Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Adwokat-janicka.com Kancelaria prawna (Katalog prawo)

Miniaturka domeny adwokat-janicka.com4 lat/aMini

Otwórz adwokat-janicka.com

Kancelaria odszkodowawcza pani mecenas Anny Janickiej rozpatruje prawo jako promulgowane oraz rozumowe rozporządzenie wprowadzone dla dobra każdego człowieka a także dla dobra wspólnego, stanowione przez osobę, która sprawuje pieczę nad wspólnotą.

Anna Janicka doradza w sprawach o rozwiązanie obowiązującego związku małżeńskiego przez sąd, gdy wnosi o to żona lub mąż. Rozwody to niesłychanie stresujące i traumatyczne przeżycie dla rodziny. Oprócz unieważnienia małżeństwa czy owdowienia to rozwód jest najczęstszą przyczyną rozpadu małżeństwa.

Długotrwały rozkład małżeństwa skutkuje rozwodami.

Kancelaria prawna para się też alimentami.

Pani adwokat znajduje się na liście adwokatów zatwierdzonej przez Okręgową Radę Adwokacką.

Ma dyplom jako jedna z 7 tysięcy adwokatów zarejestrowanych i pracujących w Polsce.

Główna specjalność Pani adwokat to prawne porady a dodatkowo zajmuje się aktami prawnymi, redagowaniem projektów, referencjami prawnymi a także dokumentami procesowymi.

Pani prawnik również jest przedstawicielem swoich interesantów przed sądami, instytucjami i urzędami.

Kancelaria adwokacka ma swoje biuro w mieście Łódź, dosłownie w samym centrum.

Kancelaria prawna jest instytucją udzielającą pomocy oraz wytwarzającą specyfikację na etapie merytorycznym a również formalnym.

Powodzi, którzy się zgłaszają do kancelarii prawnej dostają usługi wśród, których są negocjacje oraz mediacje i doradztwo prawne.

Prawnicza kancelaria oferuje złożony serwis prawny, gdzie zawierają się każde objawy działalności firm w zakresie finansów, prawa gospodarczego oraz cywilnego.

Mecenasi w łódzkiej kancelarii prawnej są ocykani eksperci.

Celne zrozumienie potrzeb petentów to podstawa sukcesu i kompromisowości zawodowej.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz adwokat-janicka.com teraz!

Skomentuj adwokat-janicka.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Kancelaria adwokacka Adwokat Alina Korzeniewska specjalizuje się w prowadzeniu spraw karnych. Adwokat podejmuje się zarówno roli reprezentanta osób pokrzywdzonych przestępstwem, jak i roli obrończy podejrzanych i oskarżonych. Dużym atutem jest doświadczenie nie tylko w praktyce adwokackiej, ale również jako prokurator, które adwokat Alina Korzeniewska zajmowała przez dziesięć lat.
 • Usługi prawne, porady prawne i doradztwo prawne Łódzka kancelaria prawna Krzysztofa Pawlaka świadczy szeroki zakres usług prawnych, ze specjalnym uwzględnieniem prawa cywilnego, gospodarczego i rodzinnego. Zakres świadczeń zawiera porady prawne oraz reprezentację procesową zarówno po stronie powoda jak i pozwanego w sprawach spadkowych, rozwodowych i prawa pracy. Zakres oferowanych usług obejmuje również sprawy rządzone przez prawo cywilne i gospodarcze.
 • Porady prawne w Choszcznie i Szczecinie Adwokat Katarzyna Koś oferuje usługi prawne w Szczecinie oraz Choszcznie. Obsługuje klientów indywidualnych i przedsiębiorców w zakresie prawa cywilnego, spadkowego.
 • Porady prawne Masz problem prawny? Szukasz prawnika, który udzieli porady prawnej, przygotuje pismo procesowe lub będzie reprezentował twoje interesy w sądzie? Nie czekaj i umów się na spotkanie. Kancelaria Prawna LEXWAW działa od ponad 9 lat - w tym czasie pomogliśmy tysiącom osób m.in. w sprawach cywilnych, administracyjnych, rodzinnych, spadkowych, etc.
 • Kancelaria Aberlinus ABERLINUS funkcjonuje na rynku jako Kancelaria Adwokacka zarządzana przez adw. Macieja Łukaszewicza. W kancelarii pracują doświadczeni prawnicy, którzy zapewniają pomoc prawną w zakresie prawa karnego, cywilnego, spadkowego, upadłościowego i nie tylko. Kancelaria mieści się w Warszawie, Łodzi i w Niemczech. Kancelaria gotowa jest reprezentować swoich klientów zarówno przed sądami jak i innymi organami.
 • Obsługa prawna firm - radca prawny Obsługa klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, spółek, klientów korporacyjnych, osób fizycznych i instytucji finansów publicznych z całego kraju. Specjalizacja: prawo zamówień publicznych, prawo cywilne, gospodarcze, prawo umów, autorskie, prawo nowych technologii (IT), prawo administracyjne i prawo budowlane.
 • Kancelaria adwokacka Sopot Działalnością kancelarii adwokackiej Beaty Zawadzkiej-Kowalczyk jest świadczenie profesjonalnych usług z zakresu porad prawnych oraz reprezentacji klienta. Oferta skierowana jest w szczególności do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Na każdym etapie współpracy kancelaria zapewnia klientom całkowitą anonimowość i bezpieczeństwo. Kancelaria znajduje się w Tczewie przy ulicy Paderewskiego 19b.
 • Porady prawne i reprezentowanie klienta przed sądem Kancelaria adwokacka adwokat Moniki Śliz-Bryk począwszy od 2001 r. zajmuje się świadczeniem usług prawnych adresowanych do szerokiego kręgu podmiotów – zarówno osób fizycznych, jak też osób prowadzących działalność gospodarczą, zapewniając profesjonalną pomoc procesową oraz na etapie przedsądowym.
 • Usługi prawne dla osób fizycznych i biznesu Kancelaria Adwokacka Adwokata Łukasza Haasa świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych w sprawach cywilnych, pracowniczych, rodzinnych, administracyjnych, przeciwko zakładowi ubezpieczeń społecznych. Prowadzimy windykację należności oraz dochodzimy odszkodowań za szkodę i krzywdę. Pomoc prawna dla biznesu: stała obsługa prawna, bieżące doradztwo, reprezentacja przed sądami i organami administracji publicznej.
 • Prawo rodzinne Kancelaria-krakow.com to wizytówka kancelarii adwokackiej będącej własnością Marty Pandzej. Kancelaria zajmuje się świadczeniem pomocy w zakresie prawa cywilnego. Oferuje przede wszystkim wsparcie w rozwiązywaniu problemów dotyczących rozwodów i separacji, a także spadków i odszkodowań rozstrzygających spory związane z wypadkami komunikacyjnymi i niewłaściwym leczeniem. Właściciel kancelarii widnieje na liście Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Adwokat-janicka.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com