Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

SapKielce.hpu.pl Stowarzyszenie Archiwistów Polskich Oddział Kielce (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny sapkielce.hpu.pl5 lat/aMini

Otwórz sapkielce.hpu.pl

Stowarzyszenie Archiwistów Polskich prowadzi kursy kancelaryjno-archiwalne I i II stopnia, które dają możliwość zdobycia pełnych kwalifikacji zawodowych do pracy na stanowisku archiwisty zawodowego i referenta kancelaryjnego.

Organizujemy także kilkugodzinne seminaria kancelaryjno-archiwalne dla kadr

kierowniczych firm i instytucji oraz doraźne szkolenia mające na celu wdrożenie

określonych przepisów kancelaryjno-archiwalnych.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Strona na którą czekałem. archiwista, 2013.01.30

Dobra, przejrzysta strona. Polecam. Przemek, 2013.01.30

Skomentuj sapkielce.hpu.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Poszukiwania genealogiczne i archiwizacja Oferuję prowadzenie badań genealogicznych i innych kwerend archiwalnych z terenu województwa Wielkopolskiego oraz regionów przyległych. Bazują one na księgach metrykalnych, meldunkowych, sądowych, aktach. Prowadzone są na materiale spisanym po polsku, niemiecku i łacinie. Dodatkowo oferuję także tłumaczenie dokumentów pisanych po niemiecku lub łaciną oraz opracowanie końcowej monografii historycznej dotyczącej danej rodziny. Oferuje się również prowadzenie prac archiwalnych przy porządkowaniu instytucji.
 • Euroarchiv - archiwizacja dokumnetów Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania dokumentacją i tworzenia archiwów. Oferta skierowana zarówno do instytucji państwowych, samorządowych, spółdzielczych, prywatnych firm z całego kraju.
 • Nikodem - regały metalowe i szafy metalowe Wyposażamy firmy, sklepy oraz obiekty sportowe w regały metalowe oraz szafy metalowe. Posiadamy w ofercie: regały magazynowe wtykowe, regały metalowe skręcane, regały sklepowe, regały o dużej rozpiętości, szafki BHP i szafy skrytkowe. Zapraszamy!
 • Meble biurowe i metalowe Vaios: krzesła, biurka i fotele Niskie ceny na szafy metalowe, meble biurowe i gabinetowe. Na stronie oferta na meble biurowe i metalowe: krzesła, fotele, biurka, szafy, szafy szkolne i meble gabinetowe. Szafy socjalne i szafy aktowe do biura. Meble biurowe i szafy metalowe - Vaios: krzesła, fotele, biurka a także szafy metalowe. Do sklepów i magazynów w ofercie jeszcze regały magazynowe, regały handlowe i regały archiwalne.
 • Przeprowadzki Tychy Trans - Speed Tychy przychodzi zawsze z pomocą gdy potrzebują państwo pomocy w przeprowadzkach, transportach drewna lub przeniesienia firmy.
 • Genealogia Nasz projekt to interaktywna wyszukiwarka aktów z archiwum Diecezji Radomskiej, która umożliwi państwu bezpłatne zbadania swojej genealogi..
 • archiwum muzyki archiwum najpopularniejszych gatunków muzyki, zawierające zarówno nowości płytowe z bieżących lat jak i płyty starsze wydane już od 1992 roku.
 • Materiały biurowe do archiwizacji Bezkwasowe teczki, pudła i inne akcesoria biurowe do archiwizacji dokumentów w archiwach zakładowych i składnicach akt: - po bardzo konkurencyjnych cenach, o najwyższej, udokumentowanej jakości, zapewniamy pewną i szybką realizację zamówień, na terenie całego kraju.
 • Meble metalowe Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy na www.inventivegroup.pl, która zajmuje się produkcją mebli, mebli metalowych i regałów przesuwnych.
 • Podpis elektroniczny w 10 min. Oferta to obsługa informatyczna - podpis elektroniczny. Elektroniczna archiwizacja dokumentów oraz szkolenia oraz pomoc zdalna dla użytkowników na zasadzie Helpdesku, archiwizacja i backup danych, inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania, monitorowanie legalności, serwis sprzętu i oprogramowania, opieka nad systemami Windows, Linux, usługi zdalnego dostępu VPN, projektowanie i utrzymanie sieci LAN, administracja bazami danych, kompleksowa opieka nad stacjami roboczymi...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Sapkielce.hpu.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com