwiającą bezpieczne lokowanie kapitału.
 • W co inwestować - InwestujTu.pl Jeśli posiadamy większe sumy gotówki i nie wiemy, co z nimi zrobić, to dobrym rozwiązaniem jest ich zainwestowanie. Niekonieczne w klasyczne i często wybierane lokaty, ale w taki sposób, który pozwoli nam zarobić w bardziej zaawansowany sposób, bez często obserwowanego zbyt dużego ryzyka, które co gorsza nie zostawia po sobie pustki, ale realne straty. Warto podejmować decyzje w świadomy sposób. Dzięki temu działamy zgodnie z planem i wiemy, jakie słabe oraz mocne strony mają nasze inwestycje. Zapraszamy!
 • Grupowe inwestowanie w ziemię rolną - United Investors W dobie kryzysu firm inwestycyjnych niezastąpionym aktywem pozostaje ziemia, a w trakcie globalnego ziemia rolna, jako jedyne aktywo, wciąż cieszy się wzrostem wartości. United Investors prowadzi grupowe inwestycje w ziemię rolną oraz zarządza procesem inwestycyjnym, dbając o zadowolenie i zysk swoich klientów. Inwestycje ziemskie prowadzone przez United Investors są unikalne na skalę Polski- jest to pionier tego typu usług na polskim runku. Zachęcamy do inwestowanie w ziemię razem z United Investors.
 • Zarabianie na giełdzie Investorsi - polski serwis o finansach i zarabianiu na giełdzie i forex. Z pasją poświęcamy się tematyce rynków kapitałowych i inwestowaniu pieniędzy. Poruszamy tematykę giełdy i rynku walutowego. Dzięki informacjom i narzędziom finansowym możesz korzystać z wiedzy, która pozwoli Ci zarabiać skutecznie pieniądze.
 • GPW - gra Blog opisuje podstawowe zagadnienia związane z tematyką giełdy - jak zacząć oraz jak grać tak aby nie stracić oraz osiągnąć niezależność finansową.
 • Inwestycje Giełdowe Portal Inwestycje-Giełdowe to nauka inwestycji w akcje w oparciu o wykres świecowy dla tych, którzy: a) zaczynają swoją przygodę z giełdą. b) chcą ją zacząć jeszcze raz. c) chcą się uczyć czegoś nowego.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Independenttrader.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com