Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Studioidylla.pl Fish Spa (Katalog firmy - zdrowie …)

Miniaturka domeny www.studioidylla.pl5 lat/aSMS

Otwórz www.studioidylla.pl

Studio Idylla - Fish Spa w Zabrzu

Nowy salon kosmetyczny Studio Idylla, z siedzibą przy ulicy Wolności 21 w Zabrzu posiada w ofercie Fish Manicure Spa i Fish Pedicure Spa. Oba zabiegi wykonują rybki Garra Rufa (Dr Fish), które żywią się martwym naskórkiem. Zabieg zaczyna się od dezynfekcji rąk bądź nóg i dokładnego przejrzenia naskórka pod względem dermatologicznym. Wszelkie przerwania tkanki, zmiany dermatologiczne, choroby zakaźne, cukrzyca są przeciwwskazaniami do zabiegu w Fish Spa. Następnie klient siada na wygodnym fotelu i wkłada stopy lub dłonie do akwarium.

Rybki zjadając martwy naskórek wykonują mikromasaż, który pozwala niesamowicie odprężyć całe ciało. Garra Rufa nie bez przyczyny nazwane są Dr Fish. Podczas jedzenia wytwarzają enzym zwany ditranolem, który działa zbawiennie na nasz naskórek, powoduje, że skóra jest miękka, nawilżona i młodsza. Rybki nie posiadają zębów, dlatego nie mają możliwości ugryzienia. Zabiegi trwają 40 min i wykończone są masażem stóp lub rąk, bądź http://www.studioidylla.pl klasycznym, który wykonuje kosmetyczka. Oczywiście uwieńczeniem obu zabiegów może być również malowanie paznokci, manicure hybrydowy bądź żelowy, w zależności od potrzeb klienta.

Studio Idylla posiada szeroką ofertę z dziedziny Wellness&Spa. Można skusić się na profesjonalny masaż, stylizację fryzjerską lub zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało. Wszystko to w wyjątkowo miłej atmosferze i pod czujnym okiem specjalistów.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.studioidylla.pl teraz!

Skomentuj www.studioidylla.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 1 podobnych stron WWW:

 • Royal fish spa Słupsk Witamy w Royal fish spa. W prawdopodobnie najlepszym fish spa! Royal fish spa to nie tylko zabiegi za pomocą rybek Dr.Fish... Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą salonu.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Studioidylla.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com