Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Dsmt.eu Czynimy Różnice mediator i negocjator DSM Trading Service (Katalog doradztwo)

Miniaturka domeny dsmt.eu5 lat/aSMS

Otwórz dsmt.eu

Strona firmy oferującej usługi negocjacyjne i mediacyjne.

Naszą misją jest:

stworzenie szansy naszym Klientom na realizację ich celów, rozwiązywanie konfliktów oraz trudności i budowanie korzystnych porozumień,

rozwój oraz popularyzacja idei negocjacji, mediacji, ADR oraz innych skutecznych metod uzyskiwania porozumienia i rozwiązywania konfliktów.

stałe doskonalenie i rozwój umiejętności, studia tematyki oraz dążenie do mistrzostwa w swoim fachu,

Specjalizujemy się w:

Negocjacjach biznesowych,

Mediacjach,

Rozwiązywaniu konfliktów.

Lubimy to robić, to nasz sposób na życie.

Cenimy negocjacje, za możliwości, kontakt negocjatora z klientem oraz sposobność do stałego doskonalenia się. Kierujemy się zasadami lojalności i rzetelności. Dążymy do realizacji wspólnych celów, stabilnego procesu pod kontrolą.

Mediacje to szlachetna, prostolinijna metoda uzyskiwania porozumienia. To sposób na pokojową realizację celów stron oraz sposobność do poprawy istniejących relacji tam, gdzie zostały one nadszarpnięte.

Nasze mediacje:

 • Mediacje gospodarcze

 • Mediacje cywilne

 • Mediacje rodzinne

 • Mediacje rozwodowe
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz dsmt.eu teraz!

Skomentuj dsmt.eu

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Oferta wysokiej jakości szkoleń Ośrodek Psychologiczno Edukacyjny Medivia realizuje szkolenia psychologiczne oraz coaching dla biznesu, nauczycieli, kadry medycznej, pracowników ośrodków pomocy społecznej oraz osób chcących podnosić swoje kwalifikacje. Nasza firma oferuje również profesjonalne poradnictwo i konsultacje psychologiczne oraz szeroki wachlarz pomocy psychologicznej.
 • Profesjonalna pomoc i obsługa prawna negocjacji Serwis firmy oferującej profesjonalną pomoc dla kobiet w negocjowaniu podziału majątku przy rozwodzie. Zawiera przykłady negocjacji i ich rezultatów, materiały nt psychologi i socjotechniki negocjacji, listę lektur, porady, przepisy prawa i orzecznictwo związane z podziałem majątku przy rozwodzie.
 • Prawo rodzinne Kancelaria-krakow.com to wizytówka kancelarii adwokackiej będącej własnością Marty Pandzej. Kancelaria zajmuje się świadczeniem pomocy w zakresie prawa cywilnego. Oferuje przede wszystkim wsparcie w rozwiązywaniu problemów dotyczących rozwodów i separacji, a także spadków i odszkodowań rozstrzygających spory związane z wypadkami komunikacyjnymi i niewłaściwym leczeniem. Właściciel kancelarii widnieje na liście Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie.
 • Neggo.pl - aukcje internetowe Internetowy serwis negocjacyjny Neggo.pl został stworzony z myślą o osobach, które chcą robić zakupy w sklepach internetowych, liczą przy tym, że ich koszt może być niższy niż ten, który został im wstępnie zaproponowany przez sprzedawcę. Serwis działa w sposób całkowicie zautomatyzowany, jednym z jego znaków rozpoznawczych jest przy tym intuicyjność obsługi wysoko ceniona sobie przez kolejnych klientów.
 • Usługi doradcze Smart Solutions Skutecznie wspieramy firmy w rozwoju. Jesteśmy praktykami z ponad 20-letnim stażem. Specjalizujemy się w optymalizacji (usprawnianiu) procesów i opracowywaniu strategii rozwoju. Od 9 lat pomagamy firmom zwiększać efektywność, obniżać koszty działania co wpływa na ich rentowność, możliwość ekspansji i konkurencyjność na rynku.
 • Business consulting - OpenRun Usługi konsultingowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Planujesz start-up? Rozwijasz firmę? Walczysz z kryzysem? Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji.
 • Szkolenia - sprzedaż 3T Train the Traders jest specjalistyczną i ekspercką marką szkoleń dedykowanych wyłącznie handlowcom i ich menedżerom. Opieramy się na własnej bazie eksperckiej wiedzy o sprzedaży i zarządzaniu nią, psychologii społecznej,psychologii zachowań rynkowych konsument i klientów, komunikacji interpersonalnej, teorii i praktyki negocjacji.
 • Fabryka Szkoleń Biznesowo-Edukacyjnych Stworzyliśmy nowy projekt biznesowo-edukacyjny. Organizujemy szkolenia sprzedażowe, szkolenia motywacyjne, szkolenia biznesowe, warsztaty dla managerów, coaching, szkolenia z wystąpień publicznych, warsztaty z zarządzania, szkolenia rekrutacyjne,szkolenia z negocjacji, skutecznego zarządzania zespołem,zarządzania sobą w czasie komunikacji werbalnej i niewerbalnej... Na naszej stronie znajdziesz również wyselekcjonowane propozycje literatury i tematyczne kursy rozwojowe.
 • Kancelaria prawna Kancelaria adwokacka Anny Janickiej prowadzi sprawy z zakresu odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych, sprawy rozwodowe oraz dochodzenie odszkodowań za błedy w sztuce medycznej. Zapraszamy Łódź ul.Piotrkowska 270 p.15 pok 13.
 • Szkolenia zarządzanie zespołem Instytut Projektów Personalnych to znakomity pomysł na szkolenia. Ta firma to z dużym doświadczeniem trenerzy oraz konsultanci. Realizują szkolenia jak zarządzanie zespołem, negocjacje handlowe.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Dsmt.eu w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com