Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Teleopieka24.pl Zdrowy Senior - Teleopieka24 (Katalog medycyna)

Miniaturka domeny www.teleopieka24.pl6 lat/aSEO

Otwórz www.teleopieka24.pl

Teleopieka Kardiologa

Starość nie jest już tematem tabu. Witryna eleopieka24 jest w całości poświęcona seniorom, przełamując obecny wizerunek osób starszych. Wartości jakie chcemy wypromować przez stronę to aktywizacja seniorów, zachęcanie ich do codziennej aktywności fizycznej i społecznej. Na łamach bloga znajdują się również informacje jak dbać o serce aby dłużej cieszyć się życiem, jak z niego korzystać, jakie są najnowsze trendy w w Świecie dla seniorów.

Teleopieka24 to też propagowanie nowoczesnych rozwiązań telemedycznych, które przede wszystkim są cenne dla seniorów i polepszają opiekę medyczną dla tej grupy ludzi. Jednym z nich jest telekardiologia, która umożliwia stały kontrolę stanu zdrowia chorych pacjentów, w szczególności tych z zaburzeniami rytmu.

Teleopieka w tym przypadku polega na badaniu ekg przez telefon z domu pacjenta i 24-godzinnym dostępie do kardiologa, monitorującego pracę serca zdalnie z placówki medycznej. Naszym zadaniem jest informowanie w zakresie chorób serca i ich zapobieganiu.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Strona jest doskonała dla opiekunów osób z demencją , bo można bez wychodzenia z domu otrzymać diagnozę , co nie zdarza się często , gdy czekamy na lekarza pierwszego kontaktu. Ewa Madej, 2013.02.27

Skomentuj www.teleopieka24.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2019: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 1 podobnych stron WWW:

 • Telemedycyna bliżej Ciebie Strona poświęcona wartości telemedycyny w Polsce i na Świecie. Zawiera ważne informacje na temat korzyści płynących ze stosowania telemedycyny w opiece medycznej, raporty i filmy opisujące jej misję. Ta nowa dziedzina medycyny stosowana jest w kardiologii, nadając jej nowy wymiar i usprawniając diagnostykę chorób serca. Telekardiologia pomaga kardiologowi zdalnie dokonać e-diagnozy chorego i zrobić badanie ekg serca przez telefon, gdy jest w domu. Nowy sektor e-zdrowia, w którym teleopieka przyspiesza...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Teleopieka24.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com