Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Translax.eu Pisemne, ustne, lokalizacja i DTP - biuro tłumaczeń Translax (Katalog tłumaczenia)

Miniaturka domeny translax.eu5 lat/aSMS

Otwórz translax.eu

Biuro tłumaczeń TRANSLAX.eu

Logo TRANSLAX

Oferujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, tłumaczenia specjalistyczne, lokalizację stron internetowych i oprogramowania, wielojęzyczny skład DTP i druk.

Zapraszamy do darmowej i niezobowiązującej wyceny.

U nas nigdy nie płacą Państwo za powtórzenia! Tłumacze korzystają ze specjalnego oprogramowania wspomagającego proces tłumaczeniowy, które umożliwia automatyczne propagowanie tłumaczeń wszystkich identycznych zdań/fraz w tekście.

Cena tłumaczenia zależy od wielu czynników, np. formy (PDF, DOC, papier, pismo odręczne, tłumaczenie symultaniczne, kabinowe itp.), prędkości tłumaczenia oraz tematu. W przypadku większych zamówień przewidujemy atrakcyjne rabaty.

Tłumaczenia pisemne i korekty wykonywane są przez native speakerów, a tłumaczenia z języka obcego na obcy wykonywane są bezpośrednio, tj. z ominięciem pośrednictwa języka polskiego.

Wykonujemy między innymi tłumaczenia:

 • techniczne

 • informatyczne

 • prawnicze

 • finansowe

 • informatyczne

 • marketingowe

**Nasz zespół doświadczonych specjalistów – inżynierów, tłumaczy, grafików, korektorów i specjalistów DTP – oraz rygorystyczne procedury kontroli jakości gwarantują najwyższą jakość oraz zadowolenie naszych Klientów. Tłumaczenia weryfikują inżynierowie lub specjaliści z danej branży.***

Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Tłumaczenia pisemne i ustne, inżynieria lokalizacyjna, DTP i grafika.

Zakres usług:

 1. DTP - Desktop publishing:

OCR, ekstrakcja tekstu, przygotowanie do tłumaczenia, skład DTP po tłumaczeniu, pre-press oraz współpraca z drukarnią. Konwersja formatów nieedytowalnych do formatu MS Word lub otwartych formatów programów DTP. Przygotowywanie plików nieedytowalnych poprzez odtworzenie i odbudowanie plików nieedytowalnych w programie MS Word. Skład plików otwartych (INX, INDD, IDML, FM, MIF, SGML, PM, QXP, QXD itd.). Przygotowanie plików do publikacji w internecie lub do druku (naświetlenia).

 1. Tłumaczenia: techniczne: dokumentacje, instrukcje obsługi, książki serwisowe, instrukcje instalacji.

Informatyczne (IT): oprogramowanie, dokumentacja IT, procedury.

Handlowe: specyfikacje, oferty, teksty marketingowe, broszury.

Prawne: umowy, statusy, ustawy, regulacje, akty prawne, wyroki, gwarancje.

Ekonomiczne/Finansowe: bilanse, audyty, raporty.

 1. Mała poligrafia – Logotypy, ulotki, strony internetowe, broszury

Logotypy, ulotki, broszury, kalendarze, papeterie, koperty firmowe, wizytówki, książeczki, potykacze, roll-upy.

Projektujemy oraz realizujemy koncepcje projektowe klienta w zakresie tworzenia wizytówek, firmówek, papieru firmowego, kalendarzy, gadżetów z Państwa brandingiem, banerów, one way vision, roll-upów i innych. Istnieje również możliwość błyskawicznego wydruku oraz dostawy produktów pod wskazany adres.

Technologia

Oprogramowanie CAT – Trados, MemoQ, SDLX, SDL Studio, Across, Transit XV/NXT, Logoport, DejaVu, Wordfast, Metatexis, LocStudio

CAT – narzędzia wspomagające proces tłumaczenia. Zwiększamy tempo tłumaczenia oraz spójność terminologiczną.

Narzędzia CAT bardzo redukują koszty tłumaczeń. Tłumacząc np. stronę sklepu internetowego, na każdej podstronie poza opisem produktu znajdziemy wiele tekstów powtarzanych (stopki, drzewo menu, komentarze itp.). Dzięki CAT płacą Państwo tylko za tłumaczenie tekstów unikatowych! Powtórzenia na stronach www sięgają nawet 85% całości tekstu!

Referencje

Firma Translax na zlecenie firmy STM Sp. z o.o. zajmowała się tłumaczeniem na język francuski dokumentacji techniczno-rozruchowej do linii rozlewu napojów. Usługi firmy Translax były profesjonalne, szybko realizowane i odznaczały się najwyższą jakością. W pełni odpowiadały standardom branży oraz spełniały nasze wymagania językowe.

Zarówno pod względem tempa realizacji zleceń jak i jakości dostarczanych tłumaczeń, firma Translax zawsze spełniała nasze oczekiwania, często je przekraczając.

Przedstawiciel firmy Translax, Pan Rafał Kwiatkowski, jest przyjazny, otwarty i elastyczny oraz błyskawicznie reaguje na potrzeby klienta.

Pracownicy firmy są specjalistami, którzy szybko dostosowują się do wymagań.

Poziom obsługi zarówno od strony handlowej jak i technicznej jest wysoki, z zachowaniem wszelkich zasad fachowości, niezależnie od stopnia złożoności wykonywanych prac, jak również ich wartości.

Nasze dotychczasowe doświadczenia ze współpracy z firmą Translax pozwalają stwierdzić, że jest to partner godny zaufania i polecenia!

-- Monika Sobczyk (STM)

Wspolpracowalismy z firmą TRANSLAX przy kilku dużych projektach – łącznie niecałe 200 stron. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do jakości tłumaczenia, terminowości, ani profesjonalizmu tego wykonawcy i możemy go z czystym sumieniem polecić.

-- Anna Romanowicz (Atominium)

W nawiązaniu do specjalistycznej wizyty roboczej zorganizowanej przez Izbę Skarbową w Bydgoszczy w ramach Programu Komisji Europejskiej Fiscalis w dniach 7-11 czerwca 2010r. pragnę podziękować za usługi tłumaczenia symultanicznego świadczone przez TRANSLAX.

Wysoki poziom tłumaczenia miał duże znaczenie dla zaproszonych przez nas gości. Dzięki Państwa zaangażowaniu ww. wizyta przebiegała na wysokim poziomie i zakończyła się sukcesem. Dziękuję za elastyczność i terminowość w realizacji naszych uzgodnień.

-- Mateusz Grynicz (Izna Skarbowa)

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz translax.eu teraz!

Skomentuj translax.eu

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • tłumaczenia ustne i tłumaczenia pisemne tłumaczenia wykonujemy od lat i zawsze staramy się to robić w profesjonalny sposób. Nasz zespół, który tworzy biuro tłumaczeń to profesjonaliści, którzy do każdego zadania podchodzą w indywidualny sposób i starają się je jak najlepiej wykonywać. Doświadczenie jakie posiadamy sprawia, że będziemy w stanie zająć się praktycznie każdym tłumaczeniem, postaramy się o jego wykonanie na najwyższym możliwym poziomie.
 • tłumaczenia Mazowieckie Centrum Tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia ze wszystkich języków, nawet tych bardzo nietypowych. Dokumenty tłumaczymy w wygodnej formie online, zapewniamy atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji tłumaczeń, a także pełne bezpieczeństwo oraz poufność powierzonych dokumentów. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Formularz do szybkiej wyceny znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
 • tłumaczenia przysięgłe i rejestrację pojazdów Intrasad oferuje pomoc przy rejestracji pojazdu sprowadzonego z zagranicy załatwiając wszelkie formalności z tym związane w tym opłacenie akcyzy, wykonanie tłumaczeń przysięgłych dokumentów oraz rejestrację pojazdu w odpowiednim Wydziale Komunikacji.
 • Biuro tłumaczeń Radom, tłumacz niemiecki Radom Działające w Radomiu biuro tłumaczeń języka niemieckiego mgr inż. Pawła Nowaka od lat oferuje najwyższej jakości tłumaczenia ustne i pisemne z języka niemieckiego. Oferujemy tłumaczenia z języka niemieckiego dla firm i osób prywatnych z Radomia i spoza Radomia. Specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych i biznesowych z języka niemieckiego. Chętnie podejmujemy się tłumaczeń ustnych, tłumaczeń rozmów telefonicznych, szkoleń z języka niemieckiego, a także tłumaczeń pisemnych, np. tłumaczeń korespondencji.
 • tłumaczenia medyczne oraz tłumaczenia prawnicze Biuro tłumaczeń TRANS GLOB w centrum Wrocławia wykonuje tłumaczenia finansowe, prawnicze, medyczne, farmaceutyczne, techniczne. Tłumaczymy umowy, prawo jazdy, dokumenty rejestracyjne samochodu, pełnomocnictwa, certyfikaty akt urodzenia, akt zgonu, akt małżeństwa, akt notarialny, dowód osobisty, , świadectwa i dyplomy, dokumenty rejestracyjne firmy. Oferujemy niskie ceny najwyższą jakość i wieloletnie doświadczenie. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe, uwierzytelnione – przysięgłe, specjalistyczne.
 • Tłumacz przysięgły Kraków Biuro tłumaczeń z Krakowa Tłumaczalnia. Główne propozycje to tłumaczenia przysięgłe i zwykłe ukraińsko – rosyjskie oraz rosyjsko – ukraińskie. Biuro przyjmuje zlecenia na tłumaczenia pisemne, także tekstów specjalistycznych, ustne, tłumaczenia aktów stanu cywilnego, umów, aktów notarialnych. Biuro pisze również listy, podania o pracę, tłumaczy rozmowy telefoniczne.
 • tłumaczenia finansowe Specjalizujemy się w profesjonalnych tłumaczeniach z takich języków jak włoski. W dowolnym języku nasze Biuro Tłumaczeń Pozena wykonuje tłumaczenia pisemne, ustne.
 • tłumaczenia rumuński i mołdawski Tłumacz przysięgły języka rumuńskiego i mołdawskiego, tłumaczenia pisemne i ustne na terenie całego kraju, tel. 730 570 201, e-mail: [email protected] ... Więcej informacji na stronie WWW.
 • tłumaczenia pisemne i ustne Profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne w przystępnej cenie. Terminowe realizacja. Biuro tłumaczeń z 25 letnim doświadczeniem. Zapraszamy serdecznie.
 • tłumaczenia ekspresowe, symultaniczne i pisemne Firma Pro Futuro oferuje tłumaczenia ustne, pisemne i przysięgłe. W naszej załodze mamy bardzo kompetentnych tłumaczy,również native speakerów. Oferujemy atrakcyjne stawki i krótkie terminy realizacji. Obejmujemy zakres działania od tłumaczeń technicznych przez medyczne, kulturalne, artystyczne. Wstępnej wyceny dokonujemy on line. Mamy duże doświadczenie. Nasi tłumacze obsługują wykłady, konferencje jak również spotkania biznesowe. Biuro Tłumaczeń PRO FUTURO istnieje od 2005 roku.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Translax.eu w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com