Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Translax.eu Pisemne, ustne, lokalizacja i DTP - biuro tłumaczeń Translax (Katalog tłumaczenia)

Miniaturka domeny translax.eu5 lat/aSMS

Otwórz translax.eu

Biuro tłumaczeń TRANSLAX.eu

Logo TRANSLAX

Oferujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, tłumaczenia specjalistyczne, lokalizację stron internetowych i oprogramowania, wielojęzyczny skład DTP i druk.

Zapraszamy do darmowej i niezobowiązującej wyceny.

U nas nigdy nie płacą Państwo za powtórzenia! Tłumacze korzystają ze specjalnego oprogramowania wspomagającego proces tłumaczeniowy, które umożliwia automatyczne propagowanie tłumaczeń wszystkich identycznych zdań/fraz w tekście.

Cena tłumaczenia zależy od wielu czynników, np. formy (PDF, DOC, papier, pismo odręczne, tłumaczenie symultaniczne, kabinowe itp.), prędkości tłumaczenia oraz tematu. W przypadku większych zamówień przewidujemy atrakcyjne rabaty.

Tłumaczenia pisemne i korekty wykonywane są przez native speakerów, a tłumaczenia z języka obcego na obcy wykonywane są bezpośrednio, tj. z ominięciem pośrednictwa języka polskiego.

Wykonujemy między innymi tłumaczenia:

 • techniczne

 • informatyczne

 • prawnicze

 • finansowe

 • informatyczne

 • marketingowe

**Nasz zespół doświadczonych specjalistów – inżynierów, tłumaczy, grafików, korektorów i specjalistów DTP – oraz rygorystyczne procedury kontroli jakości gwarantują najwyższą jakość oraz zadowolenie naszych Klientów. Tłumaczenia weryfikują inżynierowie lub specjaliści z danej branży.***

Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Tłumaczenia pisemne i ustne, inżynieria lokalizacyjna, DTP i grafika.

Zakres usług:

 1. DTP - Desktop publishing:

OCR, ekstrakcja tekstu, przygotowanie do tłumaczenia, skład DTP po tłumaczeniu, pre-press oraz współpraca z drukarnią. Konwersja formatów nieedytowalnych do formatu MS Word lub otwartych formatów programów DTP. Przygotowywanie plików nieedytowalnych poprzez odtworzenie i odbudowanie plików nieedytowalnych w programie MS Word. Skład plików otwartych (INX, INDD, IDML, FM, MIF, SGML, PM, QXP, QXD itd.). Przygotowanie plików do publikacji w internecie lub do druku (naświetlenia).

 1. Tłumaczenia: techniczne: dokumentacje, instrukcje obsługi, książki serwisowe, instrukcje instalacji.

Informatyczne (IT): oprogramowanie, dokumentacja IT, procedury.

Handlowe: specyfikacje, oferty, teksty marketingowe, broszury.

Prawne: umowy, statusy, ustawy, regulacje, akty prawne, wyroki, gwarancje.

Ekonomiczne/Finansowe: bilanse, audyty, raporty.

 1. Mała poligrafia – Logotypy, ulotki, strony internetowe, broszury

Logotypy, ulotki, broszury, kalendarze, papeterie, koperty firmowe, wizytówki, książeczki, potykacze, roll-upy.

Projektujemy oraz realizujemy koncepcje projektowe klienta w zakresie tworzenia wizytówek, firmówek, papieru firmowego, kalendarzy, gadżetów z Państwa brandingiem, banerów, one way vision, roll-upów i innych. Istnieje również możliwość błyskawicznego wydruku oraz dostawy produktów pod wskazany adres.

Technologia

Oprogramowanie CAT – Trados, MemoQ, SDLX, SDL Studio, Across, Transit XV/NXT, Logoport, DejaVu, Wordfast, Metatexis, LocStudio

CAT – narzędzia wspomagające proces tłumaczenia. Zwiększamy tempo tłumaczenia oraz spójność terminologiczną.

Narzędzia CAT bardzo redukują koszty tłumaczeń. Tłumacząc np. stronę sklepu internetowego, na każdej podstronie poza opisem produktu znajdziemy wiele tekstów powtarzanych (stopki, drzewo menu, komentarze itp.). Dzięki CAT płacą Państwo tylko za tłumaczenie tekstów unikatowych! Powtórzenia na stronach www sięgają nawet 85% całości tekstu!

Referencje

Firma Translax na zlecenie firmy STM Sp. z o.o. zajmowała się tłumaczeniem na język francuski dokumentacji techniczno-rozruchowej do linii rozlewu napojów. Usługi firmy Translax były profesjonalne, szybko realizowane i odznaczały się najwyższą jakością. W pełni odpowiadały standardom branży oraz spełniały nasze wymagania językowe.

Zarówno pod względem tempa realizacji zleceń jak i jakości dostarczanych tłumaczeń, firma Translax zawsze spełniała nasze oczekiwania, często je przekraczając.

Przedstawiciel firmy Translax, Pan Rafał Kwiatkowski, jest przyjazny, otwarty i elastyczny oraz błyskawicznie reaguje na potrzeby klienta.

Pracownicy firmy są specjalistami, którzy szybko dostosowują się do wymagań.

Poziom obsługi zarówno od strony handlowej jak i technicznej jest wysoki, z zachowaniem wszelkich zasad fachowości, niezależnie od stopnia złożoności wykonywanych prac, jak również ich wartości.

Nasze dotychczasowe doświadczenia ze współpracy z firmą Translax pozwalają stwierdzić, że jest to partner godny zaufania i polecenia!

-- Monika Sobczyk (STM)

Wspolpracowalismy z firmą TRANSLAX przy kilku dużych projektach – łącznie niecałe 200 stron. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do jakości tłumaczenia, terminowości, ani profesjonalizmu tego wykonawcy i możemy go z czystym sumieniem polecić.

-- Anna Romanowicz (Atominium)

W nawiązaniu do specjalistycznej wizyty roboczej zorganizowanej przez Izbę Skarbową w Bydgoszczy w ramach Programu Komisji Europejskiej Fiscalis w dniach 7-11 czerwca 2010r. pragnę podziękować za usługi tłumaczenia symultanicznego świadczone przez TRANSLAX.

Wysoki poziom tłumaczenia miał duże znaczenie dla zaproszonych przez nas gości. Dzięki Państwa zaangażowaniu ww. wizyta przebiegała na wysokim poziomie i zakończyła się sukcesem. Dziękuję za elastyczność i terminowość w realizacji naszych uzgodnień.

-- Mateusz Grynicz (Izna Skarbowa)

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz translax.eu teraz!

Skomentuj translax.eu

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • tłumaczenia ekspresowe, symultaniczne i pisemne Firma Pro Futuro oferuje tłumaczenia ustne, pisemne i przysięgłe. W naszej załodze mamy bardzo kompetentnych tłumaczy,również native speakerów. Oferujemy atrakcyjne stawki i krótkie terminy realizacji. Obejmujemy zakres działania od tłumaczeń technicznych przez medyczne, kulturalne, artystyczne. Wstępnej wyceny dokonujemy on line. Mamy duże doświadczenie. Nasi tłumacze obsługują wykłady, konferencje jak również spotkania biznesowe. Biuro Tłumaczeń PRO FUTURO istnieje od 2005 roku.
 • Translator.pl - tłumacz przysięgły Gdańsk Oferta tłumaczeń języka angielskiego kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres wiedzy przekładają się na rzetelne realizowanie wszystkich powierzonych zleceń. Liczne rekomendacje potwierdzają moje kompetencje. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą a w razie jakichkolwiek pytań również do kontaktu.
 • tłumaczenia z angielskiego Tłumacz przysięgły języka angielskiego z doświadczeniem od wielu lat świadczy tłumaczenia profesjonalne przysięgłe oraz nieuwierzytelnione polsko-angielskie i angielsko-polskie. Dzięki nabytemu doświadczeniu oraz kompleksowej znajomości branży tłumacz jest w stanie zapewnić usługi na wyjątkowym poziomie. Od początku priorytet stanowi jakość oferowanych tłumaczeń, terminowość oraz zadowolenie klientów, dlatego gwarantowana jest terminowość, wyjątkowa staranność oraz poprawność merytoryczna.
 • Agencja tłumaczeń tłumaczenia pisemne i ustne to specjalność biura tłumaczeń Linglord z Warszawy. Oferuje ono m.in. tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe, symultaniczne tudzież szeptane.
 • Nauka angielskiego online i kursy angielskiego Specjalizujemy się w nauce angielskiego online. Jesteśmy szkołą językową i biurem tłumaczeń. W naszej ofercie są kursy angielskiego ogólnego (np. konwersacje angielski) oraz specjalistycznego (np. kurs Business English, angielski prawniczy). Naszą misją jest szybka nauka angielskiego przez Internet oraz profesjonalne tłumaczenia na język angielski. Posiadamy doświadczony zespół tłumaczy języka angielskiego. Wykonujemy tłumaczenia z polskiego na angielski z zakresu tłumaczeń zwykłych oraz specjalistycznych.
 • Kursy i indywidualne zajęcia językowe Szkoła języków obcych Erudica - niemiecki i angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kursy językowe, zajęcia indywidualne, korepetycje z przedmiotów szkolnych, usługi językowe. Lekcje z wykorzystaniem technologii multimedialnych.
 • tłumaczenia ustne i pisemne Strona przedstawia ofertę doświadczonego tłumacza przysięgłego języka niemieckiego z Łodzi. Na stronie możesz zapoznać się z usługami jakie świadczy tłumacz Katarzyna Granosik. Jeśli szukasz dokładnych, rzetelnych i szybkich tłumaczeń to nie mogłeś trafić lepiej.
 • tłumaczenia przysięgłe i tłumaczenia zwykłe Tłumacz przysięgły węgierskiego zaprasza do skorzystania z propozycji przekładów uwierzytelnionych. Czołowi specjaliści językowi oferują tłumaczenia polsko węgierskie i węgiersko polskie. Do współpracy zapraszamy firmy oraz osoby prywatne. Gwarantujemy fachową obsługę zleceń online. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały tydzień.
 • tłumaczenia przysięgłe Działające w Bydgoszczy Centrum Lingwistyczne Krzysztof Pasiewicz od lat oferuje najwyższej jakości tłumaczenia w korzystnych cenach. Atutem firmy jest zespół doświadczonych tłumaczy, którzy specjalizują się w przekładach zwykłych i przysięgłych w językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim i ukraińskim. Dzięki rozbudowanej ofercie i płatnościom online, z usług biura CLKP można korzystać w całej Polsce.
 • tłumaczenia prawnicze i przysięgłe Warszawa Abc tłumaczenia to profesjlnalne biuro tłumaczeń z siedzibą w Warszawie, która oferuje bardzo szeroki asortyment usług transl;atorskich dla mieskzańców Warszawy jak i każdego klienta z kraju poprzez pracę zdalną. tłumaczenia prawnicze czy przysięgłe na ukraiński, rosyjski, angielski oraz niemiecki, szeroki wybór innych języków , praca wykonywana szybko i solidnie a przede wszystkim dyskretnie - to są główne zalety tej agencji tłumaczeń.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Translax.eu w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com